yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  3

  33. Serumundan önce kullandığım üründü. İlk olarak hindistancevizi aşkımla biraz da organik ürün gibi düşünerek aldım.

  Kokusu gerçekten çok tatlı. Özellikle de hindistan cevizini sevenlerin çok hoşuna gider diyebilirim gerçekten. Kalıcı mı bence pek değil. Saçları yıkadığınızda (akşam) sabaha kadar neredeyse uçmuş oluyordu benimkinde.

  Ben nemli saça uyguluyordum saça, açması daha kolay oluyor. Ya da saçımı düzleştirdikten sonra kabarmayı alması amacıyla kullanıyordum. İşe yarıyor evet ama voov bunu asla bırakamam dediğim bir ürün değil.

  Çok bereketli bir ürün yalnız. neredeyse 1,5 yıl her yıkamadan sonra kullandım ve zor bitti.

  Tekrar alır mıyım? Pek sanmıyorum.

  23 ekim 12:40

  5

  32. Saça anlık yumuşaklık/parlaklık veren kuru yağların aksine, saçı gerçekten besleyen şampuan sonrası bakım yağıdır. O yüzden fazla kaçırdığınızda saçınızı ağırlaştırır, yağlı gösterir. Fakat saç ıslakken azar azar sürüldüğünde gerçekten de yıpranmış saçlarınızın toparlandığını görebilirsiniz.(gizlinot: Kuru saça da uygulanır, diyor ama ben en iyi verimi ıslak kullanımda aldım) güzel kokusu da cabası.

  Saçlarınız ince telli ve hacimsizse, ölçüsünü kaçırır da fazla kullanırsanız muhtemelen sevmeyeceksiniz inecto coconut hair oil'i. Yalnız saçlarınız kuru, kabarık, kalın telli ve gürse, Banyodan çıktıktan sonra saç uçlarına iyice yedirerek kullanırsanız ve ihtiyaç halinde kuru saçınıza da uygularsanız(gizlinot: Çok az bir miktar, sadece elektriklenmeyi alsın diye) farkı göreceksiniz diye düşünüyorum.

  Bana göre drugstore saç bakım yağları içerisinde, tam anlamıyla "bakım" yapan yağdır kendisi. Tavsiye ederim.

  22 ekim 20:47

  4

  31. saçlarıma parlaklık verip,dolgunlaştırıyordu.ağırlık yapmadı,saçlarımın yağlanma süresini hızlandırmadı.çok güzel kokan,kokusu nispeten biraz kalıcı olan başarılı bir ürün

  16 eylül 16:35

  5

  30. Fiyat performans etkisi açısından mükemmel etkileri olan saç bakım yağı. Elseve, pantene, gliss ve dove gibi birçok markanın yağını kullandım, hiçbiri yanından dahi geçemez. Sayesinde saçlarım yıpranmış vaziyette dahi ışıl ışıl parlıyor ve yumuşacık oluyor, garip bir şekilde çok sevdim ben bu yağı

  24 haziran 01:17

  4

  29. duştan sonra nemli saçlarıma uyguladığım enfes kokulu saç yağı. ellerimle saçlarıma şekil verdiğimde doğal, dalgalı bir görünüm elde edebiliyorum bu ürün sayesinde. saçımı kuruttuğumda da çok az miktarda uygulayıp kabarma sorununu hallediyorum. nemsiz saçlara uyguladığınızda verim alamayacağınız bir ürün zira kullanma talimatındaki bilgiler de bu yönde. tekrar satın alabileceğim bir ürün.

  25 mart 03:30

  28. uzun zamandır arayıp bulamadığım saç bakım yağı. 2 sene kadar kullandım sacımı onun kadar iyi besleyen ve yumusacık yapan bir bakım yagı daha bulamadım

  20 mart 23:08 22 ağustos 23:11

  27. Gratiste satılan hindistan cevizi yağı yerine aldığım çok kötü bir saç serumu. Kokusu fena değil ama saci tel tel yapıyor ve saçta erimiyor. Kaynaşmıyor ertesi gün saçınızı düzleştirmek istediğinizde vıcık vıcık yağ...

  11 ocak 00:19

  26. Kokusunu sevdiğim ürün. Çok değil, azar azar kullanılarak sonuç alınan bir ürün olduğunu tecrübe ettim. Bazen saçımın tamamına bazen de sadece uçlarına masaj yaparak uyguluyorum. Az miktarda kullandığım için de saç hem parlıyor hem de ağırlaşmıyor.

  11 aralık 2018 20:46

  25. olumsuz yorumların saç tipi farklılıklarından ya da kullanım şeklinden kaynaklanabileceğini düşündüğüm saç bakım yağı. oldukça koyu kıvamlı bir yağ öncelikle, kesinlikle elseve mucizevi saç bakım yağı gibi kuru bir yağ değil. ben maske gibi banyo öncesi kullanılamayacak bir ürün olduğunu düşünüyorum. ürünün üzerinde de yazmıyor bu şekilde bir kullanım. saçlarım dipten çabuk yağlanan, uçları çok kuru türden. ürünü duştan sonra hafif nemli kurutulmuş saçıma sadece bir pompa elimde ısıtıp yalnızca saç uçlarına yedirerek uyguluyorum. elektriklemeyi alıp, kolay şekillenmesini sağlıyor.bu ürün sayesinde bigudi ya da saç bandına sarıp sabaha açtığımda ısı ya da şekillendirici kullanmadan, dalgalı saçlara sahip oluyorum. son olarak fazla kullanıldığinda saçı ağırlaştırabilecek bir ürün olduğunu, elektriklenmeyen; kuru olmayan saçlara uygun olmadığını belirteyim.

  19 kasım 2018 19:13

  24. verdiği parlaklık kesinlikle kalıcı değil. Kokusu ise çok güzel.

  21 ekim 2018 13:01