yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • medya (7)

  87. Ben de bir patates olarak genetik olduğuna inanıyorum. Ablam benden zayıf olmasına rağmen benim belim hep daha kavisli ve ince olmuştur. Ame bence ince belden önemlisi hafif kaslı estetik bir görüntü yakalamakta.

  Bel bölgenizdeki yağdan kurtulduğunuzda kas yapmak da çok kolaylaşıyor. Ben 3 hafta gibi bir sürede her gün 30 crunches, 15 bacak kaldırma, 1dk bisiklet ve 1dk plank yaparak güzel bir bele sahip olmuştum. En fazla 20 dk sürüyor denemekten zarar gelmez.

  edit:imla

  1 temmuz 14:25 1 temmuz 14:52

  86. Genetik şans. Geçen sene bu halimden 10 kilo daha zayıftım. Geçen sene üst bedenim için ne giyebiliyorsam yine oluyorlar. Çünkü o 10 kilonun hepsini üst bacağımdan aldım en azından çoğunu. Belim gerçekten incecik ama öyle bir popo ve üst bacağa sahibimki anlatamam. Bu yüzden kloş etekten başka birşey gitemiyorum bu dönem. Neyse spor ve diyete başladık bakalım. 

  Tatil planları vs. hep yaz sonuna yapıldı bu yüzden. 

  22 mayıs 09:02 22 mayıs 09:03

  85. genetiktir. zayıflamak her zaman işe yaramayabilir ince bel elde etmek için. çünkü o bel oyuntusu vücut yapısıyla alakalı bir şey. 

  tanım: bir kadının fiziğini muhteşem yapabilecek etkenlerden biri.

  22 mayıs 05:56

  84. Türk kadınlarının çoğunun armut vücutlarından dolayı sahip olduğu, övünç kaynağı unsur. bundan dolayı bütün annelerin beli bir zamanlar şu kadarcıktır.

  Edit:armut linci yemeden belirtmek istedim ki ben de armutum:d

  21 mayıs 19:24 21 mayıs 19:40

  83. Bu arkadaşa sahip olmak, Sağlıklı beslenme ve bol bel hareketinden geçiyor. bir zamanlar sahiptim şhan ise yaklaştım.

  21 mayıs 18:34

  82. öncelikle kendimden bahsedeyim;

  balık etliyim, belim ince sayılmaz, üst bacaklarım hafif tombuldur.

  dedim kafana koy sen yaparsın bunu, açtım başlıktaki girdileri okumaya başladım.

  aklıma yatan, sevgili (yazar: catqueen)' in eklediği linkteki egzersiz hareketlerini (gizlinot: burası özellikle önemli, ben her gün tercih ettim) yaklaşık 3 hafta boyunca yaptım. sonuç; belimde çok bir değişiklik olmadı. ama erkek arkadaşım bacaklarımı gördüğünde küçük çaplı bir şok geçirdi. incelmiş olduğunu söyledi. ben kendim çok anlamadım, ama her zaman dışardan gören bir göze daha çok inanırım.

  demem o ki, üst bacaklarının tombulluğundan şikayetçi olanlar, o egzersizleri düzenli olarak mutlaka yapsınlar.

  21 mayıs 14:25

  81. Belim, vücudumda ince sayılabilecek belki de tek yerim. Bir gün annemin yanında soyunuyorum, dedi ki ya aslında senin belin ince değil, Popon o kadar büyük ki belin inceymiş gibi görünüyor. Bakın annem diyorum.

  2 nisan 18:03

  80. Sayın süslüler ve kendini süslü hissedenler ya da hepsi ve hiçbiri, şimdiye kadar belim hep 34 beden idi. Basenlerimden 10 kilo alır yine de göbekten alamazdım ne şanslıyım yaşasın genetik falan derdim ne cahillik! Sonra antidepresanla ben bir şekere düşmüşüm o bel gitti arkadaşlar hiç olmadığı kadar kalınlaştı hiç çıkmayan göbeğim çıktı. Hatırlıyorum asla şerbetli tatlı yiyemezdim belki sütlü bir tatlı yiyebildiğim zamanlardan bugüne geldiysem işte bunlar hep şeker diyorum 1. ağızdan. Saygı duyduğum Canan Hocam da şeker göbekte toplanır derdi ne haklıymış. İnce bel kalın olmayan beldir. (gizlinot: Kabine gitmezsem iyi)

  2 nisan 17:19

  79. Günde 10 dakikanızı (link: https://www.youtube.com/user/PamelaRf1 şu) kanaldaki ab workout videolarına ayırırsanız bir haftanın sonunda bile daha sıkı bir bele sahip olabilirsiniz. Videolar ekipmansız ve hepimizin evde uygulayabileceği hareketler ben genellikle ab work out ve bye bye muffins başlıklı egzersizleri üstüste uyguluyorum ancak farklı bölgeleri çalıştıran egzersizler de mevcut.

  30 mart 18:15

  78. (link: https://www.youtube.com/watch?v=c2EiYsdrIgI&t=460s ) haftada üç gün şu videoyu karşıma koyup düzenli yapıyorum kalçama da belime de aldığım iltifatın haddi hesabı yok. spor geçmişim yok balık etliyim çok uzun bir boyum da yok (gizlinot: 1.68) ancak yediğime içtiğime azıcık dikkat edip biraz da bölgesel çalışıldığında şekilli ince belli güzel bir fizik yapılabiliyor.

  Eğer sağlık problemi varsa çok ayrı , verdiğim link sağlıklı düzgün metabolizması olan yediğine dikkat edenler için geçerli

  29 mart 22:11