yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (20)
  • medya (34)
  5

  30. bendeki rengin adını hatırlamıyorum ama kahverengimsi kremitimsi bir renk. aşırı pigmentli ve aşırı kalıcı. çok daha pahalı markalardan daha kaliteli duruyor bende far bazına bile gerek kalmıyor.

  10 ağustos 22:52

  5

  29. Farlar çok pigmentli. Palette aynı renk gibi görünen farları uyguladığınızda bile aradaki ton farkı belli oluyor. Beşli palet:

  63 numara: Her far paletinde olmasını gereken klasik mat siyah far.

  297: Güzel bir koyu mor.

  296: Mercan kırmızı.

  281: Kiremit turuncu. Farklı bir renk. Muadilini bulmak zor

  397 Pearl: Göz pınarına uygulamak için harika bir şampanya rengi.

  Tek güzel renk far için bütün paleti almaktan sıkıldığımdan bu paletleri yaptım. Hoşuma giden almak istediğim paletlerde gözüme çarpan renklerdi. Bu şekilde az ve öz oldu.

  Dörtlü Palet:(299,300,335 huda beauty warm brown obsessions palete muadil)

  299: İçinde kızıl,kiremit,kahve var. Çok farklı bir renk.

  300: Bobbi Brown camel far muadili. En popüler renk.

  301: ABH Modern renaissance red ochre fara muadil. 299'dan daha fazla kırmızı barındırıyor içinde.

  335: Koyu kahve-camel,turuncu. ABH Modern renaissance realgar mudaili.

  Far paletlerini medyaya ekledim.

  Farları alırken içine koyulacak paletleri indirimdeydi o yüzden paletleri de inglot markasından aldım. Sadece beşli far paletini yanlış almışım. Beşli far paleti yerine üç far yuvası bir allık yuvası olan paleti almışım(ürünün görseli yetersizdi) ama sorun olmadı allık yerine 2 far tam oturdu.

  Almak istediklerim: 323,123,shine 15,312

  10 ağustos 16:49 10 ağustos 18:27

  5

  28. en fazla sempati duyduğum markanın "aquastic"ten tutun da, "rainbow, pearl, amc shine, amc double shine, matte" gibi çeşitlerle kullanıma sunduğu farlardır. elimde altı tane var.

  335: bu, aldığım ilk inglot farı olma özelliği taşıyan, aynı zamanda da inglot'nun belki de en popülerlerinden olan mat far. sıcak göz makyajı modası çıktı çıkalı çok fazla muadili vardır. aklıma ilk olarak revolution'ın velvet rose paletindeki far geliyor. pigmentasyondan yapıya kadar da oldukça benzerdirler. yine de elim buna daha çok gider. soğuk tonları biraz daha fazla sevmeme rağmen bu farın kullanışlılığı hoşuma gidiyor.

  363: matlardan devam etmek istedim. bu da orta koyulukta bir vizon. soğuk alt tonlu ve pigmentasyonu yerinde. sıradan görünmesine rağmen pek de fazla muadili olan bir far değil. markalar genelde soğuk vizonları ışıltılı üretiyor, mat ürettiği zaman da pigmentasyon sorunu oluyor çünkü. mat yaparlarsa da daha sıcak kahveler üretmeyi tercih ediyorlar. elinizi hafif tutarsanız yüzünüzde bile kontür ürünü olarak kullanabileceğiniz, doğal gölge efektini çabasızca veren bir fardır. hakkını daha çok vermeliyim.

  334: elimdeki son mat bu kez canlı renklerden. pembesi baskın bir lila. pigmentasyonunun zayıf olacağını ve karıştırdıkça solacağını bile bile almıştım, bunlar aklınızda bulunsun. yine de muadili kolay bulunan bir renk değil(gizlinot: sanırım nyx'te var ama denemedim.), bu yüzden severek kullanıyorum.

  21: amc shine'lara geldik. orta koyulukta, altın ışıltılı bir bronz. çok sıcak bir ton değil ve pigmentasyonu yerinde. kolayca dumanlı göz makyajı efekti verebileceğiniz farlardan. özel bir renk değil ama iyilerden.

  154: yine bir amc shine farı. bu, benim favorim. altın ile gümüş karışımı, kalay rengi diyebiliriz. sıcak alt tonlu bir far. soğuk bir kardeşi var 153 numara, onu da merak ediyorum. parmağınızla alıp sürdüğünüzde eritilmiş metal uyguluyorsunuz gibi gelir. mat farlar benim için daha kullanışlı olmasına rağmen tek far seçmem istense bunu seçerim, o kadar da güzeldir.

  418: pearl serisinden elimde olan tek far. altın sedefli bir yosun yeşili. aslında soğuk yeşilleri daha çok severim, yine de bunun swatchları beni çekmişti. verdiği efektten her zaman hoşnut olduğum, kolay karışan bir fardır.

  elimdeki hiçbir inglot fardan şikayetçi olmamamın sebebi, hiçbir farımı araştırmadan almamış olmam. 21 pearl serisinden olan benzer bir renge bakarken daha çok beğenip aldığım bir far olmuştu sadece. 153, 428 ve 303 de merak ettiğim renkler.

  23 şubat 16:02 23 şubat 18:38


  5

  27. Elimde 16 rengi var. Bazı renkler inanılmaz pigmentli ve yağ gibiyken bazıları gerçekten sert ve pigmentsiz. Bu açıdan tek tek deneyerek almak lazım, internetten almayı pek tavsiye etmiyorum.

  Örneğin 301 rengi çok güzel bir bordo ancak rengini vermesi için defalarca üzerinden geçmek gerekiyor ve yapısı tebeşir gibi. Swatch fotoğrafında o hale bile gelmesi için bile 5-6 kez üzerinden geçtim.

  Simlilerden bazıları da aynı şekilde sert ve renk vermiyor. Üstünü kazımak gerekiyor.

  Ama mat ve açık - orta renkli farları genel olarak daha iyi. Ben daha fazla almayı düşünmüyorum çünkü bana yeterli performansı makeup revolution reloaded paletlerden de alabiliyorum, hatta son aldığım 303 numarayı aldığıma bir miktar pişman oldum. Kirli duruyor ve grimsi, daha pembemsi bir renk bekliyordum.

  Elimdekilerin swatchlarını paylaşacağım.

  15 numara - Sert ve pigmenti zayıf, altın yansımalı şeftali rengi. turuncu bir alt rengi var. - real techniques deluxe crease brush gibi tok bir fırçayla pigmentini güzel veriyormuş. ayrıca çok da güzel allık oluyor.

  60 numara - sert ve pigmenti zayıf, minik ışıltılar içeren sarı, elimden çıkardım

  283 numara - italian kiss serisinden, yumuşak ve pigmentli kiremit turuncu, çok memnunum

  292 numara - ilk aldığım ve diğerlerini almama sebep olan far. Camel fara muadil diye almıştım, kalıcılığından ve pigmentasyonundan epey memnunum

  299 numara - koyu, kızıllık içeren çikolata kahve. Oldukça tok bir renk, dış köşelere ve alt kirpik dibine geçmek için çok uygun ve güzel bir renk, en sevdiklerimden biri. göz renginizi kesinlikle daha güzel gösteriyor.

  301 numara - pan'da çok güzel bir bordo gibi dururken fırçaya alındığında ya da swatchlandığında gerçekten kupkuru bir far. Beklentilerimi yıkan renk buydu. elimden çıkardım.

  303 numara - gül kurusu rengi. Çok isteyerek aldım ama tonu bana yakışmadı pek. kirli duruyor. Dağılmasında hiçbir sorun yok ve yüksek pigmentli ama rengin görünüşünü sevmediğim için ne kadar kullanırım bilemedim.

  326 numara - kopkoyu, griye benzer soğuk bir kahverengi. Eyeliner gibi sürmek için uygun. 434 numarayla birlikte kullandığımda dış köşelerde de güzel duruyor.

  421 numara - çok güzel bir bronz kahve ama bunun da pigmentasyonu az. Ona rağmen göz kapağında çok güzel duruyor. yine deluxe crease brush ile rengini güzel veriyor. kahverengi gözleri biraz daha açık gösteren bir far.

  434 numara - mor alttonlu bir gümüş gri. Smokey eye yapabilmek için aldım, yumuşak ve oldukça pigmentli. Her ne kadar nadir kullansam da sevdiğim farlardan biri.

  rainbow 148 numara - açık pembe, kırmızıya yakın pembe ve mora çalan bir bordodan oluşan üçlü. açık pembe çok fazla tozutuyor ama bu üçlüdeki her bir farın pigmentasyonundan ve karışmasından çok memnunum. en koyu renk eyeliner olarak çok güzel duruyor. üçünü tek bir makyajda kullandığımda da, ayrı ayrı kullanımlarda da çok beğendim.

  27 numara - açık bir altın rengi kendisi, simsiz bir ışıltısı var. yapısı yumuşak. sarı tonlu bir altın. metalik bir etki vermez de topper gibi kullanılabilir diye düşünüyorum. turuncu makyajlarda göz içlerinde çok güzel duruyor.

  419 numara - kahverengiye çalan ve altın ışıltılar barındıran haki. kahverengi gözlerde 299 numarayla birlikte o kadar güzel duruyor ki. göz renginiz değişiyor neredeyse. bu renkleri çok kullanmamama rağmen sırf o etkiyi almak için kullanırım.

  605 numara - turuncu-bakır tonlarını içeren, simsiz bir ışıltıya sahip metalik far. yeşil gözlere çok yakışacaktır. ben de lensle birlikte kullanmayı çok seviyorum. göz kapağında bu ve göz içlerinde 15 numara çok güzel bir makyaj çıkartıyor.

  154 numara - bir üstteki girdide de söylendiği gibi eritilmiş metal efekti veren, gümüş yansımalar içeren ve ışık almadığında boz bir renge dönüşen müthiş bir far. tek başına bunu göz kapağına sürdüğünüzde ıslak bir görüntü sağlıyor. yine göz pınarlarında verdiği aydınlık muhteşem. yumuşacık bir far ve şu ana kadar kullandıklarım arasında en pigmentlisi.

  357 numara - orta tonlu bir kahve. mat olmasına rağmen yumuşacık, oldukça pigmentli ve harika karışan bir far. güzel bir geçiş rengi olmasının yanı sıra, sarı alt tonlu ciltler için harika bir kontür rengi. bu renk farları sıklıkla kullanıyorsanız gramajının büyüklüğü sebebiyle tercih edebilirsiniz. ama renk itibariyle eşsiz bir far değil. (gizlinot: wetnwild rose in the air paletteki crease rengiyle tamamen aynı)

  423 numara - metalik etkisi olmamakla beraber içerisinde minik ışıltılar barındıran, bordo-mor-kahve arasında gidip gelen bir far. yeşil gözleri öne çıkaracak bir ton. yalnız çok yumuşak bir yapısı yok. the balm'ın alice copper adlı farına yapı olarak çok benziyor, yalnız the balm daha kızılken bu daha kahve tonlu.

  ilgili medya:
  6
  27 aralık 2019 02:04 18 temmuz 20:33

  5

  26. Yılbaşı indirimiyle, epeydir oluşturmak istediğim paleti oluşturdum. Haklarında çok fazla girdi olmadığı için detaylıca yazmak istiyorum ki, satın almayı düşünen varsa faydalansın. Öncelikle, ben pinterestteki swatchlardan faydalandım bol bol. Nasıl bir renkle karşılaşacağım konusunda iyi bir referans oldular. 

  Gözlerim Ela, saçlarımı tarçın bakır olarak kullanıyorum yıllardır. Sarı alt tonlu beyazım. Kullandığım farlar hep belli başlı renklerdi zaten. Elimin altında sadece hep kullanacağım renklerin olduğu bir palet olsun istedim, diğer far paletim de-balm beach- bittiği için epeydir far kullanmıyordum. Böylece elimde tek bir 5li palet olmuş oldu, mutluyum

  395: pearly seriden, açık şampanya rengi. Çok sarı sarı duran bir renk değil. Göz makyajımda zemin olarak böyle renkler kullanmayı seviyorum, hiçbir şey sürülmediği durumlarda da uyanık gösteriyor. Açık tenliyseniz tavsiye ederim

  335: Bu zaten çok sevilen renklerden, mat, yanık turuncu. Pandeki rengi gözünüzde de görebildiğiniz, yumuşak bir far. Mat olmasına rağmen Tozutmuyor. Her göz rengine de yakıştığını düşünüyorum bu tonların 

  605: 335'in turunculuğu biraz daha baskın olup pearly seriden olan hali diyebilirim. Bu da yumuşacık bir far. Işıl Işıl sıcacık bir renk 

  300: paletimde bir tane de böyle orta koyulukta, kahverengine ihtiyacım vardı. Sıcak, yumuşak bir renk. Sürümü kolay, pigmentasyonu başarılı. Her makyajda kullanılabilecek joker bir renk

  298: makyajımı tamamlarken kirpik diplerime geçebileceğim koyu kahve ihtiyacımı da bu renkle karşıladım. Sipariş verirken çok emin planlamıştım ama tam hayalimdeki gibi bir renk oluşuyla çok mutlu etti. İçinde kırmızılık olan, sıcak bir koyu kahve

  Gayet mutlu etti bu palet beni, 10lu veya 5li palet oluşturmak arasında kararsız kalmıştım. Elimdeki farlar bittiğinde 6-7 ay hiç far kullanmadan da gayet güzel makyajlar yaptığımı düşününce 10lu palet gereksiz geldi açıkçası.

  Gün ışığında çektiğim görseli ekleyeceğim birazdan, renkler gerçekte nasılsa fotoğrafta da öyleler

  ilgili medya:
  1
  26 aralık 2019 13:30

  5

  25. Burada Ağustos ayından kalma bir girdim vardı ancak şu anda elimde daha çok renk olduğu ve daha ayrıntılı ele almak istediğim için onu sildim tekrar yazıyorum.

  Ağustos ayında bayram indirimi ile 391 numaralı farını almıştım ve inglot maceram böyle başlamıştı. Göz şeklime uygun far sürme yöntemini ve bana yakışan renkleri öğrendikçe elimdeki farları azalttım ve nihayet, black friday indirimi ile 6 renk daha sipariş edip bir palet oluşturmayı başardım. Swatchlarını ileride ekleyeceğim medya olarak ancak şu anda gönlüme göre büyük boyutlu bir boş far paleti bulamadığım için farlar eski bir dvd kutusunda duruyor. O görüntüyü eklemek istemiyorum buraya.

  Inglot'un farlarının piyasadaki en iyi fiyat-performans oranına sahip farlar olduğunu düşünüyorum. Her bir farın gramajı 2.7 gram. Tozutma yok denecek kadar az. Kullandığım tüm farlar arasında en en en az tozutan inglot farları. İnanılmaz pigmentliler fırçaya hafifçe almak yetiyor. Kalıcıkları muhteşem. Akmıyorlar, dökülmüyorlar. Kaymak gibi dağılıyorlar, çamurlaşmadan karışıyorlar. Farların tanesi 35-40 tl arasında değişiyor ancak %20-25 oranında indirimler yapıyorlar özel günlerde. Bunlar takip edilirse çok daha ucuza geliyor. Ben black friday indirimi ile tanesini 26 tlye almış oldum. Yüksek gramajı ile sizi uzuuuuun süre götüreceğini düşünürseniz oldukça makul bir fiyata high-end far kalitesi yaşamış oluyorsunuz.

  Marka ile ilgili tek sıkıntılı nokta reklam yetersizliği sanırım. Çok tanınmıyorlar. İnternette yabancı youtuberlar arasında bile pek fazla swatch paylaşan yok. Hatta 2018 yılında yeni ekledikleri farların swatchlarına kesinlikle ulaşamadım. Whatsapp destek hatları var ancak oraya mesaj atmama rağmen ne bakan oldu ne de geri dönüş yapıldı. Mağazaya gidip orada deneyerek seçme imkanı olmayanlar için bu çok büyük bir dezavantaj bence.

  Şimdi elimdeki 7 farklı fardan tek tek söz etmek istiyorum:

  351: Mat seriden açık tonlu bir far. Benim için çok elzem bir renk. Yuvarlak ve düşük bir göz yapısına sahip olduğum için göz kapağımın neredeyse tamamında bu rengi kullanıyorum. Drugstore içerisinde bu tarz renklerin mat formda olanları hep tebeşir gibi oluyor. Bu öyle değil ve beni çok memnun etti. Muhtemelen en çabuk dibini göreceğim far da budur.

  335: Mat seriden çok güzel bir geçiş rengi. Bu rengi nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Oldukça sıcak tonlu, kızıllı bir açık kahverengi. Sıcak renk sevenler bayılacaktır buna bence. Crease bölgemde kullanıyorum ve aldığım diğer renklerle uyumuna bayılıyorum.

  299: Mat seriden. Tam bir çikolata kahvesi. Yine sıcak tonlu bir renk. Göz kapağımın bitişine gölgelendirme amaçlı kullanıyorum. 335 ile birbirlerine öyle güzel karışıyorlar ki. Sadece göz kapağıma 351, crease bölgeme 335 ve göz kapağımın bitişine 299 sürerek günlük makyajımı tamamlayabiliyorum. 2 dakikamı almıyor.

  605: Pearl serisinden bir far bu da. Bu seriyi de denemek istemiştim. İçlerinde sim yok ama far kendisinden ışıltılı. Bakır bronz bir renk. 335 farının ışıltılısı gibi. Canım daha canlı bir göz makyajı çektiğinde göz kapağımın orta kısmına parmağımla sürüyorum biraz. Makyajımın havasını anında değiştiriyor. Pearl serisi gerçekten çok güzelmiş ama parmakla sürülmesini tavsiye ederim.

  303: Mat seriden gül kurusu rengi. Aslında tam gül kurusu da diyemem içinde çok hafif kahvelik de barındırıyor. Pembe/kahve arası denebilir. Geçiş rengi olarak da çok güzel duruyor, göz kapağına dağıtınca da. Tam bir sür çık farı. Daha önce hiçbir markada böyle bir renk görmedim bence çok özel bir far. 301 nolu far ile çok uyumlu oluyor.

  301: Mat seriden tok bir bordo rengi. Net bordo yani, ne eksik ne fazla. Benim göz rengime çok yakıştığı ve gotik bir hava kattığı için seviyorum. 303 ile geçiş yapıp 301 ile gölgelendirme yaparak kullanıyorum genelde.

  391: Mat seriden koyu siyah bir renk. Eyeliner fırçamı ıslatıp kirpik diplerine sürüyorum ve minik bir kuyruk çekiyorum. Eyelinerım yok mesela şu an sadece bu farı kullanıyorum. Islak sürüldüğü zaman siyahlığı yeterli gayet. Evde deneme amaçlı göz kapağıma dağıttığım da olmuştu o zaman da çok güzel durmuştu.

  Genel olarak izlenimlerim bu şekilde. Bundan sonra far paleti almayıp inglottan tekli far alacağım. Belki ileride farklı renkleri de deneyip alırım ama şimdilik oluşturduğum bu minik palet bana fazlasıyla yetiyor. Başka far aldıkça burayı editlerim.

  Edit: Pearl seriden bir far daha aldım. Onu da yazıp buraya görünüşlerini koyacağım. Swatch ekleyemiyorum şu an maalesef belki daha sonra onları da eklerim.

  407: Pearl seriden çok özel bir renk olduğunu düşündüğüm bir far. İnternette mac markasının expensive pink farına muadil gösterilmiş ama bana pek benzer gelmediler. Onun kadar pembe gözükmüyor. Işık vurdukça altın yansıyan içinde çok çok hafif pembelik bulunduran bir şeftali rengi. Tam bir sür çık farı. Bir tek bunu sürdüğünüzde bile açıktan koyuya çok özenli bir göz makyajı yapmışsınız gibi duruyor gözünüzde. Hatta ben en dip köşeleri 605 ile koyulaştırıyorum ve enfes gözüktüğünü düşünüyorum.

  ilgili medya:
  2
  9 aralık 2019 07:56 8 ağustos 01:49

  5

  24. bataktır, aldıkça alasınız gelir. dünyanın en güzel farları olmasalar da gramajları oldukça büyük, renk seçenekleri bol olduğu için ve kişisel palet oluşturma imkanı sağladıkları için oldukça kullanışlı farlardır. özellikle hangi renklerin kendine yakıştığını bilen  kişileri oldukça tatmin edecek, ekstra masraftan ve yer kalabalığından kurtaracaktır. çok çok güzel bakırlı, goldlu, kahveli, bordolu farlar bulundururken rose gold ve pembe far çeşitliliği açısından oldukça yetersizdir.

  freedom system farlar 4 gruba ayrılıyor: matlar, pearl serisi (simsiz ama inci gibi ışıltılı), amc shine serisi (bildiğimiz simli far), ds serisi (matlar ama içlerinde yer yer sim bulunuyor).

  benim en sevdiğim seri kesinlikle pearl serisi. ışıltılı günlük olarak kullanılabilecek çok güzel farlara sahip bu seri. ondan sonra ise mat farlar geliyor. aşırı pigmentli değiller fakat tozutmuyorlar ve günlük makyaja yetecek kadar pigmentliler. elimde 12 adet far bulunuyor.

  soldan başlıyorum: en üstteki allık 28 numara, 452p, 399p, 295m.

  ortadaki sıra: 344m, 419p, 402p, 156as, 12as

  sağdaki sıra: 285m, 300m, 299m, 303m, 298m

  en çok memnun olduklarım ve bitince tekrar almayı düşündüklerim: 452p, 402p, 156as, 12as, 303m ve 295m.

  452p: çok güzel ışıltılı bir mürdüm. gece ve kış makyajlarına çok yakışıyor. özellikle lacivert kazaklarla çok yakıştırıyorum.

  402p: vizon-kahve tam bir günlük far. en çok bu farı seviyorum.

  156as: aslında 402p'ye benziyor fakat daha simli ve daha boz-bakır bir far.

  12as: simli bakır. 299m ile güzel bütünleşiyor.

  303m: 402p'den sonra 2. gözdem. kahveli pembeli mat bir far. geçiş rengi olarak da tek başına kullanıldığında da oldukça başarılı.

  295m: tatlı pembe mat bir far. elimde bulunan her ışıltılı pembe far ile uyum sağlıyor.

  swatchlarda bazı renkleri tam yansıtamadığımı düşünüyorum. merak ettiğiniz farı google'a yazarak da renkleri teyit edebilirsiniz. 

  edit: fotolardan bir tanesi kabine gitmiş ve kaldırılmış. diğer sebeplerden ötürü yazıyor ama bu diğer sebebin ne olduğu yazmıyor. şikayet eden arkadaş keşke bana bu diğer sebebi mesaj atsaydı. sanırım yanlışlıkla içerik fotoğrafı olarak işaretlemişim. bundan ötürü kaldırıldığını sanıyorum.

  ilgili medya:
  3
  6 eylül 2019 16:48 7 eylül 2019 07:54


  23. pigmentasyonları çok iyi, az bir miktarla bütün göz kapağıma yayabildiğim favori farlarım. 2018 yazında 4 adet far,highlighter, allıkdan oluşan bir palet yaptım ve yaz başına kadar bıkmadan usanmadan kullandım. farların bırakın dibini görmeyi, yarılayamadım bile. highligher ve allık hafifçe içeri doğru kavis yaptı. Pigmentasyonları o kadar iyi ki her gün kullandığım paleti 9 ayın sonunda önümüzdeki sonbaharda tekrar kullanmaya başlamak üzere çekmeceye kaldırdım. Sonbahar gelse de kullansam))

  7 ağustos 2019 14:54 7 ağustos 2019 16:31

  22. •Toz farları; fiyat açısından özellikle indirim zamanı daha uyguna geliyor. son zamlardan sonra nasıl olduğunu bilmiyorum tabi. Özellikle satın aldığım mat farlarında tozutma problemi neredeyse yok gibi. renkleri tek seferde kolayca sürülecek yere trasfer oluyor ve yine kolay dağıtılıyor. Yalnız aldığım bazı sedefli farlarda tozutma problemi bulunuyor; ancak gözardı edilebilecek kadar. Toz farlarında durdukça taşlaşma problemi yaşamadım.

  •su bazlı krem farları var ki adları inglot aquastic diye geçiyor. son derece başarılı buluyorum. Sürüldüğü yerden neredeyse oynamıyor. Favori rengim 13 numara. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-son-keşifleri?i=1008782 https://www.suslusozluk.com/süslülerin-son-keşifleri?i=1008782)

  •Amc pigmentlerinde renk çeşitliliği bol. Yine yapı itibariyle çok ince ve dağıtılması kolay. Duocrome denilen özellikte olduklarından tek pigmentle harika sonuçlar alabilirsiniz. Benim favorim amc 35.

  7 mayıs 2019 23:39 7 mayıs 2019 23:40

  21. f/p olarak beğendiğim farlardır. renk seçeneği geniş, kalıcılıkları ve karışma performansları gayet yeterli. indirim zamanı da fiyatları makul bir seviyeye iniyor. freedom system paletleri de ayrıca cezbedici bir özellik bence. ben ışıltılı farlarını parmakla sürmeyi tercih ediyorum. ola ki elimdeki başka markalardan olan tekli farları azaltırsam, inglot farlara bakabilirim. zira şu aralar bir şeyi bitirmeden yenisini almama kuralıma uymaya çalışıyorum.

  7 mayıs 2019 22:45