inglot

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (111)
  • medya (6)

111. inglottan aldığım 4 far+boş 4'lü far paleti normalde 140 lirayken bir süslünün paylaştığı 'hamiyetakpinar' koduyla 121 liraya palet oluşturdum. maalesef kargonun 7 lira olduğunu ödedikten sonra gördüm. 21 ocak pazar günü verdiğim siparişi 25 ocakta teslim aldım. (24'ünde gelmiş) 2 mat 2 ışıltılı far aldım, yapıları aaooovvv değil öncelikle. yapıları kadar pigmentleri de.. özellikle 301 numaralı mat bordo için çok hevesliydim, en kötüsü de o çıktı. çok iyi dağılmıyor, zaten az pigmentli. yine de diğerleri ona göre daha iyi, hele pearl 452 <3 ışıltılı gül kurusu. 303 de onun mat olanı gibi. 423'ten de güzel gece makyajı çıkar.

bu paraya neden nyx rustic antique ya da nyx tekli farlardan almadım ki diyorum, ama aklıma bile gelmemişti heyecandan. ahım şahım bir şeyi yokmuş, denemiş olsaydım pas geçerdim diyorum. yine de giderleri var, kullanacağım, el mahkum..

edit: 40 liraya boş palet nedir!!

edit2: 301'in günahını almışım, sadece biraz daha fazla almak gerekiyormuş, orta seviyede.

ilgili medya:
2
30 ocak 19:42 31 ocak 14:14

110. en sevdiğim marka olabilir ama fiyatları 20% arttırıp daha sonra sık sık 20% indirim yaparak yaptığı çakallık gözümden kaçmıyor.

bırak indirimci tayfa seni bilmesin. gerek var mıydı? 20% etiketi bindirim indirim kalabalığı için tatmin edici bir sayı da değil. gerek var mıydı? eskiden mac ne ise bu marka o. profesyonellerin elinden düşmez. çok fazla reklam yapmaz. umarım yeteneksiz pazarlama departmanlarının çak bir fara 50 lira sonra dostlara yüzde elli indirim yaptık deriz salaklığına dönüşmez. ha dönüşse ve 50% indirimde o farı 20 liraya alsam da alışveriş yapmaya devam ederim. ama marka imajını gözümde düşürür.

gerek var mıydı? yoktu. ayrıca hamiyet akpınar vs.ye gönder ürünlerini ama tüm ürünlerini vloggerlara dağıtıp sonra acısını bizden çıkartma. hiçbir türk vloggerı izlemiyorum, takip ettiğim yabancıların da sayısını yarıya indirdim.

burada inglot yine bilmemkime bir şey göndermiş diye okursam sevgimi içime gömer ve boykot ederim.

an itibariyle vloggerlardan tavsiye almak yerine en kaliteli far hangisi sorusunu sorup fiyat performansın uygun olduğu için arayanın bulduğu ve bilinçli tüketicinin alışveriş yaptığı bir mağazasın. pazarınızı bilin. asıl müşterilere sadık kalmazsanız yerinizi yeni markalar(gizlinot: nabla, colourpop, makeup geek, suva vs) gelir de doldurur.

profesyonel imajı olan bir markada böyle çakallıklara lüzum yok. pr gönderimlerine ise hiç gerek yok.

16 ocak 17:48

109. Farlarını çok sevdiğim marka;oldukça pigmentliler ve istediğiniz renklerle palet oluşturabilmeniz çok güzel.aynı zamanda asansörlü formdaki kalen şeklindeki ruj serisi de çok güzel

16 ocak 17:17


108. Kullandığım en pigmentli farları üreten marka. O kadar yumuşak ve güzeller ki. Sadece parmağımı birazcık sürmemle bile (link: https://hizliresim.com/76VOPY bu kadar) renk verdiler. The balm paletlerine verdiğim paraya acıyorum şu an. Hem bu kadar güzel değiller hem de paletlerde kullanmadığım renkler oluyor. Bence inglottan kullandığınız renklerden ufak bir palet oluşturmak çok daha mantıklı.

15 ocak 22:51

107. Keşke elimde bu kadar çok palet ve far olmasaydı dedirten marka. Özellikle farlarını aşırı beğeniyorum ama elimdekileri azaltmadan almamaya yeminliyim 

11 ocak 23:43

106. TR sitesi gerçekten çok kötü olan marka

11 ocak 22:31

105. Bugün nişantaşı city's e gittiğimde aa burda inglot vardı dimi yaa deyip mağazasını ararken stant bulan beni bir nebze şaşırtan firma. 299, 300 ve 335 numaralı farları efsane ötesi renklere sahip. Mat yapıdalar ve o kadar güzel, yimiiiisaciklar ki. Hem de fiyatları 25 tl. Renk skalası oldukça geniş. Mac'ler gibi kendi paletinizi olusturabiliyorsunuz. Onun dışında jel eyelineri bir sure sonra kuruma yapıyor tavsiye edemeyeceğim maalesef. Bunlar dışında alliklarini denemek istiyorum indirimli zamanda 😏

11 ocak 21:45


104. mid-end'in hakkını sonuna kadar veren marka. bunların bir makyaj bazı var resmen olay. yılların smashbox kullanıcısı ben bile tövbe ettim. rujları ve farları da çok iyi.

11 ocak 21:02

103. aynı performansta yani neredeyse mükemmele yakın benim beklentme göre) far yapısını bir tek anastasia beverly hillste gördüm. muhteşem renkler ve yapı, verdiğim paraya değdi diye düşündüm her zaman. renk skalası çok geniş olunca seçim yapmak zorlaşıyor ama bence göz atın.

11 ocak 19:29

102. o kadar çok renk var ki, kafam karışıyor. gittim geldim baktım da baktım bir dörtlü far paleti oluşturamadım kendime iyi mi.

11 ocak 17:32