sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (157)
 • medya (43)

157. İlaydayı izlerken içinde bulunduğum hayatı unutuyorum. İnanılmaz komik geliyor bana yaptığı neredeyse her şey. İçten içe de bir sempati duyuyorum ona karşı. Kendini nasıl beğeniyorsa öyle yaşasın kendine yaptığı zerre umrumda değil ama bana fikrim sorulursa her videosunda birkaç saniye de olsa paylaştığı lenssiz ve makyajsız hali o kadar güzel ki onun o halini daha çok seviyorum.

Tanım: kendi halinde, hayatı ve yaşamayı seven, nevi şahsına münhasır youtuber.

15 şubat 14:30

156. yanaklarında ve çenesinde de kesin müdahale var onları söylemiyor ama olsun :)  vloglarını izlemek eğlenceli oluyor özellikle londra vlogları eğlenceli sonradan görme bir kız kesinlikle değil. fiziği baya iyi beslenme tarzini takdir ediyorum bence lenssız ve videolarındaki hali çok daha güzel fotoğraflarda değişik tövbe estafrullah bir şeyler oluyor hiç gerek yok zaten gerekli uygulamaları yaptırmış ve youtube a sosyal medyaya uygun bir görünüm ortaya çıkmış devam ilayda inşallah gelecek sene master chef e katılırsın zaten chef academy de eğitim de alıyorsun eminim geçen yıl yarışanlara göre çok daha donanımlı ve kaliteli bir insansın belki buralari okuyorsundur :)

15 şubat 14:25

155. Bu kızın estetiklerinin bir yerinde bir sorun var ama çözemedim. Sanki puzzle'ın bir parçası yanlış yere konmuş gibi ama bulamıyorum.

22 ocak 20:49

154. kendisinin açıklamaktan imtina ettiği estetik müdahaleleri vardır. "2018'de neler yaşadım?" videosunda da hâlâ ısrarla üçten fazla olmadığını söylüyor. peki (link: https://www.instagram.com/p/BnMArIkg7QJ/ şu)'nu ne yapacağız?

22 ocak 16:00

153. İlk başlarda hiç sevmemiştim çok şımarık falan gelmişti ama belki ben yanlış anlıyorumdur diyip bi kaç videosunu daha izlemiştim ve sonradan en sevdiklerimden biri oldu.En sevdiğim özelliklerinden biri Duygu Özaslan çok Chanel den aşağısı bana alerji yapıyo ya tavırlarında hissettirirken bana İlayda gayet rahat ve normal şekilde Flormar ın dudak kalemini çok sevdiğini söyleyebiliyor kasmıyor.Zenginim ben yeey o yüzden herşeyim marka olmalı falan kafasında da değil.Eğer çektiği vloglara dikkat ederseniz de o kadar az veya ah bu kalori dolu asla yiyemem modunda da takılmıyor canının istediğini yiyo e o kadar yiyorsa da zaten yeme içme takıntısı olamaz anoreksiya da olamaz.Başka yerleri de estetik yalan atıyo falan diyenler de olmuş ama estetiklerinden gayet rahat bahsedebilen bi kadın neden 3 tane estetiğini söyleyip gayet rahat bahsedip 4.yü saklama ihtiyacı duysun?Eğer bundan rahatsız olsa bence hiç bi estetiğini açıklamazdı.Sonuç olarak benim gayet sevdiğim beğendiğim bi kadın herkesin aksine lenslerini de ben ona yakıştırıyorum kilosunu da ikisi de başta itici geliyordu ama gözüm alıştıkça normal gelmeye başladı.Hem o mutluysa bize ne lensinden,kilosundan değil mi?

21 ocak 22:22

152. sebepsizce videolarını severek izliyorum. kendisinin dediklerini/yaptıklarını desteklemiyorum özellikle zayıflıkla bu kadar kafayı bozmuş olması hiç sağlıklı değil. zayıf olmasına karşın sürekli daha da zayıf olmak istediğinden bahsediyor. bir videosunda tartıya aylardır bakmadığını çünkü kilo almış olmasından korktuğunu söylemişti. gerçekten bu durumu hiç ama hiç sağlıklı değil. sevgilisidir ailesidir zengindir fakirdir beni ilgilendirmez ama kendisinin ben biraz saf olduğunu düşünüyorum ve cidden iyi kalpli biri olduğunu. konuşmasından olaylara bakış açısından ben böyle anladım. sanırım izlemeye hala devam etmemin sebebi de bu. biraz çocuksu saflığı var. ayrıca kendisini geliştirmek için londra'da şef okuluna gitmesini takdir ettim. sık sık eğitimlere, kurslara gittiğini de söylemişti. parasını kendi kariyeri için kullanması bence baba parasına güvenmeyip kendine duyduğu saygıyı gösteriyor.

21 ocak 20:33

151. Bu kız konuşurken o kadar yoruluyorum ki anlatamam.Sanki koşmuş koşmuş,nefes nefese kalmış gibi konuşuyor.Ayrıca ev turu videosunu izledim,o nasıl bir dağınıklık ve düzensizliktir anlamadım.

21 ocak 06:50

150. 2018de neler yaşadım videosundan geliyorum. Estetik videosundan sonra kendini aşırı beğenmiş bir insan gibi geldiği için takipten çıkmıştım. Ama 2018de neler yaşadım videosunda bambaşka çok samimi bir insan gördüm. Gerek mezuniyet elbisesi hakkındaki açıklamaları gerek ersinle olan ilişkisi aşırı samimi geldi. Anne babasının ayrı olması konusunda çok yara aldığı belli. Belki de vücuduyla bu kadar oynaması bu konuyla alakalı. Son olarak sürekli kurslara katılmasını, kendini geliştirmeye çalışmasını da çok takdir ettim. Tamam baba parasıyla bi yerde ama zengin olup boş tenekelerden biri de olabilirdi.

Edit: yine de bir psikiatriste gitmesi lazım. 

11 ocak 18:28 11 ocak 19:20

149. Bu kızı yeni keşfettim ve estetikle ilgili videosunu izleyene dek dürüst ve egosuz bir kız olduğuna inanıyordum.

Kendisinde bariz bir şekilde facial slimming yani jawline çene hattı inceltme var. Yüzüne yeniden şekil verdirmiş zira aşırı belirgin bir çene hattı vardı. Ayrıca elmacık kemiğinde de yoğun dolgu var.

ısrarla sadece burun ve dudak estetiği olduğunu yüzüne hiçbir şekilde dolgu enjekte ettirmediğini söylüyor. Yalanın bayrak taşıyanı.

Ama zaten dikkatli incelerseniz onu asıl değiştiren şeyin facial slimming yani çene hattını bariz bir şekilde ovalleştirme ve elmacık kemiği dolgusu olduğunu görürsünüz.

Bunu kabul etmediği ve yüzleşmediği sürece söylediği hiçbir şeye itibar edilmemeli.

30 aralık 2018 15:44 30 aralık 2018 15:46

148. Sokaktan köpek almış bakımını yaptırmış doyurmuş eve getirmiş foto çekilmiş kedisi anlaşamadı diye tekrar sokağa salmış?? İlaydişko bu iyilik olmuyor bebeğim sahiplendirseydin ya hayvanı hey allahımm

8 aralık 2018 20:11