yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (111)
  • medya (11)

  111. pcos kaynaklı tüylenme sorunu yaşayan bir bahtsız olarak 1.5 senedir düzenli olarak yaptırıyorum. yüzümden başlayıp göğüs ve sırt bölgesini de dahil ettim. öncelikle ancak düzenli olarak gidilmesi halinde gözle görülür sonuçlar alınacağını belirtmeliyim. 1.5 sene sonunda gerçekten sonucundan mutlu olduğumu söylemeliyim.

  muhtemelen bu sonuca 1 senede ulaşacaktım ancak ilk 6 ay gittiğim yer işinin çok da ehli bir yer değilmiş.sonuca etki için uygulayıcının oldukça önemli bir yeri olduğunu ben de bu şekilde deneyimlemiş oldum. hem sonuç almak hem de leke iz kalmaması açısından uygulayıcının kim olduğu oldukça önemli.

  Ankara'da yaşayan süslüler bu sürece başlamayı düşünüyorsanız mutlaka Tunalı'daki Güngör İşleker'le görüşün. Güngör Hanım işinde çok iyi olduğu kadar kişilik olarak da titiz ve rafine bir insan. düzenli olarak gidip uzun saatler harcanması gerekli olan bir süreç olduğunu, bu işten sonuç almanın da sizin sebatınıza bağlı olduğunu unutmayın, süslüler

  31 ağustos 11:17

  110. Yaptırmak istediğimdir. İzmirde yaptıranlar nereyi önerirsiniz? bilenler mesaj atarsa çok sevinirim.

  29 ağustos 15:44

  109. 3 seansta kum gibi batıklı kılların olduğu bölgeyi bile tertemiz yapmıştır. Kılların çok sık olduğu bir bölgeye yaptırıyorum. Öyle ki her biri birbirine 0.2 cm yakınlıkta. İğnelide şöyle bir durum var birbirine çok yakın köklere aynı seansta girmiyorlar çok büyük kabuk bağlamasın ve deri çok şişmesin diye. Dolayısıyla seans sayıları uzuyor. Ama seyrek bir bölgede iyi bir voltajla tek seansta bile hepsinden kurtulacağınıza inanıyorum. Bende dokunulan hiçbir kökte tekrar kıl çıkmadı. Bir bölgeyi kel bırakacağına tüm alanı seyrelterek ilerlemeyi planladık bugün 4. Seansı bitirdim şu an yüzey tertemize yakın. 5. Seans son seans olacak diye düşünüyorum. Dakikasi 4 liraya yaptırıyorum. Kabuklanmalar, şişmeler olmasına rağmen cildim tertemiz. Hepsi geçiyor. Herkese öneriyorum.

  14 temmuz 20:24 14 temmuz 20:24


  108. (yazar: Cutecat) teşekkürler süslücüm güneşe dikkat et iz yapmasın :)

  17 haziran 20:14

  107. (yazar: tambirbasakburcu) süslüm anadolu'nun göbeğinde çorum'dayım. Geçen perşembe günü yaptırmıştım tekrar, sağ tarafta hiç iz yok gibi fakat sol tarafın kızarıklığı tam geçmedi neden böyle oldu anlamadım yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum dudak üstü bölgesi için o zaman tekrar soracağım

  17 haziran 19:17

  106. (yazar: cutecat) hangi şehirdesiniz acaba iz kaldı mı hiç ?şimdiden teşekkürler.

  17 haziran 16:08

  105. Ben favori bölgem için yaptırıyorum ve o kadar memnunum ki... Avantajlarını sayıyorum açık renkli tüyleri daha rahat görmesi, daha kalıcı olması, tam olarak henüz bitmedi ama bitecek çünkü eskiye oranla çook azaldı. Dezavantajları ise biraz pahalı olması ve cidden düzen ve süreklilik gerektirmesi bir de işlem sonrasında oluşan kızarıklıklar(gizlinot: Benim hiç yara gibi olmadı şükür ama kızarıklığı en az 4 5 gün kalıyo ) (gizlinot: İlk andaki kızarıklık gibi çok kırmızı değil ama yine de biraz kalıyor) ama bunlara rağmen bence değiyor,artık saçımı toplayabiliyorum.

  Bir de nacizane tavsiyem yüz tüyleri için normal lazere gitmeyin. Çünkü şu an gittiğim güzellik salonuna gelenlerin çoğu öncesinde uzun bir süre lazer yaptırıp verim alamayıp iğneliye başlayanlar.

  17 haziran 08:51


  104. Samsun için yeni bir yer - kişi arıyorum ben de canım Samsunlu kızlar

  10 haziran 02:46

  103. Kıllar için kesin çözüm sunan tek yöntem. Belçika'da transkadınlara yönelik kapsamlı bir sağlık merkezinin internet sitesinde kıllardan kurtulmak için tek güvenilir yöntemin bu olduğunu okumuştum. Hatta yurtdışından gelen çok müşterileri olduğu için kısa süreli yoğun bir programları varmış hızlı çözüm almak için. İnsanın atlayıp gidesi gelmiyor değil.. (Ancak hormonel durumlarda ince ince kalan diğer kılların sertleşme, siyahlaşma riski her zaman var, ondan bağımsız olarak okuyun bu dediklerimi.)

  26 mayıs 21:52

  102. iğneli epilasyonu iki yıl önce dudak üstü için yaptırmıştım. ilk gittiğimde o bölgeyi uyuşturacak bir şey sürmediğimden o kadar acıdı ki gözümden yaşlar akmıştı resmen. daha sonra işlemi yapan hanımefendi vemcaine adlı spreyi eczaneden almamı önerdi. işlemden 15 dk önce bu spreyi o bölgede kullanınca baya uyuştuğu için diğer seanslarda çok daha rahattım. işlem sonrasında ise cildimin çabuk toparlaması için terramycin isimli kremi uyguluyordum. ve iki gün kadar o bölgeyi su ile temas ettirmiyordum. ancak ben yaklaşık üç seans sonra gitmeyi bırakmıştım çünkü cildim çok ince olduğundan az bile olsa nokta kadar izler kalıyordu geçmez diye korkup yarıda bırakmıştım. 2-3 aya kadar o izler de geçti. yarıda bıraktıktan sonra eskisi gibi kendim iple almaya devam ettim. ben işlemi yarıda bıraktığım halde ve aradan iki yıl geçmesine rağmen halen oldukça seyrek, ince ve geç çıkıyor. eğer devam etsem sıfırlanırdı muhtemelen. o yüzden işin ehli birine yaptırıldığında bölgesel olarak kesin sonuç alacağınız bir işlem. 

  14 mayıs 15:04