yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (98)
  • medya (9)

  98. Ankara'da yüz için merkez önerebilecekler varsa çok memnun olurum.

  8 ekim 21:27

  97. yüzümde denemek istediğim ancak izlerden korktuğum için cesaret edemediğimdir. istanbul da mümkünse anadolu da bilen giden temiz bir yer tavsiye edebilcek süslüleri mesaj kutuma bekliyorum. çünkü gerçekten yüz tüylerimi her hafta iple almaktan bıktım. gerçi eskiden sarı tüy olan tüylerim şuan siyah sakala dönüştü. bık-tım.

  8 ekim 12:10

  96. Koltuk altında kıl çıkabildiğini bana unutturan uygulamadır. Şimdi bacağım için devam ediyorum. Koltuk altım biteli 5 sene oldu. Yapan kişinin anlattığına göre burada önemli olan atışın tam kıl köküne yapılabilmesiymiş, eğer sonrasında kılı çekerken zor geliyorsa demekki kılın kökü yanmamış demekmiş. Ben yara kabuk gibi sorunlar yaşamadım, cilde göre değişiyordur heralde, normalde hassas denebilecek bir cildim var. Koltuk altım 4-5 seans gibi bir sürede bitmişti, tam hatırlamıyorum. Bacağım da ilk uygulamadan sonra ciddi şekilde azaldı. Ağrı eşiği çok düşük olmayan herkese tavsiye ederim, kesin çözüm.

  7 ekim 22:42

  95. Selam süslüler. 7 seans iğneli yaptırdıktan sonra sizle deneyimlerimi daha net bir şekilde paylaşmak istedim. 

  Öncelikle yüz bölgenizde kıl varsa herşeyden önce İğneliye koşun derim. Ve ne yapın edin şehrinizde iyi yapan bir yer bulup oraya gidin. 

  İşlemin deneyimli bir elde yapılması hem acıyı minimuma indiriyor hem leke ihtimalini hem de güzel bir sonuç almayı sağlıyor. Ben çok şükür memnunum gittiğim yerden (izmir). 

  Öncelikle başlarda üç haftada bir gittim. Özlem hanım ne var ne yok temizlersek iz kalma ihtimalini artıracağımızı söyledi. Her seans birer kıl atlayarak aldığını söyledi. Tam bilmiyorum ama sanırım o seans en büyük ve göZe batanları aldı diğer seans da tekrar büyüyen öbür kılları almış oldu.

  İlk dört seansıma üç haftada bir gittim çünkü favori bölgem aşırı yoğundu sanki ensede çıkan saçlar gibi kalın yoğun ve siyahtı. Fotoğraf Koymuş olmam lazım medyadan bakabilirsiniz. İlk seanslarda on günden itibaren kıllar sert sert uzayarak elime diken gibi gelecek şekilde çıktılar ama beşinci seanstan itibaren uzama süresi arttı 3-4 haftaya çıktı. Çenemdeki ve gıdımdaki on tel kıl daha inatçı çıktı ama son seansta biri kayboldu diğerleri de iyice hafifledi. meme çevresine de atış yaptırmıştım onlar da çok inceldi. Bazı seanslarda çıkmadıkları için es geçtiğim oldu. 

  Sol favorim daha azdı zaten, şu anda üç hafta oldu ve tek tük çıkıyor o sertliği kıl Kıl görüntüsü kalmadı. 

  Sağ favorim çok inatçıydı ve gür. Orası da çok hafifledi sağa göre max on tel fazla çıktı şu anda ve siyah siyah göze batan şekilde değil. 

  Gidişattan çok memnunum çünkü 5 ayda saçımı bağlayamamaktan buralara geldim. Çok dert ettiğim bir sorunu çözmüş oldum. Araları açılarak devam edeceğim seanslara büyük ihtimalle ama gerçekten mükemmel bir çözüm özellikle yüz kılları için.

  Kendinize bir iyilik yapın süslüler iyi iğneli epilasyon yapan birini bulun acıdan korkmayın cesurca gidip başlayın. Kendinize teşekkür edeceksiniz emin olun.

  11 eylül 00:55

  94. Çok sert ve kalın kıllarla dolu çenemi, koltukaltımı iğneli epilasyonla bitirdim, yanaklarımı favori bölgemi ve alın kenarlarımdaki gereksiz bebek saçlarımı da bitirdim sayılır. Sırada kollarım var.

  iyi ki lazer için gittiğim yerde lazerin uygun olmadığı söylendi de zorla da olsa oflaya puflaya ( ilk başlarda isteksizdim zaman sıkıntısı, parası ve can acısından dolayı)  iğneliye  başladım ve iyiki başladım çoğu bölgemi bitirdim sayılır.

  Çok canımın yandığı oldu ayrıca yıllarımı aldı çünkü dakika ücreti az değil şu anda iki saatlik seans için 480 lira veriyorum bu sebeple çok sık gidemiyorum ama ne olursa olsun memnunum yüzüm pürüzsüz olmak üzere aynaya her baktığımda mutlu oluyorum çünkü yıllardır kıllarla kaplı yüzümü görmekten kurtuldum  . Lütfen kıl probleminiz varsa lazere bulaşmayın iğneliyle daha uzun sürede sonuca ulaşıyorsunuz (maddi sıkıntınız yoksa peş peşe gider hemen bitirirsiniz orası ayrı konu) ama en azından kesin çözüm oluyor. Sözlükte nasıl bakımlı görünebilirim? Nasıl fresh bir görüntüm olur başlıkları açılıyor yaa kesinlikle ilk sırada tüysüz bir yüze sahip olmak var. istediğim kadar bakım yapsam da o tüyler temiz bir görüntü oluşturmuyordu ama şimdi öyle değil. neyse çok uzattım sonuç olarak iğneli epilasyon candır mutluluk sebebidir.

  24 ağustos 16:54

  93. Üstteki yazarın acısını derinden paylaşıyorum. Çok başarılı bir epilasyon uygulaması. Tüylerin köküne inebiliyor olması gayet başarılı. Ancak eğitim alırken denek olmayı kabul etmiştim. Uyuşturucusuz ve iki kişi bacağımı tutmak zorunda kalmıştı. Yaptırana sonsuz saygım var. Ancak eğer verilecek elektrik ayarı düzgün yapılmazsa yanıklara sebebiyet verebilir. Yerinizden zıplatabilir.

  29 haziran 14:27

  92. hiç uyuşturucu almadan koltukaltı için gittiğim, uygulama esnasında deney hayvanı gibi elektroşoklandığımı hissettiğim, daha yarım koltukaltım bitmeden ağlayarak kalktığım, acı eşiği düşük bir insan için insanlık dışı olduğunu düşündüğüm uygulama.

  29 haziran 14:15

  91. 10 seans diode lazerin çare olmadığı yüzümdeki kıllar için ağustos sonunda başlayacağım epilasyon türü. Ben internetten araştırmalarım sonucu instagramda Julia Dokudum’u buldum. Paylaşımları umut verici. Umarım benim de kısa süre içinde biter. Sonuca göre bu girdiyi güncellerim.

  29 haziran 13:13 29 haziran 13:15

  90. 3-4 sene önce çenemde çıkan kıllara yaptırmıştım. spor salonunda bir kadının önerisiyle kızılayda bir yere gidiyordum. o zamanın parasıyla her seansa en az 70-80 tl veriyordum. dakika üzerinden fiyat alıyorlardı. hem çok pahalıydı hem de hiçbir işe yaramadı. çok çok az bölgesel dökülme oldu hem de onlar geri çıktı. ortalama bir yıl devam etmiştim. bu sırada bana iki tane iğne sattılar. bildiğiniz kazıklandığımı hissettim. acısı da çabası. her defasından sonra yüzüm şişerdi.

  şimdi eskişehirde iyi yapan yeri bulsam tekrar denerim ama. zira yüzümdeki kıllara hiçbir şey çözüm olmuyor yıldım artık. erkek arkadaşımla beraber sakal bırakıp onun berberine gideceğim

  20 mayıs 12:23

  89. Yıllar önce koltuk altim için gitmistim, dişçilerin yaptigi hafif uyusturma ignesinden yaptirarak yaptirmistim ona ragmen acimisti. Ama bir daha hic cikmadi 3 seansta bitti. En buyuk buluslardan biri bence, keske diger yerler icin de dayanabilsek, lazer falan hikaye.

  19 mayıs 17:31