4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (7)
  • medya (1)

22. Ben bu ürünü ilk aldığımda rengi koyu bal rengi gibi karamelimsiydi. Duştan sonra nemli saçlarıma uygulayarak kullanıyordum. inanılmaz yumuşak yapıyordu ve elektriklenmeyi ciddi anlamda alıyordu.

Ama benim en çok sevdiğim yanı kokusuydu. Saatler sonra bile saçlarımı kokladığımda mis gibi hindistan cevizi kokardı. Hatta etrafımdakiler parfüm sanarlardı kokusunu.

Elimdeki ürün bitince tekrar aldım gratisten. Fakat bu kez elime gelen ürün şeffaftı. Yine aynı şekilde kullandım, sonuç da yine aynı yumuşak saçlar oldu.

Sorun şu ki o eski kokusu asla yok. Değil saatler sonra, sürdükten hemen sonra bile kokusu kalmadı. Renksiz, kokusuz bir ürün olmuş anlayacağınız. Ürün içeriği mi değişti yoksa aldığım iki üründen biri mi bozuktu anlayamadım.

6 kasım 19:38

21. banyodan çıkıp saçlarımı kuruladıktan sonra, düzleştirmeden hemen önce uyguladığım muhteşem serum. 

Bu üründen mercimek tanesi kadar elime aldığımda omzumda olan saçlarıma yetip de artıyor. elektriklenmeye etki yaptığı gibi, saçlarınız gürse hafifçe dindiriyor o kabarmayı. hafifçe diyorum çünkü kabarmasından hoşlanmadığım gibi, o yapış yapış görüntüden de hoşlanmıyorum kendi saçlarımda. ama bunun için çok az miktar almanız gerekiyor, aksi halde yukarıda belirttiğim gibi yapış yapış görüntüyü almak da kaçınılmaz.

ayrıca 50 ml'lik olan bu ürün çooook uzun bir süre de gidiyor. neredeyse 6-7 aydır kullanıyorum ama hala dolu ki 2 günde 1 duş alıyorum. ne kadar yoğun olduğunu buradan anlayabilirsiniz.

saç bakımı kısmına ise bir şey diyemeyeceğim. çünkü son 9 ayda saçlarımı iki kez kestirdim ve saçlarımda boya da olmadığı için haliyle zaten sağlıklı duruyor. açıkçası bakım yönünden ayrıca bir etkisini de görmedim. ama genel olarak öneriyorum, sırf düzleştirme işlemi öncesi kullanmak için bile alınabilir bir ürün.

21 ekim 15:57

5

20. Bu ara sürekli bi saç elektriklenmesi sorusu gündemde o yüzden başlığı canlandırmak istedim. Süslüye girdiğimden beri köşede bucakta kalmış tüm saç bakım başlıklarını okuyorum. Çok beğenilen 3 4 ürünü kullandım. Saç yapısı farklıdır herkese iyi gelir mi bilmem ama aşırı ciddi bi açık arayla bu çok iyi bi ürün. Hem yumuşacık oluyo hem de elektriklenmesi gidiyo. Dışarı çıkmadan hemen elime azıcık alıp sürüyorum. Sıfır ağırlaştırma ve çok hoş bi pürüzsüzleşme. Gerçekten bittikçe alacağım ilk kez bi saç bakım ürünüm oldu. İndirimde küçük boyu 9 lira 

17 eylül 00:14


19. gratis indiriminden çok düşük bir fiyata almıştım, biraz saç döküyor ama saçları yumuşacık yapıyor. ve kokusu muhteşem gün içinde burnuma doğru geliyor kullandığımda. hindistan cevizi kokusunu her üründe seviyorum sanırım.

15 eylül 15:00

18. Bence çok güzel olan ürün. Banyodan sonra hafif elektriklenmeyi alıyor ama genelde bunu vaadeden başka ürünler gibi saçı cansız, ağır ve düz yapmıyor. Aksine benim saçımı uzun vadede de canlandırıp sağlıklı uzamasını sağladı. Bir bezelye tanesi kadar kullanmak yettiği için çok uzun süre dayanacak gibi (gerçş saçım çok gür olduğu için ben iki bezelye tanesi kadar kullanıyorum dkgks).

12 eylül 16:35

5

17. Saçlarımda pek işlem yok yılda bir düzleştirirsem ya da bir iki defa maşa yaparsam o kadar. Boya da yok yani aslında kırılabilecek yıpranabilecek bir şey yok gibi. Ama aşırı kuru aşırı sert özellikle bi bölge. O bölge hariç yumuşattı genel olarak. Daha önce loreal mucizevi saç bakım yağı bir de Pantone nin argan yağını kullanmıştım onlara göre baya iyi ama yine de ben bi tık daha iyi bekliyordum. İndirimden 8 liraya aldım. İyi bi fiyat performans ürünü aslında. Ama bi süslü de yazmış saçlarımı biraz döküyor gibi. Kararsızım 

Edit: daha 4 gün oldu alalı. Ama her gün kullandım öyle hatta sıkıldıkça sürdüm günde 2 3 kere sürdüğüm oldu. 4. Günde bile fark var şaşkınım. Beğendim gerçekten

17 ağustos 12:01 21 ağustos 00:15

4

16. Henüz bir kez kullanabildim ama bayıldım. Ellerimi sürekli saçıma götürmek istiyorum. Bu kadar beğenmemde bir aydır saç kreminden uzak kalmamın etkisi de olabilir. Ama durulanan ürünlerden daha verimli olduğunu düşünüyorum. Banyodan sonra havluyla nemini aldığım saçlarıma uyguladım, kururken elektriklenmedi ve yumuşacık oldular. Fönden sonra kuaförler ellerinin arasında krem gibi bişeyi yayıp sürerler ya (gizlinot: Umarım anlatabilmişimdir) işte o etkiyi aldım. Hindistan cevizi kokusuna zaten zaafım var o da bir artı oldu. Ama çok kuru saçlarda tek başına kullanıldığında istenilen verimi vermeyebilir.

24 temmuz 22:06


15. Saç dökülmemi arttırdı. Bundan dolayı kullanmayı bıraktım.

12 temmuz 13:23

14. saçlarım omuzlarıma kadar, çok az bir miktarı tüm yolukluğunu düzeltiyor, yumuşatıyor. çok beğendiğim bir ürün oldu. gliss, loreal, pantene, dove gibi serumları kullanıp da beğenmeyenlere denemeleri için rahatlıkla tavsiye ederim.

11 temmuz 14:00

13. Çok bir şey beklemeyin sadece taramadan önce sürüyorum daha kolay taranıyor onun dışında bir etkisini görmedim

29 haziran 22:50