yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (171)
  • medya (23)

  171. önceden mağazası varken alışveriş yapıyordum ürünlerinden de memnundum hala da memnunum ama geçen gün internet sitesinden sırf tester verirler belki diye ruj, far ve oje aldım ama iki not kısmında da yüzsüz gibi bunu belirtmeme rağmen sıfır sample koymuşlar. bence bana uyuzluğuna yaptı. beni çok kırmış cimri bir firmadır bana göre artık.

  17 aralık 2019 00:58

  170. 1 Aralık günü 6 adet far sipariş etmiştim Inglottan. Bu sabah elime ulaştılar. Yanında bir de 50 mllik makyaj sabitleme spreyini hediye olarak koymuşlar. Nasıl hoşuma gitti anlatamam. Teşekkürler inglot <3

  5 aralık 2019 22:19

  169. talc içermeyen pudra ile highlighter; hipoalerjenik göz makyaj ürünleri üreten, güvenilir olduğu halde beleşçi youtuberların ilgilenmediği polonya menşeili kozmetik firması. türkiye'de bu firmanın ürünlerini bir tek müberya sağlam gibi makyaj uzmanları bazen instagram sayfalarında paylaşıyor. bu firmanın jennifer lopez ile çıkardığı koleksiyonla ilgili google'dan arama yaptığımda sadece yabancı youtuberların koleksiyonla ilgili videolarını görebildim.

  edit: firmanın bu sene çıkardığı mavi kapaklı pudra talc içermiyor.

  28 kasım 2019 13:15 28 kasım 2019 13:29


  168. Bazı farlarina ve acı kahve eyelinerina sahip olduğum, ürünlerin güzelliği ile satis-pazarlama stratejisindeki başarının ters orantılı olduğu marka.

  Sevgili İnglot bilmem farkında mısın ama hepimiz birer makyaj artisti olmadığımız için tablet farlardan güzel kombinler cikaramayabiliyor hatta bu yüzden ürünleri almaktan vazgecebiliyoruz. Sana bunu daha önce farklı mecralardan da yazmıştım, dikkate almış olmalısın ki yılbaşı için iki farklı palet piyasaya sürdün ama ne dükkana ne de internete satışa koydun . Bence o far paketlerini o şekilde koymak yerine Mac'ın Alev Karslı'ya yaptırdığı Alevlovesglam gibi tablet farlardan alınabilecek fikir oluşturabilecek bir palet yaptirmaliydin. Bunlarla yapilabilecek makyajları sayfanda paylasmaliydin.

  Senin hedef kitlen henüz makyaja istediği miktar para ayiramayacak yaştaki Power Puff Girls izleyicileri değil 30-40 yaş grubu olmalı diye düşünüyorum.

  Ayrıca internet siten o kadar kullanıcı dostu olmaktan uzak ki!

  Ya senin satış pazarlamanla ugrasanlar rakip firman mı?

  Ürünlere renk açıklaması yazsana, farklı ten renklerinde duruşlarını uygulamalı göstersene. Netteki ürünle eldeki ürün o kadar farklı olabiliyor ki.

  Ürünler gerçekten güzel ve firma olarak bı kendilerine gelseler piyasayı sallarlar.

  21 kasım 2019 23:06

  167. Trendyolun hesabıma tanımladığı 25 liralık kuponla meşhur eyelinerını aldım, hediye olarak 40 liralık oje göndermişler. Paketi inglot bey ne yapıyorsunuz diyerek açtım. Ayrıca eyeliner kalıcılık konusunda efsaneymiş. Bir ihtiyacım olduğunda bakacağım bir marka oldu.

  28 ağustos 2019 17:54

  166. Sürekli far paleti oluşturmaya heveslenip, her gidişimde de maalesef vazgeçtiğim marka oluyor. 

  Evime en yakın inglot Nişantaşı city’s. Farlarından hiç kullanmadığım ve tonlarından bihaber olduğum için internetten de söyleyemiyorum. Ne zaman gitsem, çalışan sürekli tepemde dikiliyor. Gitmeyeceğini anlayınca, aradığım tonlarda tavsiye soruyorum alakalı alakasız renkler gösteriyor. Yok bunun gibi değil deyince, alternatif de göstermeyip dikilmeye devam ediyor. Kendi kendime sinir olup, teşekkür edip çıkıyorum. İnglot ya gerçekten müşteriye yardımcı olacak çalışan bulsun ya da müşteriyi rahatsız etmeyecek mesafede duran. 

  10 ağustos 2019 18:36

  165. henüz sahip olmadığım marka, ara ara çok hevesleniyorum kendime onlu bir far paleti yapıyorum sonra sepet tutarına bakınca ay hadi bu ay değil sonraki ay alırım diyorum. Gel zaman git zaman 175 lira tutan sepet bu günlerde aynı ürünlerle 260 lira tutuyor, ben hala online olarak izliyorum maalesef. 

  10 ağustos 2019 11:22


  164. Geçen sene İstanbul Marmara Park AVM'deki şubelerinde ciddi yüklü alışveriş yaptığım ancak 1 tane bile tester vermemiş olan marka. Yüklü dediğim öyle 1-2 parça da değil hani, bazından dudak kalemine kadar komple set yaptım. O an aşırı elitliğime mi denk geldi yoksa saflığıma mı diyelim bilmem, şunu şunu da merak ettim testerı var mı demedim. Gerek yok dedim bu kadar alışveriş yapınca zaten kendileri bir jest yapar. Ama evde paketleri açarken de hafiften gıcık oldum. Normalde Rusya'da yaşıyorum. O alışverişi burada yapsam mağazadaki kızlar bir poşet dolusu tester ile uğurlardı beni.. Sonuna kadar haklısınız süslüler, Türkiye'de o testerlar eşe dosta gidiyor.

  9 ağustos 2019 17:09

  163. Ürünleri alışageldiğimiz birçok markadan kat kat kaliteli olan kozmetik markası. 300 nolu farına sahibim müthiş bir sıcak kahve rengi. Bobbi brown markasının camel renkli farına muadil gösteriliyor. Ürünlerinin yapısı gerçekten güzel ve kalıcı. Daha çok ürün denemek istiyorum ve krem allık siparişi verdim bile

  9 ağustos 2019 12:07

  162. make up artistlerinin kötü makyaj yapmalarına +1 benden.

  koleksiyonlarıyla maci sollayabilecekken strateji hatası mıdır pazarlama bilmemek midir nedir harcanan marka.

  31 mayıs 2019 11:30