girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (0)

1. İnglotun online sitesi açıldığından beri gözüme kestirdiğim fırça. Hakkında arama yaptığımda pek birşey elde edemedim ama ınglot fırçalarının kaliteli olduğu söyleniyor. Açıkcası kaybolan sigma e40 fırçam yerine bunu mu alsam diye kararsız kaldım. 

14 ağustos 2017 17:55

2. 1 aydır kullandığım ve beğendiğim karıştırma fırçası.

elimde bu fırçaya benzer ya da muadil olarak gösterilen mac 224, sigma e40 ve zoeva 228 mevcut. hepsi hemen hemen aynı işi gerçekleştiriyor. tek fark bence sigma uçlara doğru yeterince kubbe şeklinde değil. bu çok küçük bir fark ama bazen iki veya daha fazla geçiş rengi kullandığımda daha geniş bölgeye uygulayacağım farı e40 ile dağıtmak daha kolayıma geliyor. bu fırçayı sevmemin sebebi hem ulaşabilir olması hem de diğer fırçalarla arasında en ufak bir kalite farkı olmaması. bana kalırsa mac 224'ten daha yumuşak kıllara sahip, zoeva 228 ile neredeyse aynılar bu yönden sadece zoeva 228 biraz daha uçlara doğru kubbeleşiyor ki bu da biraz daha koyu renkleri geçiş renkleriyle harmanlamak için kolaylık sağlıyor. 

bu tip fırçalar sadece göz makyajı için değil ayrıca highlighter ve kontür için de kullanılabiliyor. makyajımınn kurtarıcı fırçaları benim için bu tip fırçalar, ihtiyacınız varsa bakabilirsiniz.

30 ağustos 2017 13:52