girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • medya (0)

1. instagram’da son 7-8 aydın sürekli reklamları karşıma çıkan pearl wax’in türkiye varyasyonu. boncuk ağda diye farklı bir markası da var. 

Senelerdir gittiğim yerlerde dudağımın üstüne ve kaşlarıma yapılan ağdadan tek farkı, bize adı sanı duyulmamış yeni bir ürünmüşçesine tanıtılıyor olması. Yoksa lazer epilasyon öncesinde kalıp ağda alıp evdeki ağda makinesiyle aynı işlemi yapıyordum zaten. kalıptan ihtiyacınız kadar kırıp kullanmak yerine minik boncuğumsu ağdaları eritiyorsunuz, o kadar. 

Bir arkadaşım almış bir ay kadar önce. Bıyıklarım çıktı diyince ay ben bunu almıştım hiç kullanmadım, gel beraber yapalım benim de bıyıklarım çıktı falan dedi. 

donduğunda çok bekletmeden, sertleşmesine izin vermeden çekmeniz gerekiyor, yoksa çekerken ağda kırılabiliyor, bu sebepten aynı bölgeyi tekrar tekrar çekiştirmek zorunda kalıyorsunuz. 

Acısı da gayet aynı ağda acısı yani, yok acısız ağda deneyimiymiş bilmem neymiş. cildinizden cart diye kıl çekiliyor, tabii ki acıyacak, beyin hücreleriniz ölmediyse de o acıyı farketmeniz gerekir zaten. 

En nihayetinde bildiğiniz ağda. Ötesi değil. Hiç de gerek yok. 

(yazar: karmacilt) uktesi. 

9 ekim 2017 18:35