yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

  30. Dilerimki E. Yepyeni basladigim buyuk hayallerle girdigim ortama alisamadan beni rezil ettin sen de yillarca savrul alisamadan hic.

  Dilerimki G. Ben hungur hungur aglarken yanimda olmadigin her an icin sen de baskasi icin agla beni an.

  Dilerimki O. Beni aldattigin yalan soledigin yanina kar kalmasin karini aldattigin ortaya ciksin yüklü nafaka vererek bosan.

  Dilerimki B. Yapilan ise degil marketinge baktigin icin kurmaya calistigin o ekip sana ihanet etsin

  Dilerimki F. Benim hakkimda yaratmaya calistigin o algi kendiliginden sana yapissin

  Dilerimki C. Bagira bagira beni istemediğini soyledigin gibi onun icin beni harcadığın sevgili eşin bagira bagira seni istemedigini soylesin ve seni arkadasinla aldatsin

  Dilerimki A. Mercedes arabamla villamla en guzel kıyafetler ve zenginlik icinde cool yasamimi esimle surerken sen hala sacmasapan kizlarin peşinde surun yuva kurama tek basina alkolik bir yasamda sürün

  28 ağustos 00:42

  29. Güzel avuntudur, bizi üzenlerin başına gelen en ufak bir talihsizliğe sevinmemizi sağlayan ilahi güçtür.

  27 ağustos 23:16

  28. Var olduğuna eminim ,yarina kalsada yanına kalmıyor kimsenin bunu biliyorum.Tek istediğim şey bilerek isteyerek beni çok fazla üzüp yıpranmış insanların çektiğini gözümle görmek ya da bir şekilde kulağıma gelmesi.İçim ancak öyle rahatlar gibi geliyor

  27 ağustos 17:02 27 ağustos 17:03


  27. bugünü de gördüm, tarihe geçmesi için yazıyorum kendi adıma unutmamak için. yıllar önce çok yakın akrabamız şimdi hiç bir şeyimiz olmayan şahıs yüzünden çok kötü günler geçirdik ve şimdi bize bunu yapanlar öyle kötü durumda ki oh bile diyemiyorum çünkü öyle bir durumda olmak kimse istemez. ilahi adalet varmış dedim, kimseye isteyerek bilerek zarar vermedim bu yaşıma kadar artık daha da dikkatli olucam ve kalp kırmamak çok önemli bunu anladım. 10 yıldan fazla zaman geçti, kötülüklerinde boğulsunlar. olay özetle: karısının dolduruşuna gelip kendi ailesine ağza ve akla gelmeyecek hakaretler eden (bunu haftalarca yapan ve suçsuz bir insanı katil edebilecek şekilde yapan) bir şerefsizin şimdi aynı karısından dayak yerken ailesini arayıp yardım istemesiydi.

  27 ağustos 16:41 27 ağustos 16:46

  26.  Çok uzak bir akrabamız beni hırsızlıkla suçlamıştı; oğlu kapkaç dahil bir çok suçtan hapse girdi. 

  30 temmuz 20:33 30 temmuz 20:57

  25. patronum işten ayrılıyorum diye o kadar ağır şeyler söylemişti ki hiç hak etmediğim, sinir krizi geçirmeme neden olmuştu.Hastanelik olmuştum.Ah ettim.Benim babamla aynı yaştaydı kendisi ve benden 4-5 yaş küçük kızı vardı.Bir hafta sonra mangalda elini yakmış ve şuan kızı aynı iş yerinde çalışıyormuş ve hergün birbirlerini yiyorlarmış.Yetmez ama bu da bir şeydir.

  30 temmuz 18:24 31 temmuz 09:41

  24. Orman yangını sonrasında yanan araziye kurulan otel, yakınında çıkan orman yangını sonucunda yandı.

  İlahi adalet var galiba. Ama yetmez.

  (link: https://twitter.com/krtkulturtv/status/1420775216041631747?s=19 Kaynak)

  30 temmuz 00:09


  23. benim amcam ve yengemin eskiden aile dostları olan bir adam vardı, adına ''ahmet'' diyelim, ahmet'in eşi de ''gül'' olsun.

  bu ahmet şerefsizi eşi gül'ü yıllarca kendi sekreteriyle aldattı. benim amcam ve yengemse bu yıllar boyunca hem gül ile hem de öteki kadınla görüştüler, dostlarının ''emaneti''ymiş. yani kadıncağız eşinden aldatıldığı yetmiyormuş gibi dost bildiği amcam ve yengem tarafından da aldatıldı. annemler amcam ve yengemi defalarca kez uyardılar ''yaptığınız çok yanlış, ne yapıyorsunuz, kendinize gelin.'' diye. ama yengemin cevabı ''ee napayım, saftirik gül de gözünü açık tutsun, benim derdim mi?'' oldu. gül, ahmet tarafından terk edildi, amcamlar ona sırtlarını dönüp öteki kadınla görüşmeye devam etti.

  lakin keser döndü sap döndü, gün geldi hesap döndü. geçen sene amcam da yengemi eski bir personeli için terk etti, sonra ortaya çıktı ki bu eski personeliyle de yıllardır süren bir ilişkisi varmış.

  ahmet gül'den sonra sekreteriyle nikah kıydı; şimdi amcam, amcamın sevgilisi, ahmet, ahmet'in eşi(eski sekreteri) double date'e çıkıyorlar, bu datelerde çekindikleri fotoğrafları facebookta, instagramda paylaşıyorlar.

  yengem de üzerine bir bardak su içiyor.

  8 aralık 2019 13:25

  22. Var olduğuna inanıp tecelli ettiğini hiç görmediğim olaydır..her zaman Allah'a havale edip saçma sapan işlere bulaşmadım(intikam almak gibi) ama 1 kez olsun da gözlerimle ilahi adalet gerçekleşti dediğimde olmadı..bu koyuyor insana ama ben ölsem bile günün birinde cezalarını çekecek olmaları inancı garip bir şekilde içimi rahatlatıyor..ee yarına kalıyor ama hiç bir şey yanına kalmıyor..

  23 eylül 2017 00:50

  21. olayın dini boyutu var mı bilmiyorum ama kınadığın şeyin başına geldiğine bizzat kendi hayatımdan birçok örneklerle şahidim.bu da bir nevi ilahi adalet oluyor aslında.

  mesela;yakın bir akrabamızın çocuğu vardı kardeşimle arasında 2 yaş falan vardır.çocuklarının okul başarısı çok yüksekti.karnesi hep pekiyi falan.çok titiz sürekli ders çalışan bir kızdı.kardeşim de biraz haylaz dersle çok ilgisi olmayan biriydi.ne zaman karne alsak o akşam koşa koşa bize gelirler,kardeşimin karnesiyle güya espri yoluyla inanılmaz dalga geçerlerdi ve kendi kızlarının nasıl düzenli ders çalıştığını,onları hep onurlandırdığını övünerek anlatırlardı.şuan mesela aklıma geldikçe sinirden gözlerim doluyor.neyse aradan yıllar geçti bunların bi çocuğu daha oldu,erkek.sürekli kendi kızlarıyla övünen,dersleriyle,okuldaki başarıları ile övünen aile erkek çocuklarında da aynı şeyi bekledi.ama çocuk o kadar kapasitesiz o kadar başarısız oldu ki.üzerine nasıl düştüler,özel okullar,özel öğretmenler,kurslar.liseyi zar zor bitirdi.üni.sınavında barajı bile geçemedi.ve kendileri de o kadar farkında ki bunun.(kardeşim mühendisliği kazanmıştı buarada.)

  ilk çocuklarında da aslında bi dumur oldular.okulda sürekli iyi notlar alan,başarılı olan kızları özel üniversiteyi zar zor tutturdu.

  iş hayatımda da öyle örnekler var.gerçekten üzüldüğüm,haksızlığa uğradığım bi durum olduğunda hemen değil ama bir süre sonra ilahi adaletin devreye girdiğini gördüm.

  12 eylül 2017 14:35

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar