yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (138)
  • medya (18)

  138. Tuana yücel diye bi kız denize nazır ev aldı,gizem uzel audi almış şimdi gördüm.şöyle berbat ekonomiye rağmen 20li yaşlarında link paylaşarak servet elde etmek çok ilginç değil mi ya?son yıllarda her gün görüyoruz tamam enes batur vesaire ama her gördüğümde tekrar dehşete kapılıyorum,sanki onlardan farklı bir dünyada yaşıyorum ben.it gibi okudum,çalışıyorum ve asla denize sıfır bir ev alamayacağım mesela

  20 ocak 16:19

  137. (yazar: zatenbenim) eline sağlık ne güzel yazmışsın her kelimesine katılıyorum özellikle de gelen tüm eleştirileri kıskanılıyoruz,, siz de yapsaydınız iddiaları ile savuşturmaları gerçekten korkunç. ama yani danla'nın asla kullanmadığı belli olan procsin ürünlerini de onda görüp linkine tıklayıp alan insanlara da ne denir bilmiyorum.

  12 ocak 14:02

  136. influencer'lık bir meslekse aynı mesleği şu cihaz da icra ediyor: (link: https://www.youtube.com/watch?v=AMRc33njw3o&ab_channel=GreenSort youtube)

  nasılsa ikisi de ürünü denemiyor, sadece yönlendiriyor. trendyol para yağdırmaya başladığından beri tek gördüğüm link trendyol. eskeza hepsiburada'nın pr ekibi satışlar düşüp reklam yapmaya karar verirse onları da görüyoruz. kendi evlerine sokmayacakları şeyleri bir kere giyip linkliyorlar. biz kerizler de "ehe kezban ablam linklediyse bakılır" diye tıklıyoruz. sanki trendyol arama butonu diye bir şey hiç olmadı, sanki ürünleri en çok satılandan en aza doğru sıralamayı bilmiyoruz.

  pnti'nin indirimi var, linkledim, ilk üçünü de aldım tık <3... pentiyi en çok satılandan en az satılana sıralayıp linklemiş. eyvallah reyiz.

  bi de hep aynı linkleri verenler var. mad mesela. her 3 günde bir skinfood maske, milla birkaç elbise ve gömlek yaka pijama takımı... çevir çevir yolla. sağolun.

  danla, duygu gibi yüksekten gidenler listeleri kendileri bile hazırlamıyor. direkt trendyolun yolladığı hazır linkleri gönderiyorlar. danla yeminler ediyor bir ürün için adsdfasdfsdf

  valla insanların kerizliğinden ve tembelliğinden faydalanmak bir meslekse evet influencerlar meslek erbabıdır. ama kusura bakmayın blog döneminden kalma ürünü elli saat anlatma(yazıyla)/swatchlama dönemi de bitti. ki o dönem bile loreal grubu falan parasını bastırır 50 blogger'a aynı anda ürün övdürürdü. aynı metni tüm bloggerlara gönderirdi. biz de keriz gibi inanırdık. inanmayan neutrigena böğürtlenli dudak kremi blog yazıp aratsın.

  bi de sıkışınca sırıta sırıta "siz de yapsaydınız o zaman" deniliyor. yani cidden insanlar mühendis, doktor, kasiyer, manav olmasın da yattığı yerden link mi versin? bu mu sizce insanların para kazanması için yapması gereken şey? kıskanılmıyorsunuz, eleştiriliyorsunuz. kastettiğim şey "hayat pahalandı, link vermesinler" değil. gram emek vermeden kazandığınız para, sizin bir vasfınız olduğu için kazandığınız para değil. ülkede vasat insanlar yükseldiği ve vasatlık para ettiği için kazandığınız para. yoksa senin 1 saatte kazandırdığın parayı, o ürünü 1 saatte üreten işçi de kazandırıyor muhtemelen. ama işçinin hakkını, sesini kimse umursamadığı için önemli olmuyor.

  bu kadar yazmışsın zart zurt diye ağlayanlar olacak. artık birilerinin haddini bilmesi için uzun uzun anlatılması gereken bir dönemdeyiz. böyle susulduğu için şimdi başımızdaki insanlar böyle gerdirebiliyor herkesi.

  11 ocak 21:27


  135. İlham almak, fikir edinmek ya da trend olan şeylerden en azından haberdar olmak tamam ama aylık kazancı 300k ve üzeri kişiler ile aynı şeylere sahip olmaya çalışmak; maalesef benim bütçeme uygun değil. O yüzden eskisi kadar linklere tıklamıyor ya da alışveriş yapmıyorum. Alım gücümüz o kadar düştü ki; 500 liralık bir kazağı maddi olarak alabiliyor olmam bunun bütçeme uygun olduğu anlamına gelmiyor. Kendime yetmesine göre iyi para kazansam da mantıklı değil artık düzgün şeylerinin mininum 300 liradan başlaması. Muadil diye verdiğiniz Polyester kanserojen şeyleri de almayacağım; böyle böyle çıldırttınız hepimizi harika :/

  5 ocak 19:50

  134. ürünleri denemek yerine onlara şans veren kişi

  1 ocak 23:04

  133. Gördüğüm (link: https://www.instagram.com/p/CXwFNZ-s6-i/?utm_medium=copy_link Buu) habere göre 2022 itibari ile kendilerine vergi istisnası kdv muafiyeti getirilmiş.

  21 aralık 2021 21:49

  132. Keşke 2015,16 yıllarında bu mecraya atılsaydım da şu an dubai'den link paylaşıyor olsaydım.

  28 kasım 2021 16:18


  131. dün bir sebeple bu tayfanın takipçilerine bakmak istedim. şeytan mı dürttü diyelim malum mu oldu diyelim bilmiyorum ama bunların çoğunluğunun takipçileri fake hem de yani kullanıcı isimleri gjdhghjs.10 falan olup profil fotoğrafları olmayan cinsten sonra birine daha baktım, sonra birine daha, bir de neredeyse hepsinde aynı fake profiller aşağılara baktım yine öyle, yine en çok gerçek takipçili gördüğüm kişiler 20-30 bin, 150 bin falan, şu 250 bin-500 bin-750 bin hatta milyonlu takipçisi ile şirin bebekleri olanlar falan hep bizi yiyor heralde çünkü aslında yoklar

  28 kasım 2021 11:29 28 kasım 2021 11:30

  130. "alın aldırın kızlaaaarğğğ"

  28 kasım 2021 03:19

  129. 10k takipçisi olan herkesin kendini influencer sandığı yeni çıkan meslek grubu. Ama ben influencer'ım. Şöyle yapmam lazım,böyle yapmam lazım. Sürekli link link link. Nedense paylaştıkları her şey,çok sordunuz işte linki diyerek paylaşılıyor. Soran kişi sayısıda 3,5. Özellikle az takipçili olanlar yapıyor bunu. Yüksek takipçilerin önerdikleri şeyleri zaten almam,alamam. Bir gün önce şu ürünü kullanıyorum harika diyip ertesi gün başka ürünü öneriyorlar. Hiç biri zaten kullanmıyor orası ayrı. Bir dönem bu tayfa yüzünden o kadar gereksiz şey aldım ki. Bitecek,koş,kapanın elinde kalıyor diye gazlıyorlar insanları. İndirim dönemlerinde bir kaç indirim haberi paylaşan sayfaları takip etmiştim. trendyol kasım indirimlerinde öyle midem bulandı ki. Dakika başı link. Bu bitecek,şu bitecek. Bakın son saatler,bir daha bulamazsınız. Gerçekten bu batağa düşen çıkamıyor. Herkesi sildim ve tüketimim ciddi oranda azaldı. Tamam işleri bu, link vermek buna bir şey dediğim yok ama bari dozunda yapın. Genelde önerdikleri ürünler kalitesiz ürünler oluyor zaten. En kötüsü de sadece bu işi yapan değil herkes link vermeye başladı. Ülke ülke gezen takip ettiğim birisi vardı,o bile tencere tava linki vermeye başladı. Bir de gelmiş diyor ki kusura bakmayın indirim günleri bitene kadar link vermek zorundayım. Artık link veren arkadaşım olsa takipten çıkarıyorum. Başka türlü baş edemeyeceğim çünkü.

  27 kasım 2021 14:09 27 kasım 2021 14:14