yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

  53. burdaki yorumlara bakınca çok şaşırdım açıkçası şuana kadar ne kadar sipariş verdiysem ertesi gün kargoya verildi.çrş günü verdiğim sipariş dün kargoya verildi mesela. paketlemeleri de gayet özenli.

  28 ağustos 08:58

  52. yaklaşık 5 yılı devirdiğimiz kitap satış sitesi. daha doğrusu ben sadece kitap alışverişim için kullanıyorum. kitapçılarda ya da kitap festivallerinde dolaşarak bulduğum kitapların barkodunu okutup hızlıca sepete atıyorum ve bir sonraki alışveriş listem yavaş yavaş oluşmaya başlıyor. daha sonra indirim döneminde toplu alım yapıyorum eğer almam gereken kitaplar acil değilse. genellikle kargo bedava oluyor ve alışveriş yaptığınız zaman size 25tl'lik, 15tl'lik kuponlar veriyor bir sonraki alışverişiniz için. Bu da harika çünkü günümüzde kitap fiyatlarına baktığımız zaman gayet Kârlı bir alışveriş oluyor. bunca zaman hiç problem yaşamadım, yanlış gönderiyle hiç karşılaşmadım ve gayet hızlı kargoluyorlar. müşteri hizmetleriyle de aram iyi, yoksa ben mi ballı biriyim?

  28 ağustos 02:58

  51. Ihtiyacim olan kitapları yurtdışına cok kısa sürede sorunsuzca ulaştıran site. Evet, kargo ücreti oldukça fazla tabii ama değdi diyebilirim. Daha önce yolda kaybolan, geri dönen çok paketim oldu. Bundan sonra kendilerini tercih ederim turkiye'den kitap getirtmek istediğimde.

  11 temmuz 12:20


  50. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım site. 30 martta verdiğim kitap siparişleri 15 gün sonra elime ulaştı. 15 gün sonra ulaşma sebebi de benim günlerce arayıp şikayetimi dile getirmemle oldu. Siparişimdeki bir kitabımı da iptal ettiler. Ardından Sipariş ettiğim kitaplardan birinde kitabın 30 sayfası eksik! bildirmek içi aradığımda kitabı iade etmem gerektiğini ve inceleyeceklerini eğer onaylarlarsa yenisini gönderebileceklerini söylediler. Son derece eksik yetersiz buluyorum. Aynı tarihlerde başka sitelerden de kitap siparişinde bulundum ama hiçbiri bu kadar geç siparişi elime ulaştırmadı. Üstüne üstlük siparişimin teki iptal ve gelen kitaplardan birinin 30 sayfası eksik. Tam bir rezalet.

  16 mayıs 15:09

  49. yaklaşık 5 senedir siparişlerimde hiç bir sorun yaşamamam benim şansım sanırım. eskiden kitapların yanına sabit fikir dergisini hediye olarak verirlerdi onu kaldırdılar. bir de en fazla 2-3 kere kitabın bulunması uzun sürdüğü için iptal etmiştim ve param 1 hafta içinde yatmıştı. Klasik kitapsever olarak kitabı kitapçılardan alma taraftarıyım ancak aradığım kitabı dışarıda bulamadığım zaman hala ilk adresimdir kendisi.

  16 mayıs 14:48

  48. Gelecekte istediğim tüm kitaplara sansürsüz bir şekilde ve bana dayatılan tekel fiyatıyla değil piyasa fiyatı ile ulaşabilmek adına, faaliyetleri ve amaçları belirsiz birtakım sermaye gruplarına para kazandırmamak için alışveriş yapmayı sonlandırdım. Yerel kitapçılardan alışveriş yapmaya çalışacağım.

  16 mayıs 13:25 16 mayıs 13:29

  47. Kızım için aldığım kitapları 13 gün sonra kargoya teslim ettiler. Malum virüs salgını nedeniyle az personel çalışıyor olabilirler ama sizce de çok değil mi bu süre? Aynı gün D&R online'dan da alışveriş yaptım. Maksimum 2 iş günü sonra ürünleri kargoya teslim ettiler.

  16 mayıs 11:48


  46. Bir daha asla kullanmayacağım online kitap alışveriş sitesi. 21.01.2020 tarihinde iki kitap sipariş ettim. Başta her ikisi de stoktayken, iki gün sonra stok dışı oldular. ürünler zaten çok incelenmişti olabilir dedim geçtim. 3-4 iş günü olan standart teslimat süresini geçince baktım ve hala 'siparişiniz hazırlanıyor' yazısı. bu sefer 2-3 şubat tarihinde teslim edileceği yazıyordu. elimde okumam gereken başka bir kitap olduğu için yine bekledim. ancak bu sabah baktığımda teslimat tarihleri 7-8 şubat yapılmış. müşteri hizmetlerini aradım hemen resmen depoları taşıdık ne yapalım yani halletmeye çalışıyoruz diye azar işittim. yıllardır buaradan kitap alışverişi yaparım, siparişi verdiğim gün hazırlayan firma ne hale geldi. parayı şak diye alıyorlar, teslimata gelince bin bir oyalama. el mahkum sabah grubuna para kazandırıyordum, kitap alışverişi için öneriniz varsa beklerim.

  31 ocak 00:40

  45. Genelde toplu kitap alışverişlerimi yapmak için kullanıyorum. Siparişler geç geliyor bazen ama benim için sorun yok çünkü acelem varsa internetten almayı tercih etmiyorum zaten. Bunun dışında senelerdir kullanmama rağmen hasarlı bir kitap gelmedi hiç.

  25 ocak 19:45

  44. 11 gündür kitaplarımı hazırlayamamış firma. Bir daha asla kullanmayı düşünmüyorum. Aradığım bir kitap sadece burada vardı onu almışken aklımdaki diğer kitapları da alayım dedim. Pişman oldum. İnternetteki yorumların %90 ı şikayetten ibaret. İdefix pişmanlıktır. 

  22 ocak 13:40