girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (1)

26. şekerparem(gizlinot: ❤️)

13 eylül 17:05

25. Can özüm,canımın içi,bal,iki gözümün çiçeği(gizlinot: gittikçe krolaşıyoruz swh)

13 eylül 16:06

24. kuzu, kuzucum, kuzucuk ve benzeri bir söylemi varsa eğer bunlar çok hoşuma gidiyor. babam çok kullanır bana bu hitapları. belki de o söylediği için seviyorum.

13 eylül 01:15


23. Canımın içi

12 eylül 21:39

22. benim adım biraz eski bir ad. hatta öyle ki etrafımda bizzat tanıdığım hiç kimse olmadı. o nedenle adımı fazla sevmem. bir yere gitmeden önce adım gidiyorsa kafalarında oluşan tip ile karşılaştıkları tip bambaşka oluyor. onların söyledikleri böyleydi yani. hani severken ayşem, elifim, tuğbam vs. diye sever ya sevgililer. benim adıma onu hiç yakıştıramıyordum. sonra bir gün farkettim, canım sevgilim ben üzgün olduğumda veya gönlümü almak için bana dil döktüğünde kısacası çok hassas olduğum dönemlerde bana ismin sonuna gelen bu sahiplenici takıyı ekliyor. yani fahriye ise fahriyem oluyor. sonra ben bunu kendi kendime tekrar ettim. fahriyem, fahriyem... diye. sevgidiğim adam, beni seven adam adımı söyledikçe adım bana güzel gelmeye başlıyor. meğer ben adımı hiç bu kadar güzel birinden duymamışım ondanmış bu sevgisizliğim. o günden beri bana söyledikçe içim ısınıyor.

12 eylül 16:16 12 eylül 16:17

21. İş yerinde yaşımın küçük ve boyumun kısa olması hasebiyle

mini,

minik,

miniş,

minoş ve türevleri kullanıldı.

Fakat bir tanesi vardı ki...

Nonik

neden nonik abi neden askdbakjs

aralarından hoşuma giden var mıydı, mini fena değildi severdim

6 eylül 23:13

20. yavrum kelimesi bana çok sapıkça geliyor ya. (gizlinot: asdfgh sanki 40 yaş üstü dayı sözü gibi.) onun dışında grupta bi çocukla kavga ederken bana güzelim demişti. apışıp kaldım 1 dakika falan cevap veremedim. ee insana böyle naif ve kibar insanlar denk gelmeyince böyle şeyleri 21 yaşında da fark edebiliyormuş.

6 eylül 20:05


19. Süslü sözlükte açılmış gereksiz ve boş beleş başlıklardan biridir. (gizlinot: Başlık altındaki onlarca girdi tanım içermediği halde dururken bu girdi kabine gitmiş. E yazalım bakalım tanım adettendir ) Bu bilginin bize ne faydası var? Yazarlara mesaj atmadan önce bu başlığı inceleyip favori sözcüğüyle mi hitap edeceğiz nedir yani

6 eylül 19:59 5 kasım 12:00

18. Sevgiliden neşeli olduğum zamanlarda duyduğum “yumurcak” hitabı çok hoşuma gitmişti. Bir de annemden “miniş”i duymak mutlu ediyor.

6 eylül 18:52

17. Sevdiğimden fıstığım (gizlinot: Çünkü Gaziantepliyim ) (gizlinot: Swh) ve hayatım . Kız kardeşimden ablişko duyunca cok mutlu oluyorum :)

6 eylül 16:56 6 eylül 16:57