yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  10. sabununu beğenince, kaş kirpik serumunu eczane kanalıyla aldığım; ancak bende 3. kullanımda ciddi iritasyon yapan marka.

  kirpiğime kullanmamama rağmen göz kapaklarımı şişirdi, alnımı kaşındırdı, ve kaş altlarım sürdüğüm yerler boyunca kırmızı şu an. sabah sabah bilaxtenle güne başladım. dikkatli olunmasını tavsiye ediyor, kaş kirpik serumu benim neyime şeklinde başlığı terk ediyorum.

  1 şubat 09:18

  9. Uzun süredir farklı roll on ürünlerini kullanıyorum, çok güzel ürünler olmuş. Yalnız bir yerde tuzun ter bezlerini tıkadığını okumuştum acaba içeriğindeki tuzun bir zararı var mı merak etmedim değil. Son alışverişimde kaş ve kirpik serumundan aldım. Yorumları çok iyiydi, inşallah bende de etki gösterir. Siparişimin içine hediye hijyen suyu koymuşlar. %65 alkol içerikli yazıyor. Çok tatlı bir hareket ancak biraz dökülmüş geldi. Paketlemeye dikkat etseler iyi olur.

  Denedikçe yorumlarımı da paylaşacağım. 

  24 aralık 2020 16:31

  8. kaş kirpik serumu araştırmalarım sonunda yorumların etkisiyle alma kararı aldığım serum markası, herkes kısa sürede gözle görülür etki ettiğini söylemiş. dün gece kullanmaya başladım süslülerim. düzenli kullandıktan sonra yeşillendiririm burayı.

  1 ay sonra gelen edit: hiç aksatmadan sabah akşam kullandım, kirpiklerimde gözle görülür biçimde gürleşme oldu ama kaşlarımda tık yok. sadece kirpik serumu diyebilirim o yüzden:(

  23 mayıs 2020 18:14 21 haziran 2020 00:02


  7. el ve vücut için olan zeytin yağlı sıvı sabununu duş jeli niyetine kullandım. doğal kokusu, kalıntı bırakmaması, katı sabun gibi gıcır gıcır yapması hoşuma gitti. yalnız sayfasında benim numunesini kullandığım sabunun aynısını bulamadım. başka ürünlerine baktım ama hiçbirinin içeriğini bulamadım. fiyatlar da yüksek... üründen memnun kalmama rağmen o kadar para vermeme yetecek güveni veremedi.

  glohe firmasının diğer doğal iddialı markası için (bkz: siveno)

  19 nisan 2020 18:42 19 nisan 2020 18:45

  6. Migros'tan tırnak güçlendirici serumunu almıştım, çok memnun kaldım. Gerçekten güçlendiriyor, uzatıyor ve tırnak etlerini düzeltiyor. Ancak şu an hala satılıyor mu emin değilim.

  24 ekim 2019 10:43

  5. tanıtımların da sürekli organik ve doğal vurgusu yapılan, varsa dahi sertifikasına ulaşamadığım kozmetik markası. Yerli olması ve doğal vurgusu sebebiyle şans verdim. Rollon ve kirpik bakım serumunu kullanıyorum. İsmi serum olsada bu bildiğin yağ  karışımı, sayısız kirpik serumu ve yağlar deneyen biri olarak  hiç bir numarasını görmedim.  20 tl ye aktarda satılanlarla aynı geldi bana. kirpiklerimde olumlu bir gelişme de olmadı zaten.

  Roll on güzel mi evet, fakat yüksek fiyat sebebiyle bir daha tercih etmem. halihazırda sevdiğim bir çok organik roll on var zaten. 

  5 mart 2018 18:27

  4. Eşimin işyerinde stand kurup sıvı el sabununun sample'ını dağıtmışlar. İki paket kutudan biri normal biri ekstra nemlendiricili sıvı sabun olmak üzere. Denedik hoşuma da gitti.

  Organik olduğunun, içerisinde hiçbir zararlı kimyasal bulunmadığının defaatle altını çizdiklerinden dur bakalım bir araştırayım öyleyse alırız diye düşündüm. Hatta çamaşır deterjanları da varmış bi heveslendim ben. Fakat diğer entrylerde de belirtildiği gibi sitelerinde ne bir sertifika var ne bir şey. Herhalde "bizim sözümüz senet, doğal diyorsak doğaldır illa kanıt mı lazım" kafasındalar. Yerli marka olması, paketlemeleri ve ürünün içeriği çok hoşuma gitmişti ama gel de al şimdi. Ucuz da değil gayet yüksek fiyatları bence. Doğa kozmetik de böyle işte, her şeyimiz çok süper herşeyimiz ultra doğal diye sabaha kadar anlatırlar ama somut kanıt görmek isteyince 404 not found. Gerçi doğa kozmetiğin fiyatları daha uygun en azından sertifikası güvencesi olmadan organik fiyatına ürün satmaya çalışmıyorlar. Bizimla deyilsın incia.

  5 mart 2018 16:56


  3. roll on hakkında yazınca, aldığım diğer ürün olan "Besleyici Ve Nemlendirici Doğal El Kremi" hakkında da yazmak istedim. ürün 50 ml ve sitesinde 69 tl. ellerim fazla kuru ve şu ana dek kullandığım hiç bir krem tam olarak bu kuruluğu almadı. doğal ürün diye bir de bunu denemek istedim ancak üzülerek söylüyorum ki aradığım nemliliği veremedi. yapısı ince ve fazla sıvı, sürüldüğü zaman hızlıca emiliyor, 20 dk sonra verdiği yumuşaklık hissi geçmişti. (editleyerek not düşeceğim; sabah bir daha sürmek istedim, yapısını geçelim kokusu facia..)

  tester olarak gönderilen zeytinyağlı sıvı sabununun da zeytin küspesi (tam olarak bu koku) kokusunu sevemedim, aksi gibi elimden de çıkmadı kokusu. sanırım bu markadan sadece roll on almaya devam edeceğim.

  5 mart 2018 02:34 5 mart 2018 12:01

  2. Doğal Roll-On Deodorant'ı ile denebunu.com aracılığıyla tanıştım. Normal de eşim de ben de Uriage roll-on'unu kullanıyorduk fakat, kampanyalardan alınca uygun oluyor, diğer türlü pahalı bir ürün.

  Alüminyum klorohidrat, Alüminyum zirkonyum, alkol olmayan deodorant-roll on neredeyse yok denecek kadar az.

  Ürünü denedikten sonra yorumlarımı paylaşacağım.

  Edit: Koltuk altımda herhangi bir kötü koku yaratmadı.

  29 eylül 2017 10:57 6 mart 2018 12:56

  1. instagramda filan serumlarının reklamlarına denk geliyordum; biraz araştırdığımda türk markası olduğunu öğrendim. Sitelerinden sertifikalarına bakmak istedim, ancak bulamadım. Doğal ve organik olduklarına vurgu yapılmakta ancak ecocert imo sertifikaları yok galiba. Fiyatları da oldukça yüksek geldi bana.

  19 haziran 2017 11:53