girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (41)

120. Hayatsızlıktan instagramda ki ilk postlarına kadar indim, resmen bu kızı baştan yaratmışlar.varolduğu insana dair tek bir detay kalmamış.iyi mi kötü mü orasını bilemem, yaşı gereği bu kadarı çok çok fazla geldi bana.

12 mart 22:58

119. asla 22 yaşında göstermeyen kadın. benden küçük olduğuna hayatta beni kimse inandıramaz. güzelleşmek uğruna kendini yaşlı göstermeyi başarmış.

12 mart 22:31

118. Ben seviyorum kendisini. Bana böyle mütevazi kendi halinde takılan uysal bir kızmış gibi geliyor. 

Ayrıca kendisine koyu saç çok yakışıyor keşke dudaklarına dolgu yaptırmasa ve lens takmasa eminim daha güzel olacaktır. 

12 mart 22:07


117. Bir videosunu izleme gafletinde bulundum, 22 yaşına giriyor hanım kızımız fakat pastada 22 mum yok ne büyük acı (!) garsona bir şeyler diyor garson şaşkın, arkadaşları ne yapacağını bilemedi falan, neyse 22 mum olmadığı için bir türlü üfleyemedi pastayı, girmiyorum ulan yirmi ikiye mirmi ikiye deseydi kahkahayı basardım ama demedi :(

Hayatı bir an sorguladım sonra geçti.

(link: https://www.youtube.com/watch?v=WyL8-ZGUwnA 6:35)

12 mart 15:30

116. renkli bir tiyatro gibi :)

12 mart 04:43

115. Seviyorum sanırım bu kızı ya. Her türlü imkanı var ama küçük şeylerle de mutlu oluyor. Hani zaten her şeye ulaşmış doymuş insanlar vardır ya karşısındakinden beklentisi olmaz, kendinden verir öyle biri bence. Kanala gelirsek düzenli video yüklemediği için sanırım yavaş büyüyor. Tv8’de staj yapıyor ya bu arada yakında televizyonda görürsek şaşırmam. Bir de koyu renk saç çok yakışıyor bu kıza. 

11 mart 19:43

114. Hakkinda genelde olumsuz yorumlara denk geldigim youtuber. Makyajlari biraz abartili geliyor bana. Bunda lens kullanmasinin ya da dudaklarinin fazla dolgun olmasi da etken olabilir bilmiyorum. Ama oldukca iyi niyetli ve insancil goruyorum kendisini. Videolarinda sohbetlerinde bana samimi geliyor. Bazen laf olsun diye bile makyajini yapmayacagim halde acip bakiyorum ne anlatiyor diye. Biraz fazla linc edildigini dusunuyorum kendisinin. Eger buralari okuyorsa da 2-3 kilo alsa bence cok daha iyi olur.

Bu girdiyi ilayda ozkok e yazmistim(ilaydalar karismis). 2 suslum uyarmis tsk ederim kestim buraya yapistirdim yazimi herkese selam olsun :)

11 mart 19:21


113. geçen gün instagramda fotoğrafımın altına yorum attığını görünce kısa bir şok geçirdiğim youtuber. 

herhalde bu da bir tür takipçi hilesi

(en son 2016 mayısta fotoğraf paylaştığımı düşünürsek oldukça ilginç bir durum oluyor)

1 mart 11:22 1 mart 11:28

112. Bazı hareketlerini abartılı bulsam da samimi geliyordu taa ki kamera karşısında,mağazadan almayı unuttuğu tshirt için ağlayana dek.

Tanım; youtuber.

1 mart 11:15

111. son videosunu görünce başlığından dolayı çok ergence gelmişti (gizlinot: Sağlıklı İlişkinin Yolları, Vazgeçilmez Olmak, Giden Sevgiliyi Geri Getirme) ancak izleyince aslında doğal, kendince tavsiyeler verdiği tatlış bir video olduğuna karar verdim. Söylediği hiçbir şey çok farklı, başka bir yerde duymadığımız şeyler değil ancak sohbeti güzel, akıcı ve ne demek istediğini net bir şekilde söylemiş, kendini dinlettiriyor yani. Bu videoda ilk kez bir kanım kaynadı normalde bana biraz korkutucu geliyor da kendisi.

Bir de bu videoda o korkunç buz mavisi lensleri çıkarmış çok iyi olmuş. Resmen donuk donuk bakıyordu kameraya.

oh be doğallık gibisi var mı valla ilayda yüzün gözün açılmış.

25 ocak 23:21