girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. konuşurken fazla mimik yapmayı Bir an önce bırakmazsam; yakın zamanda kırışacağım gerçeği.

düşünürken bile mimik yapangiller selam...

17 ağustos 03:43 17 ağustos 03:43

3. İbretlik değil ama tespitimi sözlük üzerinden yapmak istiyorum. Dikkat ettiğim şu ki sözlükte yazılan komik, yaratıcı, ya da mantıklı eleştirel girdiler çok fazla eksi alıyor. Fazla artı alanlar ise genel olarak çok bilgi içeren uzun girdiler. Yani benim anlamadığım şu, burası bilgi vermeye yönelik bir ortam ancak, insanların diğerlerinden farklı olarak kurduğu cümleler bana daha dikkat çekici gelirken çoğunluğun eksilemesi benim için sözlük yazarlarının çoğunluğunun espri anlayışının olmadığını gösteriyor gibi.

16 ağustos 23:26

2. (yazar: Yasemim) katılıyorum.

Benim de ilişkilerimde yaptığım hatadır. Ben ilişki olayını ciddiye alırken erkek umarsızdır. Bir de bakıyorum ki bir çaba içine girmişim. Bunu çoğu kadın yapıyor. Emekleri boşa gidiyor. Ama kafam uyuşmadı deyip bırakanlar, erkeğin sıkıntılı olduğunu anladığı anda yol verenler daha mutlu. Ve daha sağlıklı evlilik yapıyorlar.

Rehabilitasyon merkezi değiliz. Toplum biz kadınları,erkekleri ve her şeyi ıslah etmekle görevli araç gibi görüyor. Yetiştirilme tarzıyla da ilgili olduğunu sanıyorum.

16 ağustos 12:43 16 ağustos 14:44


1. Ukteyi veren yazar sevgili (yazar: suslusirine).

Evet an itibariyle yaptığım ibretlik tespite geliyorum;

Galiba ben duygusuz bir insanım ya da kalan arkadaşlar çok duygusal bilemiyorum. Ben guilty pleasure olarak soru cevapta soru okuyum, geneliyle dalga geçiyorum. Farkettiğim bir şey var, buradaki herkes, çok büyük bir çoğunluk, ya çok aşık ya da bağlanma sorunları var. HErkes ilişkisini, flörtünü aşşırı ciddiye alıyor. Sevgili olmalarının üzerinden 1 yıl da geçmiş olabilir, 2 saat de herkes ilişkiyi aşırı benimsiyor.

KAfamız uyuşmadı, ters bir hareketini gördüm bırakayım ben bunu diye yok.

Çoğunluk nasıl düzeltirim, bu normal mi falan diye düşünüyor. Aşırı aşık da olsanız uzun yıllar bir ilişki de olsa vallahi bu erkeklere değmez. Ünlü düşünür babamın da dediği gibi biri gider biri gelir.

KAdınların kendine eziyet etmesi benim canımı sıkıyor gerçekten. 

16 ağustos 11:37 16 ağustos 11:39