yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6371)
  • fırsatlar (0)
  • medya (349)

  6371. Süslüler ilgilenecek olanlar için bim'e 14 nisan tarihinde bu ürünler geliyor. Golden Rose nude look serisi ilgimi çekti. 

  ilgili medya:
  1
  bugün 01:12

  6370. T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın kararıyla eptt avm de online olarak ücretsiz maske temini sağlanmakta. hem ekrem imamoğlu twitter üzerinden paylaştı hem de haberlerde gösterildi. maske.epttavm.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  dün 19:54

  6369. (link: https://www.boyner.com.tr/ boyner.com.tr)'den yapılacak alışverişlerde indirime ek sepette %20 indirim için indirim kodu bölümüne 53660 yazılması yeterli imiş.süresi hakkında bir bilgim yok.eğer gerçekten ama gerçekten bir ihtiyacımız varsa o zaman alışveriş yapalım süslüler,bu girdiyi yazıyorum ama kimseyi gereksiz bir harcamaya itmek istemem.5 kere düşünüp öyle alalım.

  4 nisan 21:41


  6368. epic games store'da gone home isimli oyun ücretsiz. gone home, hikaye temalı bir oyun. sadece yürüyüp evde gezerek neler olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz, oynaması çok basit ama hikayesi çok derin. bilgisayar oyunlarından uzak olsanız bile çok rahat oynayıp, hikayesine kendinizi kaptırıp üç saat vakit geçireceğiniz bir oyun olarak hepinize öneririm.

  hem kargo neyin derdi de yok.(gizlinot: swh)

  3 nisan 21:41

  6367. Dene bunu kiehls kutusu yayınlanmış 40 lira

  3 nisan 14:06

  6366. Adil ışık'ta tek parçada %20, iki parça üründe %25, 3 ve üzeri ürün alımlarında %35 indirim var. 

  Not: bu başlıkta tüketmemeyle alakalı girdi görmekten çok sıkıldım. Başlığın amacına aykırı girdi oluyor bunun için tüketmiyoruz başlığı var. Lütfen tüketmemeyle ilgili görüşlerimizi o başlığa yazalım ya da farklı başlık açalım. formata aykırı oluyor.

  2 nisan 18:28 2 nisan 19:04

  6365. Karaca'da bir çok üründe %50 indirim var. Nevresim takımı ihtiyacı olan göz atabilir.

  dipnot: bu başlık "indirimleri duyurma" ismini taşıyor.

  kişisel düşünceleriniz için "tüketmiyoruz" başlığına yazabilir veya konu dışından bu konu ile ilgili başlık açabilirsiniz.

  2 nisan 15:59 2 nisan 15:59


  6364. anlayamadığım şey şu: kargocular zorunlu tüketim malzemerini getirdikleri zaman virüs bulaşmıyor da diğerlerinde mi bulaşıyor? mantık şu olmalı; yapılmaması gerektiğini savunanlar internetten hiçbir şey almayıp şahsen gidip tedarik etmeli yok sıkıntı yoksa kimseye müdahele etmemeli. bu kadar basit.

  2 nisan 15:50

  6363. Bir üstteki gönderiye katılmakla birlikte ben de bir kaç şey eklemek istedim. Ortalama bilinçte bir tüketici iseniz ve/veya daha önce hizmet sektöründe çalıştıysanız/hala çalışıyorsanız iş yükü arttığında patronların ve sermayenin sizin özlük haklarınızı koruyarak kar etmeye devam etmediklerini bilirsiniz. Zorunlu tüketim malzemelerini konu dışında tutuyorum, örneğin tuvalet kağıdı zorunlu bir tüketim malzemesi ve internette daha ucuza bulabiliyoruz, hepimizin harcayacak binlerce lirası olmadığı için online sipariş veriyoruz ama giyim ve kozmetik zorunlu tüketim malzemesi değil. Tüketiciler kendileri dışında kimseyi umursamadan bunları online almaya, kargoculara fazladan iş yükü bindirmeye onların hastalık ile temas ihtimalini arttırmaya devam ediyor. Bunu yapmaya hakkım yok, sizin de bunu yapmaya hakkınız yok. Hiçbirimizin yok. Kargolar kapatılamaz hem sektör büyük hem de kar oranları yüksek hem de çalışanların geçinebilmeye devam etmesi gerekiyor ancak ihtiyacımız olmayan ürünleri almaya devam ettikçe kargo şirketleri ve online satış şirketleri işçilerinin izinlerini kaldırıyor, ek mesai ücretlerini ödemiyor ve onları tehlike ile korunmasız bırakmaya devam ediyor. Birey olarak lüks tüketim malzemelerinin indirimlerini bir zahmet duyurmayalım. Dünya bizden ibaret değil.

  edit: ekonomi bizim aldığımız kıytırık ruj ya da kıyrıtık tshirt ile dönmüyor. Hayal dünyasında yaşamanın anlamı yok. Kargo çalışanları günde yüzlerce kişiyle mecburi olarak temas etmeye devam ediyor. Hadi kargo işçisini düşünmediniz kendinizi düşünün size gelen paketlere onlarca kişi dokunuyor, virüs kartonda bir süre daha yaşamaya devam ediyor. Siz kargonuzu kapıda temassız alsanız bile ürün çoktan virüsle karşılaşmış olabiliyor.

  2 nisan 15:27 2 nisan 15:32

  6362. ekonomimizin alacağınız makyaj ürünleri sayesinde batmayacak olmasına çok sevindim arkadaşlar. Elbette lüks harcama ve gereklilik harcamaları arasında fark var. Kimse sağlıkla, gıdayla ve türlü gereksinimlerle ilgili alış verişler ve kargo hizmetleri sona ersin demiyor. Herkesin fiyatları fahiş bir noktaya getirmek için uğraştığı şu dönemde indirimlerden haberimiz de olmalı. Fakat bu dönemde kimsenin fondötene ihtiyacı olacağını sanmıyorum örneğin ve üç gün önce bunun duyurusu yapılmış. Bunun derdine düşmek de ayrı tuhaf. Mesela dün insanların tüketim çılgınlığına tepki gösteren birine cevap olarak bir başka biri bu dönemde massimo dutti alış verişi yaptığını söylemiş ve bunu "hayatta kalmak" olarak tanımlamış. Hangi hayatta kalmak? Uzun lafın kısası, bu dönemde elzem olan ürünlerin duyurularına yer verilmesi mantıklı olacak olan başlıktır. Kimse yasaklansın demiyor, yalnızca burada akla ve mantığa hitap eden bir uyarı yapılıyor. Ayrıca herkesin kendisi kadar bir başkasının hayatından da sorumlu olduğu bir dönemde sadece kendimizden sorumlu olduğumuzu ileri sürmenin gerçekdışılık olduğundan eminim.

  2 nisan 13:08