yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. arkadaşım neden temizlemiyorsunuz bokunuzu? arkanızda tebeşirle çizilmiş gibi iz bırakmanıza ne gerek var? bir de çıkarken gülerek selam veriyor.

  parfüm sürüp, şık giyinip, ayağına topuklu pabuç geçirmekle olmuyor hanımefendilik. evinde yapıyor musun aynısını?

  alt tarafı fırçayı eline alacaksın. senin bokunu senin ardından gelen temizlik işçisi temizleyecek hiç mi utanman yok.

  kaç kere pis tuvalete girip, benden sonraki ben yaptım sanmasın diye temizlemek zorunda kaldım. şimdi tuvalet pisse girmiyorum. tuvaletten çıkan kişiye tuvaleti temizlemeyi unutmuşsunuz diyorum. hepsinin cevabı aynı "ben girdiğimde de öyleydi" (gizlinot: he canım he)

  10 aralık 2015 10:10 10 aralık 2015 10:10

  2. Bıktım bunlardan bıktııııııııım. İğrenç mahlukatlar cidden allah onları bildiği gibi yapsın.Onlar yüzünden tuvalete giremez oldum ya. Bir de ofiste ki profillere bakıyorum zaten 4 kadınız ben pis bırakmadığımdan yüzde yüz emin olduğuma göre diğer üçünden biri. Üçünü de bir gör havasından geçilmez. Tuvalete notlar mı yazıp yapıştırmadım. Toplu mail mi atmadım. Ama pislik her zaman pislik. pislik. Ya bekle 2 kere bas sifona ya. Pantolonunu toplarken ikinciye basarsın zaten çok mu zor. Yani süslüler aramızda buu yapan varsa şu girdiden ne kadar nefret edilen bir durum olduğunu anlayın ve yapmayın lütfen.

  Bu girdiyi de eksileyen çok net pis bırakanlardır.

  10 aralık 2015 10:18 10 aralık 2015 10:19

  3. Hastanede ayakta sıçan teyzenin eline su dökemez. Yiyorsa onun gibi yapsın. Öyle kapalı kapılar ardında sıçıp sonra kaçmak kolay.

  10 aralık 2015 11:39

  4. bunu yapan bunu da yaptı (bkz: tuvaletten çıktıktan sonra elini yıkamayan insan )

  10 aralık 2015 11:46

  5. (yazar: soltane ghalbha)'ya aynen katılıyorum. o tuvalete sizden sonra da insanlar giriyor. hiç kimse girmese temizlik görevlileri girip temizlemek zorunda kalıyor ve hayır "bu kadarını" yapmak onların işi falan değil. arkamdan nasılsa gelip biri temizleyecek diye bu vurdumduymaz tavırları çok çirkin buluyorum. ben de gayet kalabalık ve kurumsal bir yerde çalışıyorum ama aynı pislik burada da var maalesef.

  akşam iş çıkışı veya öğle arası öncesi o en civcivli saatlerde dışarıda tuvalet kuyruğu bekleyen en az 10 kişi varken yanımdaki yöremdeki kabinde iftar topu gibi coşkunca osurup çıkışta bıyık altından sırıtan suratlarla karşılaşmamı sağlayıp beni töhmet altında bırakan insanlar, sizi de unuttum sanmayın. Ne yiyorsunuz bacım siz? Tamam ben de içimde kanser olacağına kıçımda konser olsun derim zaman zaman ama yan kabinlerin dolu olduğunu bildiğinizde lütfen biraz insaflı salın. Bu dramı bize yaşatmayın.

  10 aralık 2015 15:24 10 aralık 2015 15:25

  6. Hele ki okul tuvaletlerinde durum daha vahim. Temizlemeyi geçtim sifonu çekmeyen var. Mağaradan çıkamamışlar daha demek ki. Hayvanlar bile dışkılarının üstlerini örtüyor, sen de bir sifonu çek bari.

  11 aralık 2015 01:25 ed.23 aralık 2015 10:57

  7. öküzdür. ifşa edilmesi gerekendir. bir insan nasıl bokunu temizlemez ya.

  11 aralık 2015 01:28

  8. Bir defa benden önce giren insanın pisliğini temizlemek zorunda kalmıştım. Üzerimde suit, elimde tuvalet fırçasıyla öğürerek tuvalet temizlemiştim. (gizlinot: görüntüyü hayal gücünüze bıraktım ) Giren kişiyi de biliyordum ve bir daha elinin değdiği hiçbir şeyi yemez içmez oldum. Hadi kalabalıklarda yapsam da kimse benden bilmez diye düşünüyordur bu pis insanlar da arkadaş biz zaten dört kişiydik ofiste ve kim ne zaman tuvaleti kullandı biliyorduk. Bu nasıl bir pisliktir ya? Ben neden senin pisliğini temizlemek zorundayım? Bir de bu bahsettiğim zat evliydi. O evi yaksanız anca temizlenir bence pislikten. İnsanların dağda yaşıyormuşçasına hareketlerine asla tahammülüm yok. Başlığı görünce aklıma geldi yine yaşadım o iğrenç hissi.

  13 nisan 2016 10:28 13 nisan 2016 10:28

  9. Pisliktir. Avm'lerde karşılaşıyorum böyle tiplerle. Çıkıyor kadın tuvaletten ama sıçtığını temizlemiyor hatta sifon bile çekmiyor. Süslenip püslenmekle parfümler sıkmakla temiz veya güzel olunmuyor işte. Önce pisliğinizi temizlemeyi öğrenin.

  13 nisan 2016 11:48

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar