girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (38)

102. böyle bir gerçeğin olduğunu bilmiyordum, yine kim neresinden buluyor da başlık açıyor anlamıyorum. ince dudaklara yakışıyor, enfes müthiş ama kalın dudaklara yakışmıyor, kaka pis. bu mu? kendi standartlarınızı, kalıplarınızı diğer insanlara kakalatmayın sayın kırmızı rujun efsane durduğu ince dudaklı süslü.

17 mart 23:51

101. Lekesiz bir cildiniz varsa (veya lekelerinizi fondöten ile kapattıysanız) ve cildinizin alt tonuna uygun bir kırmızı seçtiğinizde dudağınızın boyutu ne olursa olsun güzel duracaktır.

Ayrıca görseldeki dudakların hiçbiri ince değil bencede. İnce dudak demek, dudakların neredeyse gözükmemesi demektir.

17 mart 23:25

100. görsellerdeki kadınların birçoğunun dudakları ortalama dudak. bunlara ince diyorsunuz da bunlar inceyse kalın dudak nasıl olmalıdır? yüzümüzün yarısı dudak mı olsun ayol neyin savaşı bu :)) kendi fikrim ten rengine saç rengine uyan bir ton bulunduğunda her ruj efsane olabilir.

13 mart 13:19


99. böyle başlıkları biraz saçma buluyorum çünkü yüze bütün olarak bakılması gerektiğini düşünüyorum. kırmızı rujun efsane durması dudağın ne inceliğiyle ne kalınlığıyla alakalı değil bence. dudaklarınız yüzünüze göre simetrik ve orantılı ise kırmızı da yakışır yeşil de.

estetik algıya göre yüzde olması gereken oranlar var maalesef. o oranlardan uzaklaştıkta yüz çirkin gelmeye başlıyor. mesela dudaklarınız iki gözünüzün ayrı ayrı tam ortasına denk gelmeli. burnunuz önden bakınca iki gözünüzün pınarlarına paralel olmalı gibi gibi. emma watson'a, kristen stewart'a ya da karlie kloss'a çok yakışıyor çünkü yüzleri çok simetrik.

13 mart 11:53

98. şaka herhalde? böyle bir gerçek yok çünkü. görsellerdeki kadınlar (bkz: emma watson)(bkz: blake lively ) karakteristik dudakları olan kadınlar. ince dudak bu değil bana göre. görkem karman evet ince dudaklıdır mesela. kırmızı rujun da ona yakıştığını hiç görmedim ama siz bilirsiniz tabii.

13 mart 08:39

97. görsellerde ki kızların yarısı ince dudaklı bile değil, rujlar da kırmızı değil zaten. gerçek ince dudaklı insanlar nude ruj bile zor sürüyor ayrıca, ruj sürecek alan olmaması ince dudaklı olmak demektir bence.

13 mart 03:06

96. Kırmızı ruj her kadında güzel duruyor bence sadece alt tonlarını iyi kullanmak, seçmek lazım. Esmere de sarışına da buğdaya da herkese farklı bir hava katıyor. Ve ülkemizde erkeklerin kırmızı ruj namussuzluktur, dikkat çekmektir tavırlarından dolayı bütün kadınların sabah, öğle, akşam kırmızı ruj sürmesini istiyorum.

13 mart 02:00


95. bu başlık bana biraz saçma geldi. çünkü düşündüm, düşündüm ve bu ruju kırmızının gittiği her dudağa yakıştırdım.(gizlinot: kırmızı rujla uzaktan yakından alakam olmadığı halde hem de) sorun bende sanırım. ama sizce de öyle değil mi? kalını, incesi mi var, taşırmadan düzgün bir şekilde sürdükten ve kendi cilt alt tonuna uygun tonunu bulduktan sonra?

12 mart 20:50

94. Benim üst dudağım alt dudağıma göre ince. Bir iki kez mat kırmızı ruj süründüm. çok komik oldum :) bı insan evladı da uyarmadı. En son vazgeçtim bu sevdadan. Yakışan sürsün, ben kıskanayım.

12 mart 20:11

93. bence tüm dudaklarda efsane durmaktadır tabi doğru ton bulunduğunda.

12 mart 17:11