girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (107)
  • medya (2)

107. ilk çıktığı zamanlarda kendisini çok beğeniyordum ama son zamanlarda izlerken sinir olduğumu fark ettiğim için artık takibi bıraktım.

 

- verdiği ölçüler ben de 2 tane tarif dışında assssslaaaa tutmadı! hadi bir iki tarifte tutmaz anlarım ama 10 tane tarifini denediysem 8'i tutmadı.

- aşırı itici olan 'ben chefkok'um' triplerine girmesi ve bilmiş bilmiş konuşması. zannedersin seyyah gurme. üzgünüm ama chefkok falan değilsin. tamam eğitimini almışsın, bilgin de var eyvallah, ama bu işe yıllarını vermiş insanlar varken senin bu triplere girmen çok komik. Aynı zamanda çok ısrafcı. Çoğu zaman yeterince sıyırmıyor kasede kalan şeyleri. İzlerken en çok buna sinir oluyordum hehe.

- yaptığı her yemeğin tadına bakarken ayılıp bayılması! bir kere bile olsun 'biraz daha az/çok tuzlu olabilirdi' veya 'şu/bu eksik onu da eklersem tam olacak' dediğini duymadım, maşallah her yaptığı 'çok güzel! inanılmaz lezzetli!'. valla kusura bakma ama ben verdiğin ölçülere bire bir uymama rağmen denediğim hiçbir tarifinde senin gibi lezzet orgazmina ulaşamadım. sorun ben de mi şimdi?

Ha birde şu Şeyma Subaşı kafesinin reklamını yaptığı videosunu izledim, ‘ailecek gelip yenilir burada’ gibi bir cümle kurdu Allah affetsin ama beni bir gülme tuttu assfad

Tamam bu kadar gömdüm yeter swh.

Edit: imla hatası

9 ekim 15:00 9 ekim 15:43

106. Yaptığı her yemekten sonra neden tadına bakıp imm çok güzel deyip duruyor anlamıyorum. Sanki begenmese yok arkadaşlar bu kötü olmuş siz yapmayın diyecek dbxbsjsjd anlamsız

9 ekim 06:45

105. Idil yazar tatlı bir kadın. Bein gurme kanalındaki programını denk geldikçe izlerim. Ama kendisinde beni çok rahatsız eden bir şey var: konuşması. Vurguları o kadar kötü ki. Söylediği şeye odaklanamıyorum bile. Diksiyonu çok kötü. Şimdi ingilizce videolar çekiyor. İngilizcesi kağıt üstünde iyi ama aynı yanlış ve kötü vurgu yine var. Yabancı bir dilde telafuzdan çok entonasyon belirler anlaşılırlığınızı. Ben bu kızın türkçesinden rahatsız oluyorum bırak ingilizcesini. Acilen diksiyon dersi alması lazım bence. 

8 ekim 23:26 8 ekim 23:26


104. yemek yemeyi cok seviyormus gibi davranan yutubır. bu kizin videolarindaki yapayliga katlanamiyorum. her yedigi cok guzel, her yaptigi cok guzel. ekmek arasi yiyor daha yutmadan imm harika. ya daha ekmegin kenarini yedin sacmalama lutfen. zaten abine sayisi artarken izlenme oranlari da cok dusuk. var bi cakallik ama anlayamadim.

8 ekim 22:33

103. Şeyma Subaşı’nın kafesinin reklamını yapacak kadar nasıl düştüğünü anlamadım gerçekten 

8 ekim 08:36

102. Aşırı iştahlı taklidi yaptığını düşünüyorum. 

25 eylül 23:13

101. Yapmayı denediğim tariflerinin hiçbiri istediğim gibi olmadı malesef birebir yapmama rağmen, üzdü :(

27 mayıs 19:05


100. ne hikmetse her yaptığı yemeğin tadı tuzu yerinde. bir kere bile şusu eksik şusu fazla olmuş dediğini duymadım. bu kadar mı yeteneklisin? samimiyetsiz.

21 mayıs 16:16

99. Margarin reklamı yapmasını hiç hoş bulmuyorum. Kendi tariflerinde hep terayağı zeytinyağı kullanıyor yani günlük hayatında margarin kullanmadığı belli. Neden küçücük çocuğuna bile yedirmediği bir şeyin reklamını yapıyor anlamıyorum. Onun dışında her videosunu birkaç defa izlerim sevdiğim bir youtuber ama keşke bu kadar zararlı bir içeriğin reklamını yapmasa.

22 şubat 20:03

98. a la luna için yemek yapıyor. a la luna diyince benim aklıma gülriz sururi gelir . bilmiyorum neden gülriz hanımdan sonra idil hanım hafif kalmış gibi geldi.

22 şubat 18:51