yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (0)

  42. 1 aydır kitaplarımı göndermeyen online kitap satış mağazası.

  Bari hazır olanları göndersen!

  elimden gelse iptal edeceğim o da olmuyor. Toplu kitap alışverişim için diğer kitap mağazalarından 5-10 tl ucuz olduğu için bu siteyi seçtim ama gerçekten merak ediyorum aldığım kitaplar daha baskıda mı? Büyük pişmanlık! İlk ve son alışverişim. 

  8 ekim 17:54

  41. 21 şubatta verdiğim siparişin kargosunu hala beklediğim alışveriş sitesi.

  tamamı çocuk kitaplarından oluşuyor siparişin. öğrencilerim de heveslensin diye beraber seçmiştik kitapları. hevesleri kursaklarında kaldı. gelmeyecek mi öğretmenim diye soruyorlar her gün. müşteri hizmetlerini aradığımda tedarikle ilgili bir sıkıntı olduğunu söylediler. tedarik edemediğiniz ürünü neden sayfaya koyarsınız acaba? acil notı düşüldü. ama demek acil sözcüğü onlar için bir anlam ifade etmiyor. canım sıkıldı çünkü kendim için aldığım kitaplar değil, hevesleri geçmeden ellerine alsınlar isterdim. ağrıda zaten doğru düzgün kitapçı bulunmuyor. alternatif siteleri denemek lazım demek ki..

  10 mart 23:32

  40. çöp bile alınmayacak sitedir bundan sonra benim için. 06.02.2019 tarihli siparişim bugün, binbir kavgayla elime ulaştı. müşteri hizmetlerinin hiçbir şeyden haberi yok, her aradığımda başka bir şey söylendi, abartsız 5 farklı senaryo dinledim. sonunda şikayetvar'a yazdım mail attılar en net bilgi oydu, sonra o maile verdiğim cevaba da dönmediler. tekrar şikayet ettim, sosyal medyada paylaştım. günlerdir gönderilemeyen ürünler bugün gönderildi bir anda. özetle sipariş vermek gibi bir hata yaptıysanız pisleşmeniz gereken bir oluşumdur. bu arada kitaplar öyle eski ya da koleksiyon kitaplar falan da değil, gayet güncel kitaplardı.

  2 mart 11:59

  39. El değiştirdiğini başlık altındaki girdilerden öğrendim. Ayın 12sinde verdiğim sipariş henüz daha kargoya verilmemiş en geç salıya kadar sabredicem hayır hiç aciliyeti olduğunu düşünemiyorlar mı yahu?

  17 aralık 2018 00:57

  38. Faturasını kestiği ürünü kutuya koymadığı gibi hatasını düzeltmeye zahmet etmeyen, maillere dönmeyen site. Daha da almam bir çöp bile.

  19 kasım 2018 01:16

  37. Güvenilir olmayan site. Lütfen alışveriş yapmadan tekrar düşünün. Zaten genelde indirim dönemlerinde kitapyurdu daha avantajlı oluyordu ama yılların alışkanlığı hep buradan alışveriş yapıyordum. Sesli kitap aldım en son ama kargoyu teslim alınca bozuk ürün yolladıklarını fark ettim. Kitabı değişim talebiyle geri yolladım. 5 iş günü içinde işlemin yapılacağını söylediler ama hiçbir şey yapılmadı. Bu süreç hiçbir şekilde sisteme de yansıtılmadı. Arayıp Bilgi istediğimdeyse biz de bilmiyoruz, Bilgi veremiyoruz dediler.

  Çok merak ediyorum peki bana kim bilgi verecek? Manav mı? Yazılı bir metin istiyorum dedim. Neden vaadedilen zamanda söylenilen şey yapılmadı diyorum. Susuyorlar. 

  Bakın işler yolundayken herkes iyidir. Önemli olan böyle durumlarda müşteriye nasıl davrandıkları. İdefix bu kadar basit bir işlemde bile müşterinin hakkını gasp etti ve ölü taklidi yapmakta. 

  Lütfen alışveriş yapmadan tekrar düşünün. 

  18 kasım 2018 14:30

  36. (yazar: kafaleyla) nın da dediği gibi turkuaz gruba katıldığı gün boykota başladığım, öncesindeyse her ay yüklü alışveriş yaptığım online kitap mağazası. ait olduğu grubun yanı sıra birçok sorun yaşamam da boykotta direnmemin bir diğer sebebi. aldığım kitapları çok uzun sürede tedarik ediyorlardı, kargoya verme süreleri uzundu, gelen kitaplar ezilmiş ya da kırılmış oluyordu, bu durumu kendilerine bildirdiğimde ise ilgilenmiyorlardı. çok kez kendilerine şikayet maili yazmışlığım var ancak tarafıma ne yeni ve sağlam kitap gönderildi ne de bir özür dilendi. uzun süredir (bkz: kitapyurdu) kullanıyorum ve kitaplarım kısa sürede, jelatinli geliyor. bu saatten sonra idefix'in yüzüne bakmam.

  4 kasım 2018 01:19

  35. D&r ile birlikte turkuaz gruba satıldığı için alışveriş yapmadığım, yapmayacağım yer. 

  24 eylül 2018 19:57 25 eylül 2018 18:04

  34. 1 senedir 4-5 kez alışveriş yaptığım ve hiçbir sorun yaşamadığım site. Kitapları her zaman çoğu siteden daha indirimli buluyorum. Kargosu da 2 günü hiç geçmedi. Ben çok memnunum umarım bu çizgiden çıkmazlar.

  24 eylül 2018 15:48

  33. Cumartesi sabah 12.00 sularında vermiş olduğum siparişi az önce (salı) kargoya vermişler.

  Hafta sonu hazirlanmayacagini zaten düşündüğüm için bugün kargoya verileceğini tahmin etmiştim o açıdan sorun yok, fakat söylediğim 4 kitap + 1 ayraç siparisindeki 4 kitabı hazırlayıp kargoya vermeleri ve ayracin hazırlanma aşamasında oluşu, yani ayrı bir kargoyl gelecek olmasi komigime gitti nedense.

  Çok fazla internetten kitap söylerim fakat ilk defa bir siparişin ikiye bölünüp geldiğini görüyorum.

  Eğer ayraci göndermeleri uzun surecekse kitapları önceden göndermeleri iyi sonuçta bir ayrac icin dört kitabı daha uzun beklemiş olmayacağım, fakat bir ayraci da temin etmek ne kadar zor olabilir ki swh.

  Burayı gene guncellerim susluler bakalim ayraç ne zaman elime ulaşacak.

  22 mayıs 2018 11:10