yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (20)
  • medya (1)
  3

  30. daha öncesinde yağını kullanmıştım. Kokusundan ve genel performansından memnundum. Sonrasında indirimde 10 tl ye görünce dedim ne ola ki bu ve aldım.

  Saç özelliklerime gelince ince telli, kurutunca hafif tülermiş olan ve düzleştirince de yıpranan yerlerin tülerdiği bir aç yapım var. Saçım da çok hafif dalgalı normalde ama keratin bakımı sonrası düze yakın.

  Bence yağından bir farkı var mı? ben fark edemedim. Nemli saça da kullandım saçı kolay açmak için, kuruttuktan ve düzleştirdikten sonra da kullandım tülermeyi engellemesi için ama vooov denebilecek bir ürün değil.

  Kokusu çok tatlı hindistancevizi. bir gece de kalıcı oluyor. yağlandırma yapmadığını söyleyebilirim diplere çok gelmediği sürece, ve ağırlaşma da yapmadı benzer şekilde. Krem kullanmadığım günlerde yalnızca nemliyken bunu kullanarak rahatça açabildim.

  Evet fiyat performans için ortalama bir ürün. Tekrar alır mıyım, indirimde başka deneyecek bir ürünüm olursa evet. ama vazgeçilmeyim der miyim? hayır.

  22 ekim 17:59

  4

  29. Saç uçlarımdaki kabarıklık ve kuru görüntüden kurtulma beklentisiyle aldığım, hakkındaki olumlu yorumları hakettiğini düşündüğüm uygun fiyatlı saç ürünü. Saçlarım kalın telli,bukleli fakat uçlara doğru fazlasıyla kuru ve kabarık. Bu ürün de uçlardaki o kuru görüntüye iyi geldi ve saç uçlarımı daha yumuşak, parlak yaptı. Daha önce aynı amaç için loreal'in durulanmayan mucizevi saç kremini kullanıyordum ama bu ürün saça daha iyi işliyor, ağırlık da hissettirmiyor o yüzden daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

  18 ekim 22:20

  5

  28. harika bir ürün. çok çok pahalı ürünlerle aynı, hatta bazılarından daha iyi bir performansı var.

  9 ekim 14:19

  3

  27. hindistan cevizi ve biraz da çikolata kokusu aldığım saç serumu.

  Saçlarımın dipleri yağlı uçları kuru ve ince telli.Sürekli elektriklendikleri için bu ürünü aldım ve bu konuda beni tatmin etti.Duştan çıktıktan sonra saçım hafif nemliyken uçlarına sürüyorum hem kuruluğu hem elektriği götürüyor.Ama miktarı azıcık arttırdığımda saçlarımı ağırlaştırdığını farkettim bu konuda dikkatli olmak lazım.

  Sırf kokusu için bile tekrar alırım keşke saçta kalma süresi biraz daha uzun olsa.

  15 eylül 22:54

  2

  26. Kokusu gerçekten çok güzel. Şeffaf, jel gibi bir yapısı var. Kullandığınızda saçınızı yumuşatıyor ama ben bunu yağlı saçlara önermiyorum kesinlikle. Duştan çıktıktan sonra ıslak saçlarıma sürüyorum ve kuruyana güzel bir kokuya sahip oluyorum ama illa alınması gereken bir ürün olduğunu düşünmüyorum. İndirimde 8 lira gibi bir fiyata almıştım. Biterse, ki az kullandığımdan hiç bitecek gibi durmuyor, yenisini almayı düşünmüyorum.

  9 eylül 19:12

  5

  25. Sadece saç uçlarıma ve biraz da saçımın boyuna doğru kullanıyorum. Bugüne kadar uçlarını nemlendirebilen birşey bulamamıştım, iyi ki seni aldım canım benim. Senin için tek kelime var :Mükemmel

  Daha önce kullandığım serumlar, yağlar, nemlendirici maskeler:

  (bkz: pantene keratin onarıcı e vitaminli saç bakım yağı)

  (bkz: Matrix Oil Wonder)

  (bkz: urban care natural's intense keratin saç bakım serumu)

  (bkz: toni and guy smooth definition saç maskesi)

  (bkz: john frieda frizz ease yoğun nemlendirici besleyici bakım maskesi)

  (bkz: urban care natural's biotin&keratin saç bakım kremi)

  Daha aklıma gelen yok iyi geriye gittim baya insanlar parasını çöpe atmasın yeter :*

  30 temmuz 16:07

  24. Bu başlık altındaki girdileri okuyup aldığım uygun fiyatlı saç bakım ürünü. Markanın cruelty-free olmasi başlı başına bir tercih sebebi ancak beklentimi yüksek tuttugumdan olsa gerek beni hayal kırıklığına uğratan bir ürün oldu. Dalgalı ve ince telli saçlarıma etkisi herhangi bir durulanmayan saç yağının verdiği etkiden daha fazla değil. Kokusunu beğenmedim ve birkaç dakika sonra uçup gidiyor zaten. Bitene kadar kullanacağım ama tekrar gidip alacağımı zannetmiyorum.

  4 temmuz 13:58

  5

  23. mis gibi kokan saç serumu. iki yıldır bittikçe alıyorum. tabi ki yıpranmış saçınızı iyileştirmiyor fakat elerktriklenme ve kuruluğa çok iyi geliyor. dalgalı saçlarıma şekil vermek için kullanıyorum, dalgaları daha çok belirginleştiriyor. en sevdiğim özelliği kokusu. zaten en sevdiğim kokudur hindistan cevizi, ilk aldığımda kokusu için almıştım. sabah sürdüğümde akşama kadar kokusu saçlarımda kalıyor. birçok saç serumu denedim en sevdiğim serum bu oldu.

  11 mayıs 16:14

  22. Buradaki övgülerini görüp kadınlar günü indiriminden aldığım saç şekillendirme ürünü.

  Öncelikle saçlarımdan bahsedeyim. Kıvırcığa yakın dalgalı, kalın telli ve kabarıp elektriklenen saçlarım var. Daha önce defalarca elseve mucizevi yağ tarzındaki ürünleri alıp kullandım ama dalgalarını belirgin etmeyi bırakın lüleler bozulup tel tel, kabarık bir görüntü oluşuyordu. Aynı tip saçlara sahip olanlar bilir, lüleler belirginken vezirken lüleler belirgin olmayınca rezil oluyorsunuz.

  Onca kullandığım üründen sonra buna bir şans vermek istedim ama pek bir umudum yoktu açıkçası. Son 10 yıkamamda duştan çıkıp fazla suyu sıkılmış nemli saçlarıma uyguluyorum. Ellerime fındık tanesi kadar sıkıp tüm avucuma yaydıktan sonra saçlarımı sıkıp sıkıp bırakıyorum. Böylelikle dalgaları belli, nispeten daha az elektrikli, volümlü saçlara ulaşıyorum. Kalbimde birinci sıraya yerleşti bile.

  17 mart 11:35

  21. hindistan cevizi bazı ürünlerde çok ağır koktuğu için ilk başta korktuğum ama kullanınca mis gibi kokan saç serumu. aşırı elektriklenen bir saçım var. ben genelde kuru saça uyguluyorum ve anında yatıştırıyor. oldukça da bereketli, küçücük olmasına rağmen kolay kolay bitmiyor.

  7 ocak 02:31