sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (12)
  • medya (1)
  5

  26. mis gibi kokan saç serumu. iki yıldır bittikçe alıyorum. tabi ki yıpranmış saçınızı iyileştirmiyor fakat elerktriklenme ve kuruluğa çok iyi geliyor. dalgalı saçlarıma şekil vermek için kullanıyorum, dalgaları daha çok belirginleştiriyor. en sevdiğim özelliği kokusu. zaten en sevdiğim kokudur hindistan cevizi, ilk aldığımda kokusu için almıştım. sabah sürdüğümde akşama kadar kokusu saçlarımda kalıyor. birçok saç serumu denedim en sevdiğim serum bu oldu.

  11 mayıs 16:14

  25. Gür ve uçları fazlasıyla kuru saçlara sahibim. Yeni kullanmaya başladım ama çok çok memnunum. Hem saç uçlarımı yumuşacık yapıyo, hem de şeklini belirginleştiriyo. Ilerleyen zamanlarda umarım hayal kırıklığına uğratmaz beni.

  31 mart 15:12

  24. Buradaki övgülerini görüp kadınlar günü indiriminden aldığım saç şekillendirme ürünü.

  Öncelikle saçlarımdan bahsedeyim. Kıvırcığa yakın dalgalı, kalın telli ve kabarıp elektriklenen saçlarım var. Daha önce defalarca elseve mucizevi yağ tarzındaki ürünleri alıp kullandım ama dalgalarını belirgin etmeyi bırakın lüleler bozulup tel tel, kabarık bir görüntü oluşuyordu. Aynı tip saçlara sahip olanlar bilir, lüleler belirginken vezirken lüleler belirgin olmayınca rezil oluyorsunuz.

  Onca kullandığım üründen sonra buna bir şans vermek istedim ama pek bir umudum yoktu açıkçası. Son 10 yıkamamda duştan çıkıp fazla suyu sıkılmış nemli saçlarıma uyguluyorum. Ellerime fındık tanesi kadar sıkıp tüm avucuma yaydıktan sonra saçlarımı sıkıp sıkıp bırakıyorum. Böylelikle dalgaları belli, nispeten daha az elektrikli, volümlü saçlara ulaşıyorum. Kalbimde birinci sıraya yerleşti bile.

  17 mart 11:35

  23. ıslak saçlara küçük bir miktarda uygulandığında yumuşacık yapan bir serum. fön çekmeyi ya da saça şekil vermeyi kolaylaştırıyor. dalgalı saçta dalgaları tek tek ayırıyor. yalnız miktarı çok iyi ayarlamak lazım, yoksa saç hızlı bir şekilde yağlanıyor. tekrar almayı düşündüğüm bir ürün oldu. cruelty free olması da beni mutlu ediyor.

  12 şubat 12:42

  22. hindistan cevizi bazı ürünlerde çok ağır koktuğu için ilk başta korktuğum ama kullanınca mis gibi kokan saç serumu. aşırı elektriklenen bir saçım var. ben genelde kuru saça uyguluyorum ve anında yatıştırıyor. oldukça da bereketli, küçücük olmasına rağmen kolay kolay bitmiyor.

  7 ocak 02:31

  5

  21. beni mutluluktan ağlatan saç serumudur kendisi. saçlarım ince telli, yıpranmış ve bukleleri bozulmuş saç serumları saçları aşırı yumuşattığı için dolayısıyla aşırı yumuşak saç şekillenmediği için asla serum kullanmayı tercih etmezdim. 

  neden aldığımı bilmeden almışım bir ara. geçen gün buldum sürdüm hiç beklentisiz. aman Tanrım ne göreyim saçlarım pürüzsüz, parlak, tiril tiril ve yumuşak oldu. daha bombası şekillendirici kullanmama gerek kalmadan şekillendi. daha ne beklenir ki bu serumdan? 

  sarışınlık mağdurları için biçilmiş kaftan. 

   not: saçlarım kuru ve yağlanma yapmadı.

  3 aralık 2018 09:58

  5

  20. Bu ara sürekli bi saç elektriklenmesi sorusu gündemde o yüzden başlığı canlandırmak istedim. Süslüye girdiğimden beri köşede bucakta kalmış tüm saç bakım başlıklarını okuyorum. Çok beğenilen 3 4 ürünü kullandım. Saç yapısı farklıdır herkese iyi gelir mi bilmem ama aşırı ciddi bi açık arayla bu çok iyi bi ürün. Hem yumuşacık oluyo hem de elektriklenmesi gidiyo. Dışarı çıkmadan hemen elime azıcık alıp sürüyorum. Sıfır ağırlaştırma ve çok hoş bi pürüzsüzleşme. Gerçekten bittikçe alacağım ilk kez bi saç bakım ürünüm oldu. İndirimde küçük boyu 9 lira 

  17 eylül 2018 00:14

  19. gratis indiriminden çok düşük bir fiyata almıştım, biraz saç döküyor ama saçları yumuşacık yapıyor. ve kokusu muhteşem gün içinde burnuma doğru geliyor kullandığımda. hindistan cevizi kokusunu her üründe seviyorum sanırım.

  15 eylül 2018 15:00

  18. Bence çok güzel olan ürün. Banyodan sonra hafif elektriklenmeyi alıyor ama genelde bunu vaadeden başka ürünler gibi saçı cansız, ağır ve düz yapmıyor. Aksine benim saçımı uzun vadede de canlandırıp sağlıklı uzamasını sağladı. Bir bezelye tanesi kadar kullanmak yettiği için çok uzun süre dayanacak gibi (gerçş saçım çok gür olduğu için ben iki bezelye tanesi kadar kullanıyorum dkgks).

  12 eylül 2018 16:35

  5

  17. Saçlarımda pek işlem yok yılda bir düzleştirirsem ya da bir iki defa maşa yaparsam o kadar. Boya da yok yani aslında kırılabilecek yıpranabilecek bir şey yok gibi. Ama aşırı kuru aşırı sert özellikle bi bölge. O bölge hariç yumuşattı genel olarak. Daha önce loreal mucizevi saç bakım yağı bir de Pantone nin argan yağını kullanmıştım onlara göre baya iyi ama yine de ben bi tık daha iyi bekliyordum. İndirimden 8 liraya aldım. İyi bi fiyat performans ürünü aslında. Ama bi süslü de yazmış saçlarımı biraz döküyor gibi. Kararsızım 

  Edit: daha 4 gün oldu alalı. Ama her gün kullandım öyle hatta sıkıldıkça sürdüm günde 2 3 kere sürdüğüm oldu. 4. Günde bile fark var şaşkınım. Beğendim gerçekten

  17 ağustos 2018 12:01 21 ağustos 2018 00:15