yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • medya (0)

  75. Kendisi eş ruhumdur farklı şehirlerde olmamıza rağmen aynı şeyleri yapma ve düşünme özelliğimizden mütevellit bunu söylüyorum ddbnd. Ben kova burcuyum bazen çok havai davranışlarım oluyor beni dizginleyip mantıkla yola getirir kendisi zaten mantıklı tarafım diyorum ona da. Hem kadınının yanında hem erkeğinin yanında asla sıkılmıyorum gerçekten eğlenmeyi bilen birazcık dengesiz mutlu insanlardır kendileri. Yanlarında olduğunuz gibi davranabilirsiniz sizi yargılamazlar ayrıca. Ne diyelim ki seviyoruz efendim kendilerini kalp kalp.

  16 eylül 15:32

  74. Hayatımı komple değiştirmeye 1 dakika içerisinde karar verip anında uygulamaya sokarak ikizler burcuna atfedilen bütün suçlamaları kabul ettim. Ev, iş, şehir hepsini değiştirme sürem on gün. Çok zor çok. 

  16 eylül 12:35

  73. normalde sevdiğim bir burçtur ama bazı arkadaşlarımda gördüm bunu her an farklı birisi olabiliyorlar cidden. mesela ikizler kadını olan birisiyle oturuyorduk. 1 dk önce arkasından konuştuğu iğrendiğini söylediği bir kız vardı ve bu arkasından konuştuktan sonra bir anda beni aramıştı. kız, x napıyor yanında mı dedi. ikizler burcu arkadaşım bir baktım aşkııımmm canııımmm buradayım nasılsııınnn dedi bir anda. sonra arayan kız bana rüya12 buluşalım pazartesi özledim seni dedi. bu ikizler burcu olan kız inanma sahte samimiyetine bluşma iki yüzlü o diye mesaj atıyordu whatsapptan ben kızla konuşurken. garip ya

  1 eylül 19:50

  72. kafasının içindeki eğlence asla bitmeyen bir türdür, kendimden bilirim.

  bir de eğer karakteri nedeniyle biraz kindarsa, ona zamanında kötülük eden birisi için yaptıklarını yeteri kadar yakınındaysanız eğlence ile izleyebilirsiniz.

  30 mayıs 22:40

  71. 1) uzak durun

  2) görünce kaçın

  3) arkanıza bile bakmayın

  21 mart 20:29

  70. Yükselenim olduğundan dolayı azıcık ucundan mensubu olduğum burç. Kararsızlığından çok çektiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Dün üniversite sınavlarına tekrar hazırlanmak istiyorsam bugün işimle alakalı bir yer açmak oluyor hedefim. “Asla dinlemem” “ıyy bu ne biçim şarkı” desem ertesi gün köpeği oluyorum dinlediğim şarkıların. Ama eğlencelidir bu burcun kadınları (gizlinot: kendimden biliyorum swh ) çoğunluğun aksine ben severim 

  21 mart 00:47

  69. Benim deneyimlerime göre, tanıdığım ikizler kadını arkadaşlarım hep arkasından konuştuğu kişiyle samimiyetsiz tatlılıklar yaparak iletişim kuruyordu. Birisiyle bu yüzden arkadaşlığımı kestim maalesef çünkü güven vermiyor. Deneyimlerim bu yönde tekrar ediyorum, siz öyle olmayabilirsiniz.

  10 mart 02:52

  68. No make up make up yapacağım dediğim gün makyajım amy winehouse eyelinerı ile sonuçlanıyor. 

  Bugün eşofmanla spor kombin yapacağım ya kendimi yorgun hissediyorum dediğim gün de kombinim topuklu ayakkabı ile sonuçlanıyor. 

  Evet ikizler burcuyum. 

  2 kasım 2018 23:07

  67. Ben ben ben. Burçlarla hiç ilgisi olmayan bir insandım ta kii ne zaman birine burcumu söylesem ''aaeeay ikizler misin?'' diye yüzleri ekşitene kadar. Bende dedim ki acaba bu burçta ne var da bunu yapıyorlar. Anladım ki insanlar karşındaki insanın kötü,bencil,egoist olmasını buna bağlıyorlar ki bu karakter(sizlik)dir. İkizler burcunun belirgin özelliği bilinenin aksine pratik zekasi, düşünme becerisi,ikna kabiliyetidir. Ayrıca insanlarla ne kadar iyi anlaşırlarsa anlaşsınlar herkesi sevmeme nedenleri de egoları değil konuşmalarından hareketlerinden düşüncelerini az da olsa anlayabilmeleridir. Tabiki bunları en çok kendim için söylüyorum. Etrafımdaki insanların tam bir ikizlersin demelerinin yetkisine dayanarak.

  19 ağustos 2018 03:11

  66. Gururla tasidigim burcum.bu burc cok degisken baya kafayi yedigimiz zamanlar oluyor kesinlikle ama ayrilik acisini en fazla 9 gun yasamam bu burcun bana bir hediyesi bence.bir erkek icin uzulmek bizlik degil,hayat akip gidiyor ve ideallerimiz var.Hirsliyizdir caktirmayiz mesela kiskanclik vardir bunu caktiririz gayet ,iyi dostuz bize verilen sir 77 sene cikmaz vs vs.ne kadar mantikla hareket etsek de duygusal zekamiz bizi asla yalniz birakmaz yani demem o ki kotulugu unutmayiz bundan dolayi kinciyiz biraz bunu ciddi bir gozlem yaparak soyluyorum.ikili iliskilerde koç burcu erkegi ve yay erkegi tam bizliktir.bu arada

  (bkz: Angelina jolie)

  (bkz: Kate upton)

  18 ağustos 2018 18:19