yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1.

  Daha çok doğal bakım önerileri videoları çeken youtube kanalının sahibi. Çok tatlı biri gerçekten 1-2 gün önce keşfettim kendisini, doğal cilt bakımı adına bayağı bir bilgisi olduğu için takibe aldım kendisini. Youtubeda yeni değil aslında 2015 yılında dahi videosu var. Ama çok da tutmamış galiba abone sayısı az.

  Kanalında bulunan (link: https://youtu.be/LhH4_fnh8H0 saçlarımı bağışladım ) videosu benim bayağı ilgimi çekti, öyle takibe aldım aslında. Gerçekten çok düşünceli bir davranış, benim içim sızladı.

  Ayrıca kendisi kanalında hayvanlar üzerinde test yapan hiçbir markanın ürününü kullanmayacağını söylüyor (link: https://youtu.be/Fgv3WA6kDVs o da burda ) CRUELTY FREE ürün kullanan süslülere yardımcı olur belki.

  27 şubat 2017 17:43

  2. severek izlediğim bilinçli ve paylaşım yapmayı sadece maddi kazanç olarak görmeyen izleyenlere bir şeyler katmaya çalışan biri. vloglarıda gayet güzel. umarım daha çok kişiye ulaşır ve umarım çizgisini bozmaz.

  4 mayıs 2017 15:18

  3. diğer güzellik ve bakım kanallarında pek sık karşılaşmadığımız doğal yöntemlerle cilt bakımı, süper gıdalar, yağlar ve kullanım alanları gibi konularda videoları olan güzel enerjili youtuber. yanlış hatırlamıyorsam aromaterapi dersi almış, videolarını gerçekten faydalı buluyorum, değindiği konuyu tatlı tatlı anlatıp işe yarar bilgiler veriyor. önerilerini dikkate alıyor ve denemeye çalışıyorum, şimdiye kadar hiç pişman etmedi. bu girdiyi okuyorsa kendisine teşekkür ediyorum, iyi ki youtube'tasın idil!

  19 ocak 2018 00:24


  4. ennnn sevdiğim güzellik-bakım kategorisinde videolar çeken youtuber :)

  tamamen cruelty free ürün kullanan yorumlayan benim bildiğim tek türk youtuber. başka varsa mesaj atabilirsiniz çok mutlu olurum.

  cruelty free kullanması da tek sevme nedenim değil yorumlarına değerlendirmelerine de güveniyorum ve ondan görüp alıp memnun kaldığım çok şey oldu

  doğal yağlarla ilgili bilgilendirici videoları ve tariflerini de çok seviyorum

  ayrıca kendisini çok sempatik buluyor ve videolarının devamını diliyorum

  11 mart 2018 22:01 12 mart 2018 00:29

  5. bugün bitki sularını araştırırken kanalını tesadüfen keşfettiğim, yağlar/hidrolatlarla ilgili çektiği videolarını beğendiğim ve bu konuda önerdiği markaları da not aldığım youtuber.

  14 temmuz 2018 05:38

  6. Sadece Cruelty free ürünlerle alakalı paylaşımda bulunan YouTube kanalı ararken denk geldiğime memnun olduğum youtuber. şimdi adını cinsini unuttuğum, sahiplendiği kemirgenini gösterdiği anlarda gözlerim doldu. Bu tarz insanlar daha çok bilinse ve insanlar bilinçlense keşke, insanların hâlâ gidip alternatifsizmişçesine loreal filan kullanması beni çok üzüyor.

  8 kasım 2018 20:41

  7. Youtube çöplüğünde güzel kalmayı başaran sayılı kanallardan. Sıfır atık, hayvan hakları, doğal yaşam, aromaterapi gibi konularda bana yön gösteren, ufkumu açan çok sevimli bir kişilik. Tek eksi yanı video sıklığının diğer kanallara göre daha seyrek olmasından mütevellit kendini özletmesi olabilir.

  6 eylül 2019 13:21


  8. Gereksiz alışverişe özendiren Youtuberlardan sonra kendisinin videoları ilaç gibi geldi bana. Doğal Cilt bakımı videolarını severek takip ediyorum. Ayrıca no makeup makeup dediğimiz yokmuş gibi makyajı en iyi yapan youtuber bence. 

  21 haziran 19:46 27 haziran 20:22

  9. Kendisini yaklaşık iki yıldır takip ediyorum. Youtube gibi bir yerde gereksiz popülariteye özenmeden kalan kanallardan biri. Verdiği doğal tarifleri, aroma terapi konuları vs çok ilgimi çektiği için takip etmeye başlamıştım. Hiçbir zaman da pişman etmedi. Az önce son videosunu izledim. Çok üzüldüm onun için, hayal kırıklığı gözlerinden okunuyordu. Ama ona rağmen şu an çok güzel bir işe doğru gidiyor. Kendi markasını kurmak üzereymiş. Çok sevindim. Çok güvenerek ve severek kullanacağım ürünlerini. Şimdiden hayırlı olsun diliyorum kendisine.

  30 eylül 15:51

  10. Cruelty free ürünleri kullanma, daha az atık çıkarma, daha az tüketim gibi konularda beni teşvik eden tatlı youtuber. Aromaterapi ve doğal yağlarla cilt bakımıyla ilgileniyorsanız bu konuda çok güzel videoları var. (gizlinot: Benim pek ilgimi çekmiyor ama izlemeyi seviyorum.)

  Şimdi kendi (link: https://www.eudemoniaonline.com/ online mağazasını) oluşturmuş. Aromaterapi, cilt bakımı, ritüel gibi konularda ürünleri var.

  Kendi ürünlerini anlattığı (link: https://youtu.be/BpaD4EOFaOg şöyle bir videosu) var.

  Böyle genç kadın girişimcileri görmek çok hoşuma gidiyor. Umarım iş hayatında başarı olur.

  dün 16:43