yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (9)

  40. Influencer tavsiyesi ile alınan ürünlerin muhtemel sonu ektedir.

  ilgili medya:
  1
  14 kasım 22:13

  39. Çoğunun İzmir depreminden sonra üzüntüsü 2 gün sürdü. 2 gün sonra her şeye normale dönmüş gibi sürekli link vermeye, gezmelere ve bol kahkahalı storylerine devam ettiler. Hani çok üzgündünüz içinizden bir şey paylaşmak gelmiyordu. Empati ya birazcık empati bu kadar zor olmamalı. Siyah arkaplana #izmir yazıp paylaşınca duyarlı olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Ya da o depremde yakınlarını kaybedenlerin ne hissetiğini anlamanız için aynı şeyleri sizin de mi yaşamanız gerekiyor?

  7 kasım 22:58

  38. Trendyol alışverişim adı altında aylık bir sürü alışveriş yapıp, deneyip ayna storyleri ekledikten sonra çoğunu iade eden sahtekar vasat topluluğu. Kaydırmalı storylerde paylaştıklarını assla postlarında göremezsiniz, postlarında en uygun parçalar zara'dandır, evlerinde ne var ne yok herşeyi trendyoldan bulup linklerler, olmayanları da "sizin için benzerlerini bulduuum" diye linklerler. A101 den aldığı temizleyicinin trendyol linkini verenini bile gördüm. Azalarak biterler umarım.

  7 kasım 15:24


  37. Şu afetin yaraları sarıldıktan ve insanlar kendilerini biraz topladıktan sonra bu aşamada saçma sapan paylaşımlar ve açıklamalar yapan insanlık yoksunu influencer tayfanın hepsini tek tek buraya yazacağım. Ben kendilerini takipten çıkıp protesto edeceğim belki benim gibi düşünenler olur diye listemi de buraya bırakacağım. 

  Sanki sizin hayatınız durdu deprem olunca diyor bazıları. Benim hayatım sekteye uğradı yani allah biliyor elif bebeği bekliyordum deprem olduğu günden beri. 3 yaşında bebek nasıl dayanıyordur diyorum her içtiğim suda, her yediğim yemekte. 

  2 kasım 12:21 2 kasım 12:44

  36. izmir'deki deprem vesilesiyle yine çoğu kendilerini belli ettiler diyecek söz yok. 2 gündür link veremedikleri için çatlayanar vardır şimdi.

  benim takip ettiklerim arasında 2-3 tanesi gerçekten yardım etmek için elinden geleni yapıyor. tüm yardım storylerini ihtiyaç storylerini paylaşıyolar ve ben de dahil insanları "yardım göndermek" için "influence" ediyolar.

  ama geri kalan çoğu kurtarılan tavşanı, kediyi, köpeği üzgün suratla paylaşıp geçiyolar. evet minik canlara hepimiz çok üzüldük duygulandık ama bu yeterli değil. olması gereken o canlara mama yardımı yapılmasına; çadırlardaki depremzedelere battaniye, kışlık kıyafet, kuru gıda, bebek bezi yardımı yapılmasına teşvik etmektir.

  ben malesef çoğunda (özellikle de daha çok takipçisi olanlarda) bunu göremedim. üzülerek söylüyorum ama yine yanıltmadılar.

  1 kasım 20:08

  35. lash kelimesini telaffuz edemeyen ingilizce bilen (gizlinot: swh) insanlardan oluşan ekip. maybelline lash sensation'u tanıtacaklar biri las diyor (dilara aydın) biri les diyor (duygu özaslan). zor mu yahu bu kadar, hepiniz kütür kütür ingilizce caption yazan insanlarsınız dostlar. aşırı ingilizce biliyor oluşunuz gölgeleniyor öyle şeyler yapmayın.

  23 ekim 21:49

  34. (bkz: Satış danışmanı )

  (bkz: Ürün tanıtım elemanı )

  23 ekim 03:15


  33. saçma sapan yaşam tarzları, hazırı tüketmeye teşvik eden ve astronomik paralar kazanan bunca yetersiz insan yerine, sinan canan gibi biliminsanlarının kitleleri "etkilemesini" isterdim. elbet her dediğine kişisel olarak katılmadığım yerler oluyor ama her videosundan bir şeyler alıyorum kendime.

  22 ekim 18:28

  32. gerizekalı olanları şu sıralar medikal/cerrahi maskenin içine "tonik" sıkarak kullanmayı falan tavsiye ediyor utanmadan. cerrahi maskeler nem ya da sıvı kaynaklı ıslanmaya maruz kaldıklarında işlevlerini yitirirler. zaten maskeleri 2-3 saatte bir değiştirme sebeplerimizden biri de budur.

  bizim ülkedeki temsilcileri cehaletini cüretkar bir şekilde sergilemekten nasılsa hiç utanmayan ve sorumluluk hissetmeyen moronlar oluyorlar genelde.

  22 ekim 13:49

  31. Bazıları güya uygun fiyatlı ürün linki veriyor ve kendisinin de pahalı marka yerine ucuz olanı tercih ettiğini yememizi bekliyor.aynı kişi koştur koştur en son moda neyse ve zorunluymuş gibi lüks tüketim markası çanta,ayakkabı,bot,kıyafet almaktan kendini alıkoyamıyor.zara’da bi cekete 600 lira verilir mi diyorsun gidip 30.000 liralık çanta takıyorsun dhgjffgv keşke biraz dürüst olsanız... 

  20 ekim 08:13