4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar ()
  • medya (1)
5

19. Bu ara sürekli bi saç elektriklenmesi sorusu gündemde o yüzden başlığı canlandırmak istedim. Süslüye girdiğimden beri köşede bucakta kalmış tüm saç bakım başlıklarını okuyorum. Çok beğenilen 3 4 ürünü kullandım. Saç yapısı farklıdır herkese iyi gelir mi bilmem ama aşırı ciddi bi açık arayla bu çok iyi bi ürün. Hem yumuşacık oluyo hem de elektriklenmesi gidiyo. Dışarı çıkmadan hemen elime azıcık alıp sürüyorum. Sıfır ağırlaştırma ve çok hoş bi pürüzsüzleşme. Gerçekten bittikçe alacağım ilk kez bi saç bakım ürünüm oldu. İndirimde küçük boyu 9 lira 

17 eylül 00:14

18. gratis indiriminden çok düşük bir fiyata almıştım, biraz saç döküyor ama saçları yumuşacık yapıyor. ve kokusu muhteşem gün içinde burnuma doğru geliyor kullandığımda. hindistan cevizi kokusunu her üründe seviyorum sanırım.

15 eylül 15:00

5

17. Saçlarımda pek işlem yok yılda bir düzleştirirsem ya da bir iki defa maşa yaparsam o kadar. Boya da yok yani aslında kırılabilecek yıpranabilecek bir şey yok gibi. Ama aşırı kuru aşırı sert özellikle bi bölge. O bölge hariç yumuşattı genel olarak. Daha önce loreal mucizevi saç bakım yağı bir de Pantone nin argan yağını kullanmıştım onlara göre baya iyi ama yine de ben bi tık daha iyi bekliyordum. İndirimden 8 liraya aldım. İyi bi fiyat performans ürünü aslında. Ama bi süslü de yazmış saçlarımı biraz döküyor gibi. Kararsızım 

Edit: daha 4 gün oldu alalı. Ama her gün kullandım öyle hatta sıkıldıkça sürdüm günde 2 3 kere sürdüğüm oldu. 4. Günde bile fark var şaşkınım. Beğendim gerçekten

17 ağustos 12:01 21 ağustos 00:15


4

16. Henüz bir kez kullanabildim ama bayıldım. Ellerimi sürekli saçıma götürmek istiyorum. Bu kadar beğenmemde bir aydır saç kreminden uzak kalmamın etkisi de olabilir. Ama durulanan ürünlerden daha verimli olduğunu düşünüyorum. Banyodan sonra havluyla nemini aldığım saçlarıma uyguladım, kururken elektriklenmedi ve yumuşacık oldular. Fönden sonra kuaförler ellerinin arasında krem gibi bişeyi yayıp sürerler ya (gizlinot: Umarım anlatabilmişimdir) işte o etkiyi aldım. Hindistan cevizi kokusuna zaten zaafım var o da bir artı oldu. Ama çok kuru saçlarda tek başına kullanıldığında istenilen verimi vermeyebilir.

24 temmuz 22:06

15. Saç dökülmemi arttırdı. Bundan dolayı kullanmayı bıraktım.

12 temmuz 13:23

14. saçlarım omuzlarıma kadar, çok az bir miktarı tüm yolukluğunu düzeltiyor, yumuşatıyor. çok beğendiğim bir ürün oldu. gliss, loreal, pantene, dove gibi serumları kullanıp da beğenmeyenlere denemeleri için rahatlıkla tavsiye ederim.

11 temmuz 14:00

13. Çok bir şey beklemeyin sadece taramadan önce sürüyorum daha kolay taranıyor onun dışında bir etkisini görmedim

29 haziran 22:50


12. Saçlardaki elektriklenmeyi alıyor diye önerilerde bulunan çok olmuştu. Fiyatı da uygun bulunca aldım ve önerildiği gibi çıkmadı en azından kendi saçımda. Saçlarım ince telli ve kuru. Bir daha alır mıyım, öylesine bakım olsun diye belki 

6 haziran 23:13

5

11. Hindistan cevizinin büyüsüne kapılmış vaziyetteyim, hem kokusuna bayiliyoruz (ben ve sevgilim) hemde belime kadar upuzun saçlarımın ciddi bi neme ihtiyacı var... Hindistan cevizi özlü bu serum, muazzam kokuyor ve muazzam yumuşatıyor... Normalde saç serumları saçı agirlastirir ve yapis yapis nerdeyse sümük kivaminda yapar. 9tl miydi 12tl mi şimdi hatırlayamadım ama bu minik serum gratis raflarında pek ender rastlanır olmuş, popüleritesi dillere destan... minicik bir ambalajın içinde harikalar yaratan bir formul diyorum ve noktayı koyuyorum kızlar.

13 mayıs 18:13

10. Süslüdeki yorumlara kayıtsız kalamayıp kaptım indirimden. 8.90 a. Ben mi koklayamadım ama bu ürün hiçbir şey kokmuyor? Anlamadım pek. Daha kullanmadım ama kasada garip bir olay oldu. Gratis çalışanı kasadan geçirirken diğer çalışana, " serumumuz gidiyor bak" dedi. Ya kendileri de çok memnun ya da sözlük okuyorlar,bilemedim. En kısa sürede kullanıp editlerim.

Kullanma edition: evet kabarıklığını aldı ama yanık saç uçlarımda bana mısın demedi malesef, standart bir serumu geçemedi benim gözümde.

9 mayıs 18:28 10 mayıs 05:48