girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • medya (17)

145. İlk olarak daha önce inglottan hiçbir ürünüm olmadığını belirtip konuya geçiyorum. parlak hafif simli far almayı düşünüyordum şöyle bir gezineyim trendyolda derken İnglot butiğinden jennıfer lopez koleksiyonu bir far almış bulundum. Bugün elime ulaştı paketi çok şık , satın aldığım ” freedom system parlak göz farı“ oldukça güzel ışıl ışıl. ( henüz gözümde denemedim) paketi açtığımda “yaaaaaaa” diye sevindiğim şeyde 2 tane Refil far hediyesiydi. Oldukça mutlu edici bir alışveriş oldu . Görselleri ekleyeceğim .

Edit: fiyatı belirtmeyi unutmuşum . Satın aldığım far 40 tl’ydi.

ilgili medya:
5
22 ekim 18:30 22 ekim 18:36

144. Hava alan ojelerini gözüme kestirmiştim. Hafta sonu inglot mağazasına gittiğimde deneme imkanım oldu. Renkleri çok beğendim. Metalik yanar döner renkleri var. Sürümünün kolay olduğunu ve çabuk kuruması nedeniyle ince yapılı, akışkan ojeleri severim. Kat kat sürülse bile tırnakta ağırlık yapmaz ve çizilmez. Yapısı da tam istediğim gibi. Hatta alma niyetim de vardı. Üç tırnağıma hava alan ojelerden, bir tanesine ise normal beğendiğim bir ojesini denedim. Biraz tırnakta kalsın, alacağım rengini netleştirip dönüşte alırım demiştim. Iyı kı de öyle demişim. Çünkü tırnak üzerinde kat kat sürülmüş ojeler tırnağın üzerinde hafif bir zorlanmada nasıl çizilirse hava alan ojeleri de tek kat urdugum halde turnak üstünden çizildi bende. Mağazada oyalandığımdan kuruduğuna da eminim. Bu sebeple iyi ki almamışım diyorum.O gün tırnağımda denediğim diğer ojesinde öyle bir sıkıntı olmadı. Hava alan ojelerinin kalıcılığı diğerlerine göre daha az diye düşündüm. Bu ojelerin fiyatı 50 lira.

18 ekim 22:27 18 ekim 22:45

143. Ojelerinin hastasıyım. Elimde şu an 3 tane var ve sürmeye kıyamıyorum.

18 ekim 18:36


142. Dün Mall of İstanbul mağazasına uğradım, kendime J Lo koleksiyonundan 3 tane cici far aldım. Her şeyden önce içeri girdiğimde çalışanlar bol gülümsemeli biçimde hosgeldiniz diyerek beni ağırladılar. Asla peşime takılmamaları dikkatimi cekti. Standlar son derece dolu ve bolca tester vardı hatta farlara baktığımı görünce elime sürmeyeyim diye 7-8 tane aplikatör verip yine yerlerine çekildiler. Bu sıkmadan nazikçe ağırlama durumu aşırı hoşuma gitti. Daha önce inglot’tan hiçbir şey almamıştım eve gelip farları gözümde deneyince inanamadım! Aşırı pigmentliler! J.Lo koleksiyonundakiler 40₺, diğerleri ise 25₺ idi. Ben 3’lü palet yaptım.

Gerçekten aşırı memnun kaldım galiba sık sol gideceğim.

18 ekim 18:17

141. Farları seçerken dikkat etmek gerekiyor, hatta mümkünse en iyisi gidip mağazada pançik punçik edip almak. Birincisi, internet sayfalarında renkler genelde birkaç ton koyu yansıtılıyor. Yani kırmızı bir far aldığınızı düşünürken fuşya bir renk size merhaba diyebilir (gizlinot: Denendi, onaylandı). ikinci olarak farların geneli muhteşem, ama aralarından tektük yapısı sert ve pigmentasyonu az çıkabiliyor. Numarasını hatırlasam yazarım ama mağazada denk geldiğim için hatırlamıyorum, aklımda sarı tonlu bir far olduğu kaldı.

Benim favorilerim kesinlikle (link: https://www.suslusozluk.com/inglot-far-335 335) , (link: https://goo.gl/images/66UA6W 299 ve 300.) ayrıca inglot (link: https://www.inglottr.com/far/262-freedom-system-eye-shadow-amc-shine#/1990-freedom_system_eye_shadow_amc_shine-15 15) çok güzel ışıltılı bir far. Son olarak gerçekten çoğu ürünün muadilini bulabileceğiniz bir yer. (link: https://goo.gl/images/at68bR Mesela mac) bunu daha deneme fırsatım olmadı, gözüme kestirmişken sizinle de paylaşmak istedim. Gerçi uzun zamandır tek görevim ve hedefim camel'ı bulmak. Daha o aşamayı tamamlayamadım, bu onuru başarmış, paylaşımcı süslüleri mesaj kutuma kollarımı açmış bekliyorum.

5 ayı geçkin uzun uzun renkli kozmetik girdisi yazamamıştım iyi geldi. (gizlinot: Lol)

Edit: Bir girdi ancak bu kadar hatalarla dolu olabilirdi galiba. Düzeltildi.

2 ekim 12:01 2 ekim 14:20

140. fiyat politikasını anlamadığımdır. duraline denilen ürünün fiyatı (link: https://www.inglottr.com/makeup-fixer/81-duraline?search_query=duraline&results=9 türkiyede 45 tl), (link: https://inglotgermany.com/multi-use/81-duraline almanyada 13 euro), (link: https://inglotuk.com/makeup-fixer/81-duraline?search_query=duraline&results=9 ingilterede 10 pound). hepsi de birbirinden baya baya farkı fiyatlar.

2 ekim 09:50

139. Bu başlık altına farlarını öven bir girdi yazmıştım önceden. Bu kez krem allıklarının performansından bahsetmeye geldim.

inanılmaz kalıcı! Ben ki gün içerisinde tazeleme ihtiyacı duyarım ama yaklaşık 10 saattir yüzümde gram oynamadan kaldı. Kendisini, gün sonunda Aynaya bakınca alkışladım (gizlinot: sjshsjsh)

Oldukca kremsi bir yapıda, kolay uygulanıyor ve yaydıktan sonra hemen sabitleniyor. 

 Not: bir hafta önce mağazasına uğramıştım, kozmetiğe peşpeşe gelen zamlara karşı fiyat etiketlerini stabil tutmasıyla da ayrıca gönlümü bir kez daha fethetmiştir.

2 ekim 00:04 2 ekim 00:06


138. Duraline isimli ürünü dünyanın en harika ürünüdür. Likit mat rujun mu kurudu? Kat bi kaç damla eskisi gibi kullan. Farı eyeliner yap, kurumuş eyelineri eski haline döndür , cok yönlü bir kurtarıcı. Bulursanız inglot çekilip gitmeden alın

1 ekim 21:03

137. maltepe park’taki mağazasını kapatacak markaymış. böylece istanbul anadolu yakasında hiçbir şubesi kalmamış oluyor ne yazık ki.

1 ekim 20:25

136. (link: https://www.suslusozluk.com/inglot-ysm-cream-fondöten?i=881830 şuradaki) girdimde belirtiğim noktayı marka başlığına da taşımak istedim.

yerli yabancı bütün kozmetik markalar cayır cayır zam yaparken, aylardır ürünlerine tek kuruş zam yapmamış marka. gözümden kaçmış olabilir mi diye çok düşündüm, sonra gittim ocak ayındaki alışverişimin tutarına baktım, yok arkadaş aynı yani. birkaç ürününden pek memnun kalmadığım için bir daha ürünlerine pek yanaşmayabilirim diye düşünüyordum ama bu fırsatçılıktan uzak durup zam yapmama durumu benim kalbimi çalar. far, allık, bronzer, pudra gibi toz ürünlerimi inglot'dan alacağım kesin ve net olarak. ysm fondöteni de alabilirim. 401 numaralı rujuyla aşırı mat olduğu için, göz altı kapatıcısıyla da aşırı sıvı olduğu için barışamadım ama diğer ürünleri denemeye devam edeceğim.

lütfen bozma kendini inglot.

16 eylül 23:28