yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (0)

  62. Bundan 4 sene önce üniversiteye başladığım zamandı. O dönem böyle fakülte sınıf vs WhatsApp grupları olurdu. Ben de bir şeyler öğreneyim diye girdim o gruba. Biriyle konuşmaya başladım. (gizlinot: 4.sınıftı o zaman) Açıkçası başta böyle şeylerde saf oluyorum, ben anlamamıştım niyetini. Gel zaman git zaman işte planlar yapmaya iltifatlar etmeye başladı. Ben de hafiften kendimi kaptırmaya başladım. Tam diyorum iyi şeyler oluyor, güzel gidiyor. Bir akşam bana konuştuğu bir kızdan bahsetti. (gizlinot: Öyle ölmem füze at) Arka planda batsın bu dünya falan çalıyor. Ben de çaktırmadan muhabbet ediyorum, soğuk yapmak istemedim. Gururum böyle durumlarda ağır basar. Sonra bu kızla sevgili oldu, yürümedi etmedi. sonra tekrar mesajlar bir şeyler. Tabi beni cepte görüyordu beyefendi. Ben çok yüz vermedim, zaten sürekli okulda görüyordum. Daha sonra birkaç kez daha mesaj attı ama benden geçmişti. Sonra mezun oldu, hakim oldu. Kura sonucunu söyledi, tebrikler falan yazdım. Konu açmaya çalışınca ben şu an müsait değilim vs diyerek konuyu kapatınca o da daha mesaj atmadı. (gizlinot: #şükür #dua #iyiniyet swh)

  15 ağustos 14:33

  61. Üniversitedeyim bizim fakülteden bir çocuk vardı çok yakışıklıydı kızların hepsi bilirdi muhabbetini yaparlardı. Sonra bir gün bu çocuk kantinde bana çok bakmaya başladı beni ekledi konuşmaya başladık. Arkadaşlarım inanmıyordu oha yalan söyleme falan diye konuşmaları gosteriyodum. Ben salak hemen düştüm tabi. Okulda görüşüyoruz mesajlar atiyo kıyafet alacağı zaman fotoğraflar atiyo sen sec onu alcam bilmem ne. Bir gün arkadaşımla dışarda yürüyoruz bir baktım karşıdan bu geliyo bir kızın elini tutmuş yürüyorlar meğerse çocuğun sevgilisi varmış zaten ve beni görünce umursamadı bile. O günden beri çok havalı tiplere ön yargılıyım

  20 temmuz 09:29

  60. Daha yeni yeni birbirimizi tanıyorduk ki sürekli eski sevgilisine benzediğimi söylemeye başladı.

  "onun da adı modemob"

  "onun da burcu kova"

  "yuh o da gülünce böyle gözüküyordu" :dd?????

  "saçları aynı seninki gibiydi"

  Kardeş saçlarım koyu kahve ve totalde 12 burç var zaten. Büyük bir tesadüfmüșcesine her anın içine ediyordu.

  19 temmuz 23:19

  59. ilişkimizin ilk zamanlarında bana gönderdiği bir şarkının ona benden başkasını da hatırlattığını söylemesi. düşündükçe içim yanar.

  hala aynı adamla beraberim ama bunu asla unutamadım, o şarkıyı da birdaha asla dinlemedim.

  19 temmuz 23:12

  58. hayatımın pek de iyi olmadığı bir dönemde 2 yıldır ınstagramımda ekli olup da hiç konuşmadığım biri vardı.Ben gittim geldim bu beyin fotoğraflarına bakıp durdum.Uzakta yaşıyordu,çok uzakta 1000 km vardı aramızda resmen.

  Yine canım sıkkın olan birgün neden konuşmayayım en azından diyerek mesaj attım.

  Konuşmaya başladık ama şaşkınlık içerisindeydim,yeryüzünde benim için bu kadar uygun başka insan yok diyecek raddeye geldim.Karşılıklı bir büyüye kapılmışız,hayatta her şeyi yapabiliriz diye düşünüyorum.Mesafeler gözümde küçücüktü.Yaklaşık 3 ay kadar konuştuk benimle akla hayale gelmeyen planlar yaptı,beklemediğim ama ihtiyacım olan ilgiyi verdi açıkçası.Geceleri saatlerce telefondayız,gündüzleri işte olduğu için durmaksızın mesajlaşıyoruz.Bana kargodan hediyeler yolluyor.Tüm arkadaşları biliyor.Ben de baya özel hissediyorum.

  Bir gün bulunduğum şehire geleceğini beni görmek için bekleyemediğini söyleyip uçak bileti aldı.Bana da screenshotlarını attı.Beni alacak,sonra beraber tatil yapacağız yaklaşık 10 gün.Hayatımda bir gün için bu şekilde heyecanlanmamışımdır.

  Gün geldi ben küçük bavulum yanımda hazır oturuyorum,bana uçağa bindiğini yazmış.Nasıl heyecanlıyım.Uçak inmesi lazım,1 saat geçti 2 oldu 3 oldu cevap gelmedi.

  Evden çıkmam gerekiyordu elimde bavulla koskoca şehirde ne yapacağımı bilemedim.Tam 7 saat sonra ben geldim iyiyim fakat bugün buluşamayacağız şimdi arkadaşlarlayım dendi.

  Ertesi sabah yine aynı heyecan azıcık yalan miydi her şey korkusuyla beraber buluşalım diye aldığım yeni elbiseyi düşünüyorum.

  Bir mesaj,özür dilerim dün ben seni aldattım.Seni de üzmeden erkenden gidicem bu şehirden,seni görmeyi hakketmiyorum yüzüm yok mesajları.

  Ben 3 ay boyunca bi hayaletle mi görüştüm,bunların hepsi gerçek miydi yalan miydi sen var misin bir kere görüşelim en azından dedim.Hala bulunduğum şehirde olduğuna inanıyorum yalnız.bir de bavul hazırlamışım...biz sevgili de değiliz tanışıcaz aslında ama beyefendinin vicdanı benimle sözde buluşmaya elvermedi,kendi şehrine döndü.Ben elimde bavul kendi şehrimde kaçak gibi bir sağa bir sola sürüklendim 2 gün,üzüntüden evime gidemedim,saatlerce durmaksızın ağladım.

  Aynı hafta kendisi 50ye yakın kız takip edip beni her yerden engelledi.Stalklarıma göre bulunduğu şehirden hiç ayrılmamış,beni de kim bilir ne diye kandırdı.

  Hala o şehirde öyle biri yaşıyor mu,söyledikleri gerçek miydi,neden beni kandırma gereği duydu bilmiyorum.Ben neden inandım katilse psikopatsa napacaktım onu hiç bilmiyorum.Eğer böyle biri varsa dizi senaristliği için yaratılmış,ilgililere iletiyorum.Saygı duyduğum bir kurgusal beyine sahip çünkü.

  Bir insanın her sözüne inanacak kadar akılsız olduğumu anladım.hayatımda artık kimsenin verdiği sözlere inanmayacağım ve sosyal medyadan kimseyle tanışmayacağım için kendisine ömürlük bir teşekkür ediyorum swh.

  Bu da hayatımda kendime saygımı kaybettiğim en iç burkan anımdır.

  19 temmuz 14:58 19 temmuz 15:06

  57. Geceyi evinde geçirdikten sonra beni uğurlarken "artık bir daha görüşmeyiz" demişti. "bu gece niye çağırdın ki madem" diye sordum alacağım cevabı bilerek. Yüzüme pişkin pişkin bakıp sırıttı ve "illa ağzımdan mı duymak istiyorsun, seks için" dedi.

  Kaç sene geçti o gün evinden çıkarken nasıl oldu da ağlamadım bilmiyorum. Evinden durağa yürürken nedense kuş gibi hafiflemiştim ve dimdiktim. o gün bir daha asla kendimi öyle bir duruma düşürmeyeceğime söz verdim, çok şükür sözümü de tuttum.

  19 temmuz 00:58

  56. Flörtü daha ileri taşıdığımızdan emindim çünkü artık herkesin önünde el ele geziyorduk, sosyal medyada el ele fotoğraflarımız vardı. Sonra okulun festivalinde ben onu beklerken o başka bi kızla sarmaş dolaş geldi tam karşıma geçip oturdular. İçki falan içmeyen biriydi sarhoş olmadığını biliyorum, konuşması falan tamamen normaldi. Yan yan da bana bakıyordu. Hiçbir şey anlamadım ama iç burkmaktan çok içten içe gizli bir sinir krizi geçirtti. O saat daha karşısında otururken her yerden engelleyip numarasını da sildim. Bir daha ne bir kez bile yüzüne baktım ne tek kelime söz söyledim ona. Yıllar geçti evli çocuklu çok da mutlu bi kadınım artık ama hala o salağa sinirliyim. O ne malca bi harekettir ya rabbim ya resulullah.

  19 temmuz 00:54 19 temmuz 00:54

  55. ön edit: fuckbuddy kavramı geçiyor diye hemen eksilemeden, birbirine benzemeyen hayatlardan ötürü birbirimizi yargılamadan önce girdiyi okuyalım, birbirimizi sevelim olur mu aceba?

  flört anısı mıdır bilmem ama ilk kez fuckbuddy olduğum biriyle acaba dışarıda daha çok zaman geçirsek aramızda bir şey olur mu diye düşündüğüm bir süreçteydim. bunun için önce ağzını aradım, canımın ders yoğunluğundan sıkıldığını bu hafta evde vakit geçirmek yerine bir etkinliğe gitmeyi istediğimi söyledim. hevesli gözüküyordu. son güne kadar etkinlik düşünmedim, gerçekten kendi kendime gelin güvey olmamak adına. olursa olur, olmazsa olmaz neticede. buluşmanın öncesi gece, sevdiği bir grubun konserine iki bilet aldım. almadan önce sordum tabii, denk geldim falan diyerek. gideceğimiz yer uzak olduğu için yanıma gelmeyi, birlikte geçmeyi teklif etti. bana bu teklif, fazla zaman geçirme isteği olduğunu düşündürttü. biraz sevindim açıkçası, güzel de vakit geçirirsek neden olmasın dedim..

  gelelim konser akşamına. biraz erken çıktığı için beni bekleyeceği yere vardığını söylemişti. saatlerce hazırlandım, yağlar ballar, saçlar makyajlar... ayna önünde geçen gereksiz birkaç saatin sonunda hazırdım. buluşmamıza 15 dakika vardı. her şeyin güzel gideceğini hissediyordum. ki, telefon çaldı. beklettiğim için hızla açıp, "hemen çıkıyoruuum!" dedim. gelen cevap şuydu: "ya... benim arkadaşın nişanı varmış da oraya gidiyorum. başka zamana artık, olur mu?" şaşkınlık ve ani sinirden bir şey diyemeden, kem küm edip "peki, tamam" diyerek telefonu kapattım. sonra tabii hemen bir arkadaş bulup konsere gidip kafa dağıttım.

  böylece, daha birlikte vakit geçirme zahmetine girmeden birbirimize uymayacağımızı anlamış oldum. arkadaşının nişanıymış, babannem öldü dese daha inandırıcı olurdu. zaten sonra attığı özür mahiyetindeki mesajla sıçtı sıvadı. bana da ders oldu, sadece seviştiğim insanları hayatıma daha fazla sokma girişimine gerek olmadığını öğrendim.

  18 temmuz 23:39 18 temmuz 23:41

  54. Yıl 2005. İlkokul bitmiş, yaz tatilindeyim. Okulda hoşlandığım bi çocuk vardı adı da Mahmut. Voleybol oynarken topu bana atmıştı, karşılıkli oynamıstık tabi içimde kıvılcımlar.. sınıfta masum bakışmalar... Anne babası ayrıydı ve babasıyla kalıyordu. Biraz zaman geçti, artık bana bakmamaya basladı. Bir gün tahtaya kalkarken yere düştüm. Herkes gülmüştü, o da!! :( (Belki şuan rezil olma korkularimin altında yatan şeylerden biri de bundan kaynaklıdır.) Neyse, gel zaman git zaman.. Bu gitti sınıftaki adaşımla sevgili oldu!!! Darbe 2... Bahse konu kızın arkadaşı da durumu farkedip bana üzüldün mü diye sormuştu. ah dün gibi hatırlıyorum ne kadar içerlediysem! Neyse, Mahmut artık annesinde kalması gerektiğinden okul degistirecekti ve adaşımla da ayrılmışlardı. Ben de onu değil de birini sevmeyi seviyordum galiba. bu anlamda sevgiyi yeni kesfetmiştim ama tabi farkında değildim.. Okul bitti ben derbeder oldum gittiği icin.. Mavi pijamalarimla balkonda oturup acaba o da şuan Ay'ı görüyor mu, bidaha karşılasır miyiz diye düşünür dururdum. Vay be, çilekeş kendim...

  Yıllaaaar sonra da instagramda rastgeldik. Tabi ilkokuldaki tatlılığı yoktu, yıllar Mahmut'u kekoya çevirmişti.. Ben de bana düştüğüm için güldüğünü hatırlatıp onun kekoluğuna güldüm.

  18 temmuz 21:02 18 temmuz 21:10

  53. 7. siniftaydik, diger siniflardan bi cocukla okul cikisi sohbet etme firsatimiz olmustu, cok hoslandigimi farketmistim. O gun sabaha kadar onu dusunmustum.  

  ertesi gun kendime ozenerek gitmistim okula. Sacimi salmistim, bileklik takmistim(ortaokulda ne buyuk cesaret!) en sevdigim corabimi giymistim. 2 en yakin arkadasim (b ve c) bir de o Tenefuse birlikte ciktik ve tenefus sonu c’ye dedi ki seninle bi sey konusmam lazim. C ile o da yakin arkadas allahim nasil heyecanliyim sonunda oldu diyorum bana cikma teklifi edecek onu konusacak diyorum nasil umutlandim. Sonra konustular c geldi ve b’ye dedi ki: “senden hoslanmis onu konustu, ister misin sevgili olmak?” Sonra b dondu bana sey dedi: “ozur dilerim sana ayip olmaz dimi?” 

  “Yoo olmaz ne olacak bir gunluk bi seydi benimki zaten” dedim. Sevgili oldular, en yakin arkadasimla. 

  18 temmuz 15:46