sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (172)
 • medya (2)

172. Tüm mağazalarında beğendiğim bir-iki ürünü vardı. İndirime gireceğini bildiğim için almadım ve indirimi bekledim. Fakat hepsinde aynı problem ürünler raflarda değil. Tamam indirime sokma ama mağazadan niye kaldırıyosunuz? Olanlardan da en fazla 2-3 ürün var. Tüm ülke olarak bir anda ürünleri bu kadar tüketemeyiz. Ciddi stok problemi var. İndirimi düzgünce yapmayacaksan Yapma inditex. 

3 ocak 18:46

171. İnsanlarımızın nasıl yabani olduğunu görmek isteyen varsa mağazalara bir girip çıkması yeterlidir.  üstüne basılmış,her yeri lekeli,kabinlerde zorlanip yirtilmis ürünleri toplamaya çalışan mağaza personeli,indirim sonrası giyip kokuttugu ürünleri iade etmeye çalışan tayfa. İnsan Gibi giyip çıkarmak varken sanki bedava verilmiscesine ortalığı birbirine katmak neden yani? O yüzden asla indirim dönemi mağazaya adım atmam. Onlineda yakalarsam bir iki parça alırım. O kaos çekilecek dert değil. 

3 ocak 10:25

170. niye tip tip poz verdiriyosunuz mankenlere? Kız neden benim almayı düşündüğüm  paltoyu yerde  sürüklüyor mesela akwlrlf

3 ocak 03:48 3 ocak 03:56

169. Zara, stradivarius, pull and bear, bershka ve oysho markalarını barındıran tekstil grubu.

Genel olarak tarzlarını beğensem de kalitelerine göre saçma bir fiyatlandırma politikası izlediklerini düşünüyorum. Özellikle bershka ve stradivarius’tan aldığım parçalar bir sezon sonunda giyilemeyecek bir hal alıyor ki ben kıyafetlerime iyi bakarım, hor kullanmam.

Şöyle söyleyeyim, burdan aldığım yazlık bir parçayı bu yaz giydiysem önümüzdeki yaza kalmıyor ya bir yeri yırtılıyor, ya soluyor, ya pörsüyor. Öyle olunca 3 ay giyilecek şeye verilen para da koyuyor insana. bir tek stradivariustan krem rengi kot pantalonum var, bir iki senedir ona bişey olmadı denebilir onun da pamuk pamuk çıkan ipliklerini saymazsak dokusu aşındı sanki nasıl anlatsam bilemedim.

31 ekim 2018 21:22

168. Zara, massimo dutti, stradivarius ve oysho’sunu sevdiğim giyim grubu. Bershka’nında arada kemerine ayakkabılarına bakmıyor değilim. Pull and bear benim için fazla spor kaçıyor. 

31 ekim 2018 19:34

167. Stradivarius bu sene aşmış aşırı güzel, keşke fiyatlar bu kadar pahalı olmasaydı gardırop yenilerdim öyle beğendim. Hele o turuncu kazakları yok mu...

Not: esmerim.

31 ekim 2018 10:04

166. Hiçbir şey almamaya and içtim büyük indirimi bekliyorum. Zara’da özel fiyatları takip ediyorum, favorilere attığım bir şeyin fiyatı düşerse anca alıyorum. Dolar sen nelere kadirsin bugünlerimi de gördüm. Bershka ve Stradivarius Zara’ya nispeten daha ucuzdu ama onlar da uçmuş. Çok da eşsiz bir şey olmadığı sürece indirim olmadan bir şey almayacağım. Şimdilik ihtiyaç odaklıyım. Çok da bulunmayacak şeyler de yok açıkcası. 

30 ekim 2018 20:06

165. Bu sezon stradivarius’u tarz konusunda tek geçiyorum. Bershka daha trendy olmuş açıkçası hemen al giy tüket modası geçsin kafası gibi duruyor. Özellikle yılan desenli deri kırmızı pantolon kırmızı deri ceket‘i gördükten sonra buna kesin kanaat getirdim. Pull&bear’da yine bu sezon güzel ki özellikle pufidik montlara bayıldım hele o sıklamen rengi yok mu! 

30 ekim 2018 19:56

164. Zara, massimo dutti ve oysho giyim alisverisi yaptigim markalar, ama hicbirinden gozum kapali alisverim yapmiyorum. Urun kalitesi inanilmaz degisken. Ucuz is gucu olan ulkelerde cok fazla uretim yaptiriyorlar ve turkiye magazalarinda genellikle bu urunler satiliyormus gibi bir izlenimim var benim. Fakat ozellikle de eger turkiye uretimli bir urune denk geldigimde kumasini da sevmissem ancak o zaman aliyorum ve genelde pisman olmuyorum bu sekilde. Jeanlerde ozellikle, arada cok kaliteli premium seviyesinde urunler bulmak mumkun

30 ekim 2018 13:54

163. Bu grubun tarzlarını kafamda oturttum bir şekilde, aktarıyorum;

Bershka: basic ama feminen genç kız markası

Pull &bear: college kızı markası. Çok net.

Stradivarius: gotik ve aykırı kız markası.

Zara: plaza kadınlarının alayım köşede dursun markası.

Massimo dutti: plaza kadınlarının alayım da uzun süre giyeyim, üst sınıf iş kadınlarının da alayım köşede dursun markası.

Oysho: yukarıdaki tüm grupların evde cicili bicili olayım markası. Belki üst sınıf iş kadınları burdan almaz intimissimi falan olabilir...

27 ekim 2018 23:24 27 ekim 2018 23:24