5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (1)

12. saçlarım omuzlarıma kadar, çok az bir miktarı tüm yolukluğunu düzeltiyor, yumuşatıyor. çok beğendiğim bir ürün oldu. gliss, loreal, pantene, dove gibi serumları kullanıp da beğenmeyenlere denemeleri için rahatlıkla tavsiye ederim.

11 temmuz 14:00

11. Saçlardaki elektriklenmeyi alıyor diye önerilerde bulunan çok olmuştu. Fiyatı da uygun bulunca aldım ve önerildiği gibi çıkmadı en azından kendi saçımda. Saçlarım ince telli ve kuru. Bir daha alır mıyım, öylesine bakım olsun diye belki 

6 haziran 23:13

5

10. Hindistan cevizinin büyüsüne kapılmış vaziyetteyim, hem kokusuna bayiliyoruz (ben ve sevgilim) hemde belime kadar upuzun saçlarımın ciddi bi neme ihtiyacı var... Hindistan cevizi özlü bu serum, muazzam kokuyor ve muazzam yumuşatıyor... Normalde saç serumları saçı agirlastirir ve yapis yapis nerdeyse sümük kivaminda yapar. 9tl miydi 12tl mi şimdi hatırlayamadım ama bu minik serum gratis raflarında pek ender rastlanır olmuş, popüleritesi dillere destan... minicik bir ambalajın içinde harikalar yaratan bir formul diyorum ve noktayı koyuyorum kızlar.

13 mayıs 18:13


9. Süslüdeki yorumlara kayıtsız kalamayıp kaptım indirimden. 8.90 a. Ben mi koklayamadım ama bu ürün hiçbir şey kokmuyor? Anlamadım pek. Daha kullanmadım ama kasada garip bir olay oldu. Gratis çalışanı kasadan geçirirken diğer çalışana, " serumumuz gidiyor bak" dedi. Ya kendileri de çok memnun ya da sözlük okuyorlar,bilemedim. En kısa sürede kullanıp editlerim.

Kullanma edition: evet kabarıklığını aldı ama yanık saç uçlarımda bana mısın demedi malesef, standart bir serumu geçemedi benim gözümde.

9 mayıs 18:28 10 mayıs 05:48

5

8. geçtiğimiz günlerde soru cevapta bir sorunun altında görüp, merak edip, burada herkesin övdüğünü görünce; gratis indiriminden kaptığım enfes ürün.

öncelikle kokusu müükemmel, fındık kadar alıp elimde biraz ısıtıyorum ve sonra saç uçlarıma daha çok olmak üzere diplere gelmeden sürüyorum. bu ürünü almadan önce saç uçlarımın kuruluğuna kafayı takmıştım, sürekli 'ucundan bir parmak kestireyim kuru yeri gitsin' diyordum. alalı 3-4 gün oldu beni bu düşünceden ışık hızıyla uzaklaştırdı öyle güzel bir ürün. 

sürünce saçlarım şampuan reklamlarındaki saçlar gibi ahenkle dans eder oldu. kesinlikle öneririm, 8 tl idi indirimde. kapın bir tane!

20 nisan 21:02

7. işe yaramayacağını düşünerek aldığım fakat beni dumur eden ürün. saçlarımı gerçekten yumuşattııı ki benim saçımda oryal, boya ne ararsan var. griden kızıla çeşit çeşit renk denedim şuan kızıl. bu saça hafif bile olsa yumuşaklık katabildiyse başkalarının saçlarını ipek gibi yapar diye ‘düşünüyorum.‘

15 mart 12:01

6. Aynı markanın kuzenimden deneyip çok beğendiğim saç kremini bulamayınca denemek için öylesine aldığım serum. Saçlarım işlemlerden dolayı çok yıpranmıştı, saç kremleri falan kullanıyodum ama nafile, saçım dolaşık, yıpranmış korkunç görünüyodu. Ama bunun azcığını duştan çıktıktan sonra ıslak saça sürünce saçları yumuşacık yapıyor, gerçekten de ipek gibi gösteriyor. Aman dikkat miktarını iyi ayarlayın, ölçü azcık bile kaçarsa saçın uçları dahi yağlı görünebiliyor. Genel olarak iyi bi ürün, ha diğer saç serumlarından çok farklı mı derseniz hayır. Ama muhteşem kokusu için bile şans verilir.

2 kasım 2017 01:56


5. ombre belasının son izlerini saçımdan uzaklaştırmaya çalışırken nemli istanbul havasının hiç de yardımcı olmadığı(gizlinot: kabartmak suretiyle) bu mevsimde desteklerini esirgememiş bir serumdur kendisi.

şenköylüler defne ya da ardıç sabunu ile saçımı güzelce yıkadıktan sonra hask monoi oil saç kremini uyguluyorum önce..

çıkıp havlu ile ıslaklığını aldığım saçlarıma son olarak inecto serumu uçlara ve boylara olmak üzere yediriyorum..

kuruduğunda bebeklerin kıskanacağı yumuşaklıkta saçlara kavuşmuş oluyorum... enkaza dönmüş saçlarımın kabarıklığı yıkamanın ardından ikinci gününde sanki fön çekilmiş bir görüntüye bırakıyor kendini.. yineleyecek olursam, ilk gün bahsettiğim yumuşaklık harika ama istediğim görüntüyü ancak ikinci günde yakalayabiliyorum yani..

ayrıca ara ara (gbkz: no poo) gereği karbonatlı su ile yıkamak da bir ferahlık sağlıyor. aylardır kafa derimde kaşıntı ve kepeklenme asla olmuyor.. elbette bunun esas müsebbibi doğal şenköylüler'in zeytinyağlı sabunları..

inecto serum'a geri dönecek olursak hem yumuşacık yapıyor saçlarımı hem sebebini çözemediğim şekilde yağlandırmıyor da.. artık sadece o mu yoksa rutinim sebep oluyor buna bilmiyorum. ama bitince yine almayı düşünüyorum..

saç serumları herkesin boyalı saçlarla gezdiği bu çağda özellikle fön çekmeye çok tahammülü olmayan hanımlar için elzem gözüküyor..

15 eylül 2017 16:57 15 eylül 2017 16:59

4. Bir ingiliz markası inecto naturals'ın saç serumu. Her zaman kullandığım serumu bulamayınca sırf ucuz diye idareten almıştım ama ondan daha iyi çıktı. Saçlarımın elektriklenmesini ve kabarmasını kontrol altına aldı. Hatta anca köpükle zapt edebildiğim saçlarıma bu serum +şekillendirici krem yetiyor bir süredir. Bebeğimsin inecto 

28 ağustos 2017 00:36

5

3. Gratisten 14 liraya aldım bu serumu ve çok memnunum. Saçlarımın kabarıklığına iyi gelen diğer ürünlerin aksine bu yağlandırma yapmadı. Güzel bir parlaklık ve hafiflik kattı saçıma. Kıvırcık dalgalı arası tuhaf bir saç yapım var. Hem gür hem de oldukça kabarık. Islak saça uyguladım bu arkadaşı:) sonuç mis kokulu saçlar.

10 ağustos 2017 01:56