yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (114)
  • medya (0)

  114. netlik ve istikrar arıyorsanız koşarak hatta hava elementinin gücüyle uçarak uzaklaşmalısınız. 

  15 eylül 17:01

  113. yanındayken hiç sıkılmayacağınız çok eğlenceli ve her konuda ağzı en iyi laf yapan kişilerdir genelde. kişiden kişiye her burçta olduğu gibi değişebilir tabi. aldatmaya meyilli oldukları da bir gerçek. ama belli bir olgunluğa erişmiş ve doymuş ikizler erkeklerini bunun dışında tutuyorum. yine de her zaman diken üstünde olmakta fayda var eğer bir ikizler erkeği ile birlikteyseniz. bunun yanında gerçekten aşık oldukları zaman çok sadık olurlar. ilişkiden çok çabuk sıkıladabilirler.

  14 eylül 17:54

  112. ilişkide netlik isteyen biriyseniz mutlaka uzak durmanız gerekir. çünkü çok belirsizdir her şeyi. ne ister ne istemez, ne ordadır ne değildir. arada derede olduğu için suçlayamazsın da övemezsin de.

  14 eylül 17:17


  111. Canım kocamın burcu. Tanıdığım ikizler erkekleri hep uzun ilişki insaniydi. Aslında bu biraz da karaktere de bağlı sanirim ama bazen 15 dakikada 3 kere modunun değişmesine, garip triplerine ve tam keyif insanı olmasına alışmaniz lazım. Siz biraz titiz, biraz da aceleci biriyseniz sinir hastası olabilirsiniz. Çünkü birşey yaptırmak eski dönem Devlet dairesinde birşey yaptirmaktan daha zor. Yap demeden birseyi yapmayan, komutla hareket eden, evde köşe minderinden farksiz ama dışarıda evdeki halinden eser kalmayan, maceracı ve aktif olan. Kıvrak zekalı esprileri olan, küslük sevmeyen, eğlenceli ama egolu ve gıcık bir ukalalıgı bulunan burç. Kıskançlıkları da cok tatlıdır çoğu zaman. Genelde de neden kıskandıklarini unuturlar. Gerçi Belki hepsi böyle değildir benimki böyledir

  12 mayıs 2021 19:35 12 mayıs 2021 19:46

  110. çoğu zaman "ok genius" diyerek susturmayı başardığım erkek modeli, canım sevgilim.

  12 mayıs 2021 17:24

  109. zordur. arkadaş olarak ayrı zordur sevgili olrak ayrı zordur. özellikle uzun ilişkiler bu burcun erkeği için neredeyse imkansızdır. hele ki evlilik bu burca sahip bir erkeğin yapısına terstir. bugün deli gibi seviyorsa bir yıl sonrasının garantisi yoktur. aklını başkaları kurcalayabilir, bir kişi ile sabit kalması ömrünü bir kişiye adaması çok çok zordur. uzun ilişki sürdürebilen bir ikiler erkeği de sahip olduğu çift karakterin etkisini kullanıp bir şekilde yürütüyordur. ama boşanan erkekler içinde bir istatistik yapılsa çoğunluğu ikizler burcu olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam. sözün özü, özellikle ciddi bir ilişki ya da evlilik düşünen hatunlar bu burcun erkeklerini görünce kaçsın. burç her şey değildir ama bazen de çok şeyin göstergesidir.

  12 mayıs 2021 06:08

  108. Çok iyi anlaştığım burç erkeği. Ama denk gelemiyoruz maalesef. Kimse istemiyor ama etrafta da yok (gizlinot: Ahahahahahhsbshs) bi de aynı şey koç Burcu erkeği için de söyleyebilirim. (gizlinot: Kova burcuyum ben )

  6 ocak 2021 20:15


  107. uzaktan yakından gözlemledikçe bıyık altından gülümsememe neden olan birkaç özellikleri var:

  bi defa ister safdillik deyin ister salaklık isterse alıklık bu erkeklerde sahiden garip bir saflık hali oluyor. bi nevi kemal sunal saflığı diyebiliriz buna. bazen öyle bir hareket yapıyorlar ki "ayy salak" diye hem kızıp hem de sevesiniz gelebiliyor. sahiden yaptıklarının farkında olmadıklarına inandırıyorlar o an sizi. bu durum dalgınlıklarıyla birleşince hepten gülünç bir manzara çıkıyor ortaya. evladım bi sakin, otur bi kafanı topla diye sarsmak geliyor içinizden.

  hayır deme konusunda bir problemleri var. çok arada kalıyorlar ki bu kararsızlıklarıyla ilgili olabilir. mesela herkese aynı günde buluşma sözü vermek gibi. yavrum bu pek mümkün değil, birilerine hayır demen lazım. ama yok, hayır demeyip sizi ekmeyi ya da 5 dk oturup benim işim vardı ya deyip diğer ortama akmayı tercih edebilirler. ya da karşıdan bakınca sömürüldüğü apaçık meydanda olan bir ilişkide alttan almaya devam edip itaatkar davranışlarda bulunabilirler.

  bir boğa erkeği kadar evcimen değillerse de en az onlar kadar sefa pezevengi olabilirler.

  son olarak bir şeyleri yapmaları gerektiğini sürekli söylemeniz gerekebiliyor. mesela hediyeleşmeyi seviyor ve ona hediye alıyorsanız "sen de bana alırsan sevinirim" alt metnini direkt yüzüne söylemeniz lazım. genel olarak sizi düşünmesi, düşünceli davranabilmesi için baskın karakterli birileri tarafından yönlendirilmeleri gerekiyor. eğer iyi bir eğitmenseniz bir süre sonra "aşkım sana şunu yapıyım mı?" gibi sorularla gelebiliyorlar ve bu hallerinden müthiş bir öğrenilmişlik, uğraşılmışlık akıyor. eh tabii bir noktadan sonra "her şeyi ben söyledikten sonra yapacaksa s.çarım böyle işe" dedirtebilir, dikkat.

  öyle işte.

  bok ikizler.

  düzenleme: imlâ

  6 ocak 2021 20:00 6 ocak 2021 20:16

  106. Sevgilim olur kendileri...

  11 mayıs 2020 01:26

  105. Hakkında diğer erkeklerden ortalama 80 tane daha fazla entry yazılan erkeklerdir.

  Bir şeyler daha var yazacağım ama üşeniyorum.

  25 nisan 2020 01:44