girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (38)

120. Youtuber. Dış görünüşüyle fazla oynamasından dolayı yapmacık, soğuk gözükse de içsel olarak yapmacık olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta dış görünüşünü istediği gibi değiştirebilir, mesela bize güzel geliyodur belki normal dudağı ama o öyle beğenmiyordur kendini. Bizim de olmuyor mu sonuçta herkes çok güzel derken memnun olmadığımız fiziksel yönlerimiz. Ben bu kızın diğerlerine göre daha iyi niyetli olduğunu düşünüyorum, bence delisi dışına derler ya öyle bir tip. birkaç videosunda denk geldim takipçilerinin dediklerini dikkate alıyordu, siz sevmemişsiniz videoda bu hareketimi bundan sonra öyle yapmayacağım vb diyerek. Bana itici gelmeyen ve çok boş kaldığımda denk gelirsem videolarını izlediğim biri.     Edit: imla

17 haziran 15:56 17 haziran 15:57

119. İnstagramdaki snaplerine bakıyorum da çok yalnız gibi. Öylesine boş saçma snapler atarız ya canımız sıkılınca, bu kız bunu sürekli yapıyor. Çok sıkıldığını düşünüyorum içten içe. Ayrıca göğüslerini yaptırdığı doktor keşke biraz orana dikkat etseymiş çok orantısız görünüyor çünkü.

8 haziran 18:24

118. birkaç videosunu izleyip haline üzüldüğüm kadın. bana çok yanlız, ilgiye sevgiye muhtaç biri gibi geldi. dış görünüş değiştirme çabaları, hastalık derecesinde zayıf olması vs vs. ruhsal çöküntü yaşıyor gibi bir hali var (gizlinot: bunda sevgilisinin parmağı olduğundan eminim). ona tavsiyem psikolojik destek alması. bu hayatta seni 40 kg olmaktan daha mutlu olabilecek şeyler ver ilaydacım. bunu sakın unutma. yanına yakışan, seni el üstünde tutacak adamlarla beraber ol. gelecek kaygın yok, bu durum seni sakın vizyonsuz yapmasın.

7 haziran 13:16


117. O konuştukça benim dudaklarım ağrıyor ya :/

7 haziran 00:08

116. ne kadar popüler kültürün kurbanı olsa da bence samimi ve sıcak bir insan. ne bileyim kızda sanki çocuk kalbi var. diğer youtuberlardan sonra insan gülümseyerek izliyor.

6 haziran 14:37

115. Sevgilisine Doğum günü sürprizi yaptığı videosunda 11.dakikadan itibaren çıkardığı sesler ve o hareketleri... nolur izleyin yorumu size bırakıyorumdjslsşsş

https://m.youtube.com/watch?v=ki5TqC4VlEg

6 haziran 14:17 6 haziran 14:21

114. Kızlar rica ediyorum mart ayı kombinleri mi star parçaları mı ne öyle bi videosu var. Lütfen onu açıp izleyin. O kıyafetlerle yaptığı danslar kendini okşamalar sağa sola sallanmalar deliriyorum ahahaha:d

12 nisan 17:42 12 nisan 17:45


113. Hayatsızlıktan instagramda ki ilk postlarına kadar indim, resmen bu kızı baştan yaratmışlar.varolduğu insana dair tek bir detay kalmamış.iyi mi kötü mü orasını bilemem, yaşı gereği bu kadarı çok çok fazla geldi bana.

12 mart 22:58

112. asla 22 yaşında göstermeyen kadın. benden küçük olduğuna hayatta beni kimse inandıramaz. güzelleşmek uğruna kendini yaşlı göstermeyi başarmış.

12 mart 22:31

111. Ben seviyorum kendisini. Bana böyle mütevazi kendi halinde takılan uysal bir kızmış gibi geliyor. 

Ayrıca kendisine koyu saç çok yakışıyor keşke dudaklarına dolgu yaptırmasa ve lens takmasa eminim daha güzel olacaktır. 

12 mart 22:07