yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • oylar (19)
  • medya (2)

  119. Sivilceler ve kızarıklıklar üstünde pek bir etkisinin olmadığını düşündüğüm krem. Bunu lisedeyken bir sürü kız sürekli yüzüne sürerdi Casper gibi dolanırlardı etrafta. Kısacası amacından biraz sapmış genç kızların yüzlerini vampire döndürmek amaçlı kullandığı bir krem olmuştur.

  23 mayıs 15:00

  5

  118. Kapatıcı olarak kullanmam mümkün olmadı hiç ten rengim çok açık ama senelerdir kullanıyorum. Genelde sadece sivilce üzerine sürülmesi önerilir. Gece yatmadan sürerseniz çok iyice yüzünüze yedirdiğinizden emin olun, çok yastık kılıfı harcadım bu yüzden, lekesinin geçmesi imkansız çünkü. Uyumadan sivilce üzerine uygulandığında birkaç gece sonra sivilceyle oynamanıza gerek kalmadan geçiyor. Ben daha siyah nokta yaptığını görmedim. Ayrıca yazları yapısı inanılmaz sıvı oluyor bir zararı var mı bilmiyorum ama ben buzdolabına koyuyorum kıvamı düzeliyor

  23 mayıs 12:46 23 mayıs 12:48

  117. yurtta kalırken oda arkadaşımdan görüp denediğim ürün. açıkçası hiçbir yararını görmedim. sivilcelerimi hiçbir şekilde geçirmedi. vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. ayrıca yapısı çok kötü, renkli, aşırı yağlı bir yapısı var ve fondöten gibi duruyor. bir yerlere bulaştırmamak için de ekstra çaba sarf etmen gerekiyor. çünkü bulaştırdığınız takdirde yıkanınca lekesi çıkmıyor.

  25 nisan 19:00


  116. lisede aknelerimle başım dertteyken kullandığım onlarca ilaçtan biriydi. ve açık ara en işe yaramazıydı. sivilceler ve siyah noktalar üzerinde herhangi bir etkisi yoktu. fuzuliydi. ayrıca sivilcelerim üzerinde berbat, açık kahverengi bir tabaka oluşturup fondöten taklidi yapmaya kalkmasıyla beni derinden yaralıyordu. kendisiyle berbat bir anım da var: sınıfımdaki popüler kızlardan biri yanıma yaklaşıp yüzünü buruşturarak "ece ille fondöten süreceksen azar azar alıp sivilcelerine dokundurabilirsin," demişti. bu ilaç, işine bak diyerek yanından gitmiştim ama özgüvenim de yerle bir olmuştu. akne ilaçları akneleri geçirseler yeter.

  not: ayrıca elbette sürülüp yatağa girilecek bir ilaç değildir çünkü sabah ilacıdır, bana da sabah için yazılmıştı. en berbat tarafı da buydu zaten. herkes o rezil görünümünü fark etmek zorundaydı sanki. bir süslü demiş, haklı: dermatologların sizi deney tahtası olarak gördükleri için verdiği ilaçlardan biri gerçekten.

  24 nisan 22:25 24 nisan 22:27

  4

  115. Keşke dışarı çıkabildiğimde keşfetseydim dediğim sivilce kremi. Kapatıcı olarak gayet de kullanabilecek renkli bir yapısı var. Sivilcelerimi ilk uygulamamda kuruttu ve geçirdi ama izlerine bir faydasını görmüyorum nedense. Siyah nokta oluşturduğunu söylemişler evet bende de oldu ama bir iki tane o da iyileştirdiği dev sivilcelerimin yanında yapabileceğim bir fedakarlık. 40 lira gibi bir fiyatı var ve kesinlikle değeceğini düşünüyorum çünkü hem iyileştiriyor hem de görünümünü düzeltiyor. Ah bir de şu izlere çare olsa... 

  24 nisan 22:13

  114. yine bir dermatoloğun deney tahtası olduğum zamanlarda kullandığım sivilce kremi. akne rozasea teşhisi konmuş, roza krem, aşırı pahalı nemlendiriciler ve birkaç antibiyotikle beraber reçeteme yazılmıştı. halihazırda kötü olan cildimi çok uzun süre geçmeyecek bir atağa sokan ilaçlardan biridir. doğru dermatoloğu seçmek çok zor ve çok önemli.

  23 nisan 18:35

  113. mükemmel bir krem. sabahları yüzümü yıkadıktan sonra, avcumda hametan'ın turuncusuyla karıştırıp yüzüme sürüyorum, fondöten etkisi görüyor. biraz ağır ve sürmesi/dağıtması zor bir krem ama yine de görüntü açısından on numara bir sonuç ortaya çıkıyor. üstelik lekeleri de yok ediyor. mucize krem gibi bir şey. kesinlikle öneriyorum, pişman olmazsınız.

  3 nisan 13:48


  5

  112. Aktif akneleri söndürme konusunda birebir merhem. Sadece aknenin üzerine nokta şeklinde bırakıyorum ve bir iki güne kalmadan kabuklaşıp sönüyor.  Yağlı kıvamı sebebiyle siyah nokta oluşturabilir. Bu yüzden tüm yüze sürülmemelidir. Sürülüp yatağa girilmemelidir zira çarşaflarınızda çıkmayan lekeler bırakabilir. Benden söylemesi süslüler.

  20 kasım 2019 20:16 21 kasım 2019 22:43

  4

  111. Sivilce için kullanıldığını sözlük sayesinde öğrendiğim krem. Doktor bu ilacı babama cildindeki kızarıklıklar için vermişti. Ne zaman soğuktan, rüzgardan etkilense suratına boca eder bu kremi. Öve öve de bitiremez. Bende işe yaramadı ama cilt kızarıklıklarına da kullanılıyor. Sürdüğüm an hafif bir rahatlama veriyor cildime o kadar. Yanma, hassasiyet geçiyor. Ama yüzümü yıkadığımda değişen hiçbir şey yok. Bende etkisi tedavi edici değil anlık cilt sakinleştirici gibi oldu.

  26 eylül 2019 02:40

  5

  110. ben bu ürünü akne tedavim esnasında tüm yüzüme uygulayarak kullanmıştım, doktor tavsiyesiyle. doktor bana bütün yüzüme minik noktacıklar uygulayarak tatbik etmemi, sonrasında elimle dağıtmamı söylemişti. ayrıca ürün ten renginde olduğu için renk eşitsizliklerini de azıcık kapatıyordu. sivilcelerimin kaybolmasında etkisi oldu ama aynı zamanda roaccutane kullandığım için ne kadar etkisi oldu bilemeyeceğim.

  21 eylül 2019 19:27