sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (154)
 • medya (16)

154. 8 mart kadınlar gününde ilk defa internet sitesinden alışveriş yaptım ve 11 mart'ta içinde bir adet pembe oje ve 100 tl alışverişe 25 tl indirim çeki hediyesiyle aldığım ürünler elime geçmişti. hediyelerin yanında hazırladıkları kutuda başka girdilerde de bahsedildiği üzere kuru kırmızı gül yaprakları ve kadınlar gününü kutlayan bir kart da vardı. açıkçası online alışverişinden gayet memnun kaldım ve başarılı buldum.

ve fakat bugün çok da ihtiyacım olmamasına rağmen hazır %20 indirimdeyken bir iki şey bakayım gönderdikleri hediye çekini de kullanayım dedim ama hevesim kursağımda kaldı. çek bir türlü 100 tl lik alışverişlerde geçmedi, whatsapp destek hattından sorduğumda ise indirim dahil 100 tl tutarında olmalı alışverişiniz cevabını aldım. e bu düpedüz 125 tl'ye 25 tl lik indirim çeki oluyor o zaman kartta neden 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir yazdınız ki? (gizlinot: tamam hediyeydi filan ama kendimi kandırılmış hissettim yine de :()(gizlinot: üzdü)

14 mart 18:33

153. Hemen hemen hiç tozutmayan, aşırı pigmentli ve çok güzel renkleri olan far markasıdır. 2017 de alışveriş yapmıştım en son. Şimdiki fiyatlarının nasıl olduğunu bilmiyorum ama farları kesinlikle ömürlük. Yıllardır kullanıyorum, tozutmadığı için çukurlaşma bile yapmadılar. Inglottan önce balmın farlarını güzel sanıyordum, aslında hiç değillermiş. Inglot bebeğimsin, seni seviyorum.

14 mart 14:57

152.     İlk defa bu kadınlar gününde alışveriş yaptım. Süslüler farlarını çok övdüğü için indirimde ve ihtiyacım varken 22 liradan 5 far aldım. 

     Bugün elime ulaştı ve paketlemelerine bayıldım. İçinde kuru kırmızı gül koymuşlar mis gibi kokmuştu, kırmızı bir oje ve 100 tl ve üzeri alışverişlerde 25 tl indirim kuponu.(gizlinot: Şuan için inglot’tan alıcak bir ihtiyacım yok ama bu indirim kuponu kullanmak için alıcam mutlaka bir şeyler.çünkü jeste jestle karşılık vermeyi seviyorum😋) Bir çok markadan alışveriş yaptım ama hiç böyle tatlı jestler yoktu. Bayıldım gerçekten satıcının gönlünü kazanmayı çok iyi bir şekilde öğrenmişler. Keşke diğer markalarda biraz örnek alsa..

11 mart 14:37 11 mart 14:39

151. 8 Mart Kadınlar gününde verdiğim siparişi 11 mart'ta ulaştırmış marka. krem allık ve eye shadow pigment aldım.

hızlı ulaşan siparişimin yanında kadınlar gününü kutlayan bir kart ve kuru bir gül vardı kutuda.

ayrıca breathable oje hediye eklenmişti. ben alışverişten memnun kaldım.

11 mart 11:00

150. çok sempati beslediğim ve çekilmesinden endişe duyduğum firma. bende 2 adet free system farı var, biri amc biri pearl serisinden. ikisinden de çok memnunum, mıknatıslı paletimdeler. boş paletimde son kalan yeri kendilerine ayırdım, bir ara kendimi ödüllendireceğim. şimdiki aklım olsa sadece buradan 4lü palet yapar, başka hiç far almazdım. kafanızda bir renk varsa burada bulmanız çok olası, renk skalası çok geniş. pigmentasyonları, dağıtılması, kalıcılığı çok güzel. ambalajları high end duruyor. ara ara yüzde 20 indirime giriyorlar ama öyle bas bas bağırmıyorlar. bildiğim kadarıyla tüm toz ürünlerinin performansı gayet iyi. bir de eyeliner, rimel ömrü uzatmak için bir sıvıları vardı methini duyduğum. bunun dışında fırçaları da mac kadar kaliteli. kur arttığı zaman hemen ertesi gün fiyatlara yansıtan çakallardan değillerdi, uzunca bir süre beklediler ve minimal miktarda artırdılar. mağazalarını boş gördükçe üzülüyorum. belki ulaşılmaz bir imajları vardır ama fiyatları makul seviyede, memnun kalırsınız süslüler.

7 mart 17:16 7 mart 17:27

149. Müşteri hizmetlerinin müşteriye gerçekten değer verdiği mağaza.Online mağazasından sipariş vermiştim.397 yerine 297 göndermişler.Bu durumu bildirdim.Özür dilediler.397 numaralı farı tekrar göndereceklerini yanlış gönderilen farın bende kalabileceğini söylediler.Çok tatlılar (gizlinot: doğum günüm de 10 gün sonra :))

Bir de 335 numaralı farı mükemmel.Pigmenti de gözde duruşu da .

Edit:Yanlış gönderilen far bende kaldığı gibi doğru olanı ertesi günü gönderdiler.Yanına oje ve 100 tl üzeri alışverişimde kullanacağım indirim kuponu koymuşlar.Türkiye'de görülemeyecek müşteri hizmetleri umarım daim olurlar.(gizlinot: Çok tatlılar demiş miydim ?)

15 şubat 12:55 7 mart 17:59

148. Şaşkınbakkal’da bir şube açacak olan makyaj markası. Hemen Watsons sırasında boş dükkana tabelaları asılmış, sevindirici.

23 ocak 21:53

147. 2 adet 3 lü farını aldım. 124 numara ve 117 numara. Daha önce alışveriş yapmadığım için gelecek boyutu tam olarak bilmiyordum. Hatta İlk elime aldığımda küçük geldi baya üzüldüm okadar para verdim diye. Ama suan büyük aşk yaşıyorum. Pigmenti bol, kalıcı. Tozutma olmuyor kaç kere yere düşürdüm kırılma olmadı. Şuanda da indirimi var. PURE PİGMENT farlarını almayı düşünüyorum. Kullanan var ise bana ulaşsın.

Ayrıca müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi. Bir sorun olduğunda 7 kişiye dert anlatmıyorsunuz direk Türkiye distribütörü ile görüşüyorsunuz.

23 ocak 21:45

146. Trendyoldan 30 numara allıktan sipariş vermiştim. İndirim kodumla 20 liraya aldım. Bugün kargo gelmiş ve içinde 25 tl hediye çeki koymuşlar. Seviliyorsun inglot

23 ocak 17:45

145. 2018 kasım ayında 160 liralık bir sipariş vermiştim hediye olarak 3 tane sample far yollamışlardı. incelik adına mı yolladılar yoksa fiyat tutarı için mi hala bilmiyorum.

mat farları özellikle muhteşem.

6 ocak 00:16