yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (26)
  • medya (3)
  3

  30. İlk şişemin sonlarındayım. Yorum yapabilirim. C vit serum, salyangoz serum, propolis serum , retinol ve bu ürünü döngü içinde kullandım. bu ürünü rutinime eklediğimde, cildimde yağlanma sivilcelenme yapmadı. Serumların yapışıklık hissi beni rahatsız etmiyor, nemlendirici sürünce geçtiği için, güneş koruyucularla veya makyajla soyulmaması yeterli benim için. genel cilt kondisyonuma iyi geldi. Ancak çok büyük bir fark elde etmedim. Maruderm ginseng serumu deneyeceğim bu bitince. Karşılaştırma yorumu yaparım onun da sonuna doğru. Ginsengin cilt bakımdaki yeriyle ilgili makaleler okudum (dermatolog değilim başka bir branşta uzman hekimim). Yayınlarda etkili olduğu söyleniyor ginsenoidlerin. Fakat illa im from şart mı , değil. ginseng kökü pahalı bir bitki, bitki olarak da satılıyor google layabilirsiniz. bir retinol bir c vit kadar gözle görülür etkisini görmediğim için ve cilt bakımında destekleyici bir etken olduğu için diğer markalarla devam ederim , yokluğunda arar da geri dönersem mutlaka yazarım buraya da ( girdimi bulabilirsem tabi :) )

  20 ocak 02:13

  1

  29. bu kadar iddialı ve pahalı bir üründür, 1 şişe sonrası hiç bir fark gözlemleyemedim. ne göz altlarımdaki morluklarda ne de sivilce izlerinde. ufak bir aydınlanma bile yaşattığını düşünmüyorum.

  bin tane şeyi aynı anda kullanıp bir düzelme görünce her birinin ayrı ayrı o sorunu çözdüğünü zanneden malum şaşkoloz influencer'lara güvenmeyiniz.

  11 ocak 01:29

  3

  28. Benim cildimle çok anlaştığını düşünmüyorum; ilk başta yapış yapış bir his bırakıyor. Mucizevi bir etki görmedim nemlendirici serumlar bile daha güzel bir canlılık veriyor bende ama bunda öyle olmadı. Şişeyi bitiririm ama bir daha almam, bu markanın water gel kremini kullanmıştım o muhteşemdi mesela. Bunda aynı performansı göremedim maalesef.

  9 ocak 12:01


  27. çok övülen bir üründü, ilk sürünce cilde parlaklık veriyor ve uzun kullanımda cilde dolgunluk vereceğini düşünüyorum ama uzun kullanamam gibi duruyor :( yağlı yada yağlıya dönük karma cildiniz varsa önermem, bende sivilceye sebep oldu ama göz altlarıma bi damla olarak kullanıyorum aydınlık bi görüntü veriyor, sanırım kalanı boynumda kullanıp bitirmek zorundayım :(

  21 eylül 2022 20:11

  2

  26. yorumlarına güvenerek büyük bir hevesle almıştım ama yağlı bir cildiniz varsa tavsiye etmem,sürünce anlık güzel bir his veriyor belki psikolojiktir o kadar para verince tabi ama 2 hafta içinde kocaman deri altı sivilcelerim çıktı bir sürü.bırakmak zorunda kaldım.bırakınca baktım yeni sivilce de çıkmadı maalesef bana yaramadı

  14 eylül 2022 22:53

  4

  25. Tek başına kullanıldığında (en az 1,5 ay) vaadettiği dolgunluk ve parlak cildi gerçekten sağlayan, beraber kullanılması tavsiye edilen klairs peptid ile etkisi daha da güzelleşen bir ürün. Yine de holy grail denilecek kadar büyük bir etkisi yok. Destek Ürün olarak aha, bha ve başka ürünler kullanılırken hafif ara serum (gün anlamında ara) olarak kullanıma daha uygun. özellikle ordinary'nin retinol, niacinamide ve laktik asidi ile haftada 2-3 gün kullandığımda daha çok hoşuma gitti.

  20 mayıs 2022 16:21

  5

  24. ben aşırı memnun kaldım bu üründen. 34 yaşındayım. yüzümde hala sivilce çıkıyor ve hafif scar vardı. valla bu serumu kullandığımdan beri scar görünümü epey azaldı, az bir pudra ile bebek gibi oluyorum. çok sevdim, hep alırım.

  20 mayıs 2022 15:54


  3

  23. Açıkçası verdiğim paraya üzüldüm. Yüzümde hiçbir değişiklik olmadı. Sivilce kaşıntı vs de yapmadı. Yüzüme bomboş su sürmüşüm gibi oldu. Kokusu da pek hoş değil.

  10 mart 2022 13:43

  22. Ürünü geçen yıl alıp kullandığımda çok memnun kalmıştım.Yüze verdiği o dolgunluk hissi, nemlilik çok hoşuma gitmişti.bu yıl paraya kıyıp tekrar aldım fakat aynı etkiyi alamıyorum.ilk kullandığım şişede damlalık kapağı kahverengiydi yeni aldığım siyah.galiba ambalajı değiştirirken içeriğinde de değişiklik yaptılar.bitsin diye kullanmaya devam ediyorum.tekrar alır mıyım sanmam.

  9 ocak 2022 12:39

  21. İki yıldır cildime ne yapsam olmuyor çıldırıciiim noktasında olduğumdan birçok cilt bakımı meraklısının düştüğü çukura nihayet ben de düştüm ve kore rutinine başladım. Denediğim ilk serum da çok övüldüğü için bu serum oldu ama bende minik minik beyaz yağ bezecikleri çıkardı. Cildimin dokusunda ya da görüntüsünde de henüz bir değişim yok. O kadar para edecek bir serum olmadığını düşünüyorum ayrıca bence yağlı ciltler için yazın ağır gelecektir. İndirimde yakalarsam nispeten soğuk havalarda etkisini tam anlayabilmek için tam boyunu satın alabilirim belki ama şu şartlarda o kadar para verilecek bir serum değil gibi. Ve evet kokusu kötü.

  1 haziran 2021 14:39