sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (8)
 • oylar (1)
 • medya (0)

8. Jel eyelinerlarin rengini kaybetmesi sebebiyle genellikle likit eyeliner kullanirdim ta ki bunu kesfedene kadar. Böyle bir matlik , siyahlık yok cidden ve siz silmediginiz sürece akmıyor( bunun değerini sadece gözü sürekli sulananlar bilir) denemenizi tavsiye ederim susluler

20 nisan 20:20

7. en akmayanın bile 2-3 saat sonra göz kapağıma bulaşıp beni panda yapmasından sonra bana ilaç gibi gelmiştir. kolay sürümü ve asla akmamasıyla kesinlikle tercih edilesidir, candır.

2 şubat 09:26

6. maybelline eyelinerımın gün içinde grileşmesi sebebiyle yeni jel eyeliner arayışımda bulduğum ve arayışımı belki ömür boyu sonlandırmış eyeliner. inglot ömür boyu durursa tabii.

benim eyelinerdan beklentilerim gün içinde rengi solmasın, simsiyah olsun, mat olsun, gözüm iki yaşardığında akıvermesin. tam bu ihtiyaçlarımı karşılayan bir eyeliner oldu. gün içinde akmadı, lens takarken yaşaran gözümü tınlamadı, rengi grileşmedi. uygulaması da oldukça kolay çünkü kıvamı oldukça yumuşak, tereyağı gibi sürüverdim valla. kolay sürülmesi sayesinde daha ince eyeliner elde edebildim çünkü eyeliner çok katı kıvamlı olunca eyelinerı sürebilmek için yaptığım baskıyla ince eyeliner çekmek mümkün olmuyordu. Bunda zor sürme sorunu yok, kontrol sizin. Kullanmaya başlayalı daha 4-5 gün olduğu için ambalajında katılaşması ile ilgili yorum yapamayacağım, henüz aldığım zamankiyle aynı kıvamı. Çıkarmaya gelince garnierin çift fazlı göz için olan makyaj temizleyicisiyle çok zorlanmadım çıkarmakta ama maybelline kadar da kolay çıkmadı açıkcası.

Kabında kuruma durumunu henüz bilmediğim için kuruma durumu hariç 10/10 verdiğim bir ürün oldu. Kurursa diye de duraline aldım zaten hahaha süslüler sağolsun.

edit: süslüler dün bi tembellik edip göz makyajımı silmeden yattım ertesi sabah aynı makyajla uyandım, eyeliner gram oynamamış tembelliğimden silmedim öyle gezdim sdafsdaf her zaman yaptığım bi şey değil ama kalıcılığını anlatmak açısından güzel bir örnek bence.

Edit: kapağını açık unuttum, üstte ince bi katman kurumuştu, tamamı kurudu gibi gözüktü diye duraline damlattım, şu an akmazlık performansı düştü, neden bilmiyorum duraline’e bağlıyorum ben. Bu duraline damlatma olayından sonra 2-3 kere daha kapağı açık unuttum bu sefer bi deneyeyim diye fırçayı sürdüğümde anladım sadece incecik bir katmanın kuruduğunu. Altında aynı yapısında duruyordu. Bilseydim duraline damlatmazdım. Neyse hala severek kullanıyorum sadece 8de sürdüğüm eyeliner akşam 9da gözümün dış köşelerinde minicik bulaşmış oluyor. Ama tamamen kuruma olayı olmadı ve bunu beni çok mutlu etti.

19 kasım 2017 19:15 1 mart 2018 22:26

5. Zamk gibi yapışıyor vallahi, çıkarabilene aşk olsun. Önce yüzümü ılık sıcak arası sabunlu suyla yıkayıp biraz yumuşattıktan sonra garnierin çift fazlı miccelar suyu ile temizliyorum. Ardından kulak çubuğuna niveanın çift fazlısı ile geçiyorum. Bende ço şekilde çıktı aslında.

15 eylül 2016 17:16

4. Efsane bir üründür, lakin 3-4 kızkardeş olan evlerde kullanılması makuldür ki paylaşılsın münnacık kutu kurumadan tüketilebilsin. Inglot'un zaten amc ssrisi olan tüm ürünleri çok başarılı..

28 temmuz 2016 02:19

3. ben bu eyeliner ile hafızam beni yanıltmiyorsa just-makeup sayesinde 7-8 yıl önce tanıştım o zamandan beri de benim için en iyi eyelinerdir. tabi hemencik ürünün kurumuş olması dolayısıyla maksimum 9 ay kadar kullandım. geçenlerde ebayden duraline sipariş etmiştim duraline'i eyelinera birkaç damla damlatarak canlandırmak mümkün fakat bu sefer de gözden çıkarması birazcık zahmetli oluyor.

7 mayıs 2015 16:55

2. Benim ilk ciddi makyaj malzemem olur kendisi. 18 yaşımda lise mezuniyeti için araştırırken tanışmıştım kendisiyle. O zamanlar bu kadar çok Türkçe Youtube videosu olmadığından ve başka markalarda jel eyeliner bulunmadığından pek yaygın değildi sanırım. Baya bir araştırıp ykm'den bunu ve fırçasını almıştım. Uzun süre çok severek kullandım. Akmaz, bulaşmaz, kopkoyu bir siyah. gerçekten efsanedir benim gözümde. Tek eksisi gerçekten çabuk kuruyor olması. Tabi o zaman duralinedan bir haber olduğum için kuru muru bir süre sürmeye devam ettim. Sonra inglot tr'den çekilmeden 2. Kutumu aldım. Geçen senede 3. Kutumu sipariş ettim ve bu sefer akıllanıp duraline da aldım yanında. Bundan sonra kullandığınız bütün eyelinerlar yavan kalıyor.

7 mayıs 2015 14:48

1. Çok çabuk kuruyor. Bir de jel eyelinerı sürdükten sonra fırçasını temizlemek bir tek bana mı ölüm geliyor?

7 mayıs 2015 14:20