yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (21)
  • medya (1)
  5

  37. normalde pantene argain oil kullanıyorum duştan sonra fakat bir indirimde bunu deneyince bayıldım!

  5 kutu pantene bitirmiş biri olarak, inecto'nun nemlendirmesinin benim saçıma çok çok daha iyi geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim. kokusu da muhteşem. ayrıca indirimlerde pantene'den daha ucuz bir fiyata sahip olabiliriz.

  birkaç kez boyanmış saçlarımı pantene'den daha yoğun bir şekilde nemlendiriyor. benim saçlarımda ağırlık yapmadı ama bol bol sürülmemesi gerektiğini düşünüyorum. az bir miktar yetiyor. kesinlikle tekrar alacağım.

  16 mart 10:45 16 mart 10:45

  3

  36. Bir çok saç yağı kullandıktan sonra bi indirimde yakalayıp bunu da deneme imkanı buldum. İlk kullanmaya başladığımda pek işe yaramadı gibi geldi. Daha sonrasında iki basamaklı olarak kullanmaya başladım. Duştan çıkıp ıslaklığını aldığım saçıma 2 3 pompa kadar sıkıp güzelce yedirdim. Benim saçlarım uzun, sizin kısaysa 1 pompası da yeterli gelecektir. Sonrasında güzelce kurutup yarım pompa şeklinde de kuru saçıma yedirdim. Bu şekilde verim aldım. Saçlarım yumuşadı. Fakat bu yumuşaklık kalıcı olmadı bende. Benim saçlarım çok yıpranık zaten, uçları müthiş kuru. Kısa süreli de olsa sağlayabildiği yumuşaklık hoşuma gitti. Kadife gibi yumuşak olmadı tabi ama benim saçlarım için iyiydi yinede. Kırıkları gidermesini zaten beklemiyorum hiç bir saç ürününden, onlar maalesef kestirmeden gitmiyo. Dolayısıyla bu ürün de elbette herhangi bir onarım yapmadı. Bu üründeki hindistan cevizi kokusu nedendir bilmiyorum benim burnuma kahveyle karışık vanilya kokusuymuş gibi geliyo. Sanki biraz kahve, biraz hindistan cevizi, biraz vanilya kokusu alıyorum gibi. Fena değil, ama kalıcı da değil benim saçlarımda. Sonuç olarak elimdekini kullanırım ve bitiririm. Ama tekrar alacağımı zannetmiyorum. Pantene daha iyi gelmişti benim saçlarıma. Muhtemelen onunla devam ederim.

  8 şubat 01:19

  5

  35. duştan sonra saçımı tarayıp uyguladığım ürün. Saç diplerine çok yaklaşmadan, özellikle uçlarına yedirerek kullanıyorum sonrasında da saçımı köpükle şekillendiriyorum. Benim saçlarımda kokusu inanılmaz kalıcı oluyor, ne zaman kullansam herkes hindistan cevizi kokulu parfüm kullandığımı düşünüyor. Fiyatı da indirim dönemlerinde oldukça uyguna geliyor, her duş sonrası 1-2 pompa ile tüm saça uygulamak mümkün o yüzden çabuk biten bir ürün de değil. Kokusu, yumuşatması ve şekillendirici öncesi saçı korumak üzere bir bariyer gibi olduğu için bittikçe alıyorum.

  7 şubat 21:39


  5

  34. Kullandığım en güzel ve vaatlerini yerine getiren saç yağıdır. Daha önce fazlaca markanın saç yağını kullandım ve etkisini göremedim. Ayrıca çoğu da saçımı yağlandırdı.Bunda böyle bi sıkıntı hiç yaşamadım gerçekten kabarıklığını alıyor ve daha sağlıklı gösteriyor saçı. Yağlandırma sorunu da yaşamadım ayrıca. Yani ürüne tam olarak bayıldım. Bu arada saçım düz ve uçları hafif kuru.

  27 aralık 2019 20:18 28 aralık 2019 22:09

  3

  33. Serumundan önce kullandığım üründü. İlk olarak hindistancevizi aşkımla biraz da organik ürün gibi düşünerek aldım.

  Kokusu gerçekten çok tatlı. Özellikle de hindistan cevizini sevenlerin çok hoşuna gider diyebilirim gerçekten. Kalıcı mı bence pek değil. Saçları yıkadığınızda (akşam) sabaha kadar neredeyse uçmuş oluyordu benimkinde.

  Ben nemli saça uyguluyordum saça, açması daha kolay oluyor. Ya da saçımı düzleştirdikten sonra kabarmayı alması amacıyla kullanıyordum. İşe yarıyor evet ama voov bunu asla bırakamam dediğim bir ürün değil.

  Çok bereketli bir ürün yalnız. neredeyse 1,5 yıl her yıkamadan sonra kullandım ve zor bitti.

  Tekrar alır mıyım? Pek sanmıyorum.

  23 ekim 2019 12:40

  5

  32. Saça anlık yumuşaklık/parlaklık veren kuru yağların aksine, saçı gerçekten besleyen şampuan sonrası bakım yağıdır. O yüzden fazla kaçırdığınızda saçınızı ağırlaştırır, yağlı gösterir. Fakat saç ıslakken azar azar sürüldüğünde gerçekten de yıpranmış saçlarınızın toparlandığını görebilirsiniz.(gizlinot: Kuru saça da uygulanır, diyor ama ben en iyi verimi ıslak kullanımda aldım) güzel kokusu da cabası.

  Saçlarınız ince telli ve hacimsizse, ölçüsünü kaçırır da fazla kullanırsanız muhtemelen sevmeyeceksiniz inecto coconut hair oil'i. Yalnız saçlarınız kuru, kabarık, kalın telli ve gürse, Banyodan çıktıktan sonra saç uçlarına iyice yedirerek kullanırsanız ve ihtiyaç halinde kuru saçınıza da uygularsanız(gizlinot: Çok az bir miktar, sadece elektriklenmeyi alsın diye) farkı göreceksiniz diye düşünüyorum.

  Bana göre drugstore saç bakım yağları içerisinde, tam anlamıyla "bakım" yapan yağdır kendisi. Tavsiye ederim.

  22 ekim 2019 20:47

  4

  31. saçlarıma parlaklık verip,dolgunlaştırıyordu.ağırlık yapmadı,saçlarımın yağlanma süresini hızlandırmadı.çok güzel kokan,kokusu nispeten biraz kalıcı olan başarılı bir ürün

  16 eylül 2019 16:35


  5

  30. Fiyat performans etkisi açısından mükemmel etkileri olan saç bakım yağı. Elseve, pantene, gliss ve dove gibi birçok markanın yağını kullandım, hiçbiri yanından dahi geçemez. Sayesinde saçlarım yıpranmış vaziyette dahi ışıl ışıl parlıyor ve yumuşacık oluyor, garip bir şekilde çok sevdim ben bu yağı

  24 haziran 2019 01:17

  4

  29. duştan sonra nemli saçlarıma uyguladığım enfes kokulu saç yağı. ellerimle saçlarıma şekil verdiğimde doğal, dalgalı bir görünüm elde edebiliyorum bu ürün sayesinde. saçımı kuruttuğumda da çok az miktarda uygulayıp kabarma sorununu hallediyorum. nemsiz saçlara uyguladığınızda verim alamayacağınız bir ürün zira kullanma talimatındaki bilgiler de bu yönde. tekrar satın alabileceğim bir ürün.

  25 mart 2019 03:30

  28. uzun zamandır arayıp bulamadığım saç bakım yağı. 2 sene kadar kullandım sacımı onun kadar iyi besleyen ve yumusacık yapan bir bakım yagı daha bulamadım

  20 mart 2019 23:08 22 ağustos 2019 23:11