girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • medya (45)

150. Başlarda ne kadar itici gelse de son birkaç videosunu izledikten sonra kendisiyle ilgili fikirlerim değişti. İlk video çekmeye başladığı dönemlerindeki iticilikten eser kalmadı bence. Her ne kadar rahat, umursamaz gibi görünse de kesinlikle yapılan eleştirileri dikkate alıyor. Eski yapaylığından kurtuldu; makyajları hafifledi, lensler çıktı vs. Şimdi daha yaşı gibi bir genç kadın oldu. Yaptırdığı estetikleri tane tane anlattığı bir video var. Bana çok samimi geldi. Birçok insan gibi burun estetiğinden bahsederken "ay nefes alamıyordum, burnum eğriydi, etim vardı." Gibilerinden yan yatıp çamura batmadan "şeklini sevmiyordum, sağlık sorunum yoktu." Demesini takdir ettim. Onun yaşındaki hiçbir kız memesinden bahsederken "benimki sarkıktı, ondan oldum." Demez bence. Dudaklarının dolgu olduğunu da düşünmüyorum ayrıca. Bu kafadaki bir kız onu da açıkça söylerdi. övmeye gelmişim gibi oldu ama öyle değil. Geçirdiği değişimlerden dolayı kendsini takdir ediyorum ve kesinlikle olgunlaştığını düşünüyorum Son olarak kendisini çok güzel bulduğumu ekleyeyim.

dün 17:21 dün 17:29

149. Gördügüm en kötü meme estetiğine sahip kadın..

Belli ki kendisi zayıf ve derisi ince , bu tür kişilerde meme implantının başarılı, doğal bir görünümde olması çok zordur ne yaparsanız yapın özellikle bcup üstü implantlarda derinin altına iki portakal sokulmuş gibi durur. Kendisinde de öyle olmuş. bu biraz deri yapısından biraz da doktordan kaynaklanıyor aslında, sanırım implant kas üstü takılmış, ben asıl çok memnunum diyerek doktorunu övmesine şaşırdım büyük meme olsun da ne olursa olsun kafasında demek ki. Yaka kapalıyken güzel de medyaya eklediğim fotoğraf gibi görsellerde durum korkunç bence.

Aynı doktor burnunu da yapmış fotoğraflarda güzel gibi çıksa da yakından onun da oldukça yapay durduğuna nerdeyse adım gibi eminim.

ilgili medya:
1
12 eylül 14:12

148. Bazen sinir olsamda dün oturup 7-8 videosunu izledim vlogları daha eğlenceli bence kendi gerçekten saf ve iyi kalpli mi yoksa çok iyi rol mü yapıyor anlayamadığım kişi.ersinle çok güzel bi ilişkisi var bence izlerken baya eğleniyorum kendimden de bişeyler buluyorum açıkcası .dddd ( lenssiz devam ) 

27 ağustos 22:58


147. son videosu beni çok eğlendirdi. (link: https://youtu.be/hvgj4J0udng?t=692 şu dakikalarda) 2500 lira için değmez deyip tax free sırasından çıkışlarını anlatıyor. ne diyebilirim ki, saygılar.

ek: sex shop gösterip duruyor bi de ilerleyen dakikalarda haha ilayda abla oda turuna tokat gibi cevap.

bi ek daha: mushroom alıp geldi diyo ki umarım havaalanında sorun çıkarmaz. üstüne de cannabis tea içti. best vlog ever bence. takip et butonuna bastım gitti.

27 ağustos 22:43 27 ağustos 23:12

146. işsiz işsiz takılırken ilayda'nın videosunu izliyordum. "red light sokaklarında yürürken kerhane tatlısı" diye tanıtıyor ve annesi videoda öyle şeyler söyleme gibi çıkışınca "anne tatlının adı bu" diye kendini savunuyor jsdhhajh bu kızın normal hali böyle galiba, izlemek isteyenler (link: https://www.youtube.com/watch?v=hvgj4J0udng için) 13.15

27 ağustos 22:01

145. Bir Videosunda biri yorumlara "İlayda senin dudakların botoks mu?" diye sormuş o da "hayııır benimkiler dolgu ve etkisi geçti şu an benim doğal dudaklarım ayrıca botoksu kötü kadınlar yaptırıyor" diye cevap vermiş. 

Kötü kadınlar? Kötü kadın nedir, botoks bir “insanı" neden "kötü kadın" yapar, estetikli birinin başka estetikli birine çamur atması normal mi? Diye bir sorgulama yaşamama sebep olmuştur. Ha estetiksiz olsa da bu ona böyle saçma sapan cümleler kurdurma hakkı tanımazdı.

Ruh sağlığından şüphe ettiğim YouTuber.

25 ağustos 23:48

144. kendisi oldukça güzel bir kadın. özellikle şu lens illetinden kurtulduktan sonra. anoreksiyaya yakalandığı kanısında olanlardanım ama o kendisinden memnun. umarım bir diyetisyen kontrolünden geçer ve uzman görüşü alır. çünkü sağlık konusunda ne onun ne de benim görüşüm gerçeği yansıtabilir. önemli olan bilim gibi geliyor.

ilişkisinde anladığım kadarıyla yeni bir döneme başlamış. 5 yılda yaşanan kırgınlıklara bir sünger çekilmiş. mutlu gözüküyor. umarım daim olur. burada sevgilisi ile olan ilişkisinde seviyor/sevmiyor yorumları yapacak konumda değiliz hiçbirimiz. mutlu olmalarını dileyebiliriz sadece.

gelelim fasulyenin faydalarına. kendisi belli ki kaliteli bir içerik üreticisi değil. en azından bana hitap etmiyor. keşfedeli birkaç gün oldu ve bugün son yüklediği vlog'a bakıyordum. kaynanamın evini bastım mı ne vlogun adı.

herkes doğallıktan dem vurmuş. insanları maddi durumlarına göre konumlandırmamak doğallıktır ama kamera karşısında ağzını çekerek sevgiline dişine kaçan yiyecek artığını kürdanla çıkarttırmak doğallık değildir.

bakın bundan sonra yazacağımı da midesi kaldıran okusun. cidden leş ama bu travmayı paylaşmadan atlatamam. sanıyorum ki erkek arkadaşının kardeşi her nasıl olduysa ayağının derisini soydurmuş. ortada kocaman bir parça deri var. ilayda hanım adama diyor ki "ya bunu yemek aklına gelmedi mi? ben kesin yerdim. vücudumdan çıkan şeyleri yemeyi seviyorum. ama bu kurumuş. tazeyken yiyecektin..." abi ne yapıyorsun sen ya?!

18 ağustos 02:12


143. bacak kalınlaştırıyor diye squat ve türevlerini yapmıyormuş karşıymış, sporun bu kadar içinde olup aynı zamanda bu kadar bilinçsiz olması tansiyonumu düşürdü......

12 ağustos 13:01

142. Mezuniyet videosunu izledim ve altındaki yorumlara göz gezdirdim biraz. İnsanlar erkeğe baş kaldırıyı dekolte , açık giyinmek olarak algılıyorlar bunu net olarak gördüm yorumlarda. Ancak ben hiçbir şekilde katılmıyorum buna, başkaldırının bu şekilde olması beni rahatsız ediyor. İsteyen istediğini giymekte özgür kesinlikle bunda sıkıntı yok ama bana sanki bu biraz göstermelik geldi. Samimi bulmadım. Ayrıca kendisini aşırı abartılı ve yapay buluyorum bana hitap etmiyor, net.

10 ağustos 15:12

141. lenslerini çıkardı, dudaklarında ki dolgu da etkisini yitirmekte. okunanları dikkate aldığını düşündüğüm kız. sonraki aşaman anoreksiya sınırını geçmek olmalı ilaydacım.

27 temmuz 14:50