yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (170)
  • medya (17)

  170. Sürekli far paleti oluşturmaya heveslenip, her gidişimde de maalesef vazgeçtiğim marka oluyor. 

  Evime en yakın inglot Nişantaşı city’s. Farlarından hiç kullanmadığım ve tonlarından bihaber olduğum için internetten de söyleyemiyorum. Ne zaman gitsem, çalışan sürekli tepemde dikiliyor. Gitmeyeceğini anlayınca, aradığım tonlarda tavsiye soruyorum alakalı alakasız renkler gösteriyor. Yok bunun gibi değil deyince, alternatif de göstermeyip dikilmeye devam ediyor. Kendi kendime sinir olup, teşekkür edip çıkıyorum. İnglot ya gerçekten müşteriye yardımcı olacak çalışan bulsun ya da müşteriyi rahatsız etmeyecek mesafede duran. 

  10 ağustos 18:36

  169. henüz sahip olmadığım marka, ara ara çok hevesleniyorum kendime onlu bir far paleti yapıyorum sonra sepet tutarına bakınca ay hadi bu ay değil sonraki ay alırım diyorum. Gel zaman git zaman 175 lira tutan sepet bu günlerde aynı ürünlerle 260 lira tutuyor, ben hala online olarak izliyorum maalesef. 

  10 ağustos 11:22

  168. Bi tekli farının sahibi olduğum kozmetik markası.

  Yapısı çok güzel tozutması ayarında. Alırken iki renk arasında kalmıştım mua’ları gözüme ikisini de güzelce uygulayıp seçmeme yardımcı olmuştu.

  Ama Hangisini alacağıma karar verip mutlu mutlu kasaya gidince ben şok(gizlinot: swh). Fara kutu vermediler. Kutuyu ayrıca parayla almam gerekiyormuş. Bir süre kasadaki görevlinin yüzüne bakakalmıştım. Sonra kutuyu almadım bildiğiniz açık farla eve gittim eski bir mücevher kutusuna yapıştırdım farı baya uhuyla(gizlinot: swh). O şekilde kullanıyorum.

  Üründen çok memnun olmama rağmen şu uygulamaya zerre anlam veremiyorum açıkçası.

  9 ağustos 20:09

  167. Geçen sene İstanbul Marmara Park AVM'deki şubelerinde ciddi yüklü alışveriş yaptığım ancak 1 tane bile tester vermemiş olan marka. Yüklü dediğim öyle 1-2 parça da değil hani, bazından dudak kalemine kadar komple set yaptım. O an aşırı elitliğime mi denk geldi yoksa saflığıma mı diyelim bilmem, şunu şunu da merak ettim testerı var mı demedim. Gerek yok dedim bu kadar alışveriş yapınca zaten kendileri bir jest yapar. Ama evde paketleri açarken de hafiften gıcık oldum. Normalde Rusya'da yaşıyorum. O alışverişi burada yapsam mağazadaki kızlar bir poşet dolusu tester ile uğurlardı beni.. Sonuna kadar haklısınız süslüler, Türkiye'de o testerlar eşe dosta gidiyor.

  9 ağustos 17:09

  166. Ürünleri alışageldiğimiz birçok markadan kat kat kaliteli olan kozmetik markası. 300 nolu farına sahibim müthiş bir sıcak kahve rengi. Bobbi brown markasının camel renkli farına muadil gösteriliyor. Ürünlerinin yapısı gerçekten güzel ve kalıcı. Daha çok ürün denemek istiyorum ve krem allık siparişi verdim bile

  9 ağustos 12:07

  165. Online alışverişinden memnun kaldığım kozmetik markası. Çarşamba günü farların yüzde 20 indirime girmesi üzerine 5 mat far bir tane de simli far satın aldım. Pazar günü bayram olması sebebiyle dün kargoya verilmesi için inglot WhatsApp destek hattından mesaj attım ve gün içinde kargoya verildi. Hediye olarak 115 nolu concealer eklenmiş, ancak rengi bana uygun değil malesef. Paketlemelerini beğendim, herhangi bir problem yoktu. Alışveriş yapmayı düşünen süslülere öneririm.

  9 ağustos 11:20

  164. make up artistlerinin kötü makyaj yapmalarına +1 benden.

  koleksiyonlarıyla maci sollayabilecekken strateji hatası mıdır pazarlama bilmemek midir nedir harcanan marka.

  31 mayıs 11:30

  163. Biri, instagram hesaplarını kullanan çalışanlarına/make up artistlerine kötü makyaj yaptıklarını söylesin.

  31 mayıs 03:06

  162. Online alışverişinde minik jestler yaparak kalbimi çalan marka. siparişimin yanında verdikleri minik bi oje bile youtuberlara kutu kutu ürün gönderen markalardan çok daha sempatik bir izlenim yaratıyor. Ayrıca ürünleri oldukça kaliteli, mac ayarında hatta bi tık üstü denebilir. Fiyatları ise daha uygun. Seviyorum seni inglot.

  31 mayıs 00:47

  161. En sevdiğim markalardan biri. Ojeleri çabuk kuruyor, farları fazlasıyla pigmentli ve dağıttıkça rengi değişmiyor, yüz ürünlerinden alt tonuma uygun ürünü rahatlıkla bulabiliyorum, pigment çeşitliliği çok fazla, dudak ürünleri her yapıda mevcut, fiyatlar genele kıyasla her türlü uygun. Elimde fazlasıyla ruju mevcuttu ama eskidiği, bittiği için attım. Şu an elimdekileri medyaya ekliyorum almak isteyen olursa diye. Sırasıyla 419, 443, 417. 419 hayatımın pembe ruju, 443 dudakları dolgun ve güzel gösteriyor, tam gül kurusu ve ben beğenip alırken herkesin bu ruju çok beğendiğini seren serengil’ in ruju olduğunu söylemişlerdi, ne kadar doğru bilemiyorum ama beğenen varsa bakabilir. 417 ise bana yakışan şeftalilik içeren tek ruj, bittikçe aldığım bir ürün. Bence mac markasının mull it over ile kinda sexy rujunun ortası bir renk, ikisine de benziyor ama mesela kinda sexy sürsem kimsenin dudağıma bakası gelmez bence. Fakat bu ruj 5 6 yıldır imza rujum, sürdüğümde iltifat aldığım rujlardan ki bu da beni mutlu ediyor. her sürdüğümde soruluyor denilen rujlar ilgimi çok çeker ve genelde alınca memnun kalırım, benim gibi olan varsa bakmasını öneririm. Normalde dudak kalemsiz ruj kullanmayı sevmem fakat inglot’ un rujlarında hiç gerek duymuyorum. Mat olmasına rağmen aşırı kurutmuyor, kore makyajlarında da kullanılabilir bence. İnglot ruj güzellemesi yaptığım girdim bu kadar, medya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  20 mayıs 16:29