girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (0)

60. kardeşimi kan tutuyor ve kan görmekten nefret eder süremez elini.regl olduğunda hayattan soğur.

elimi kestim ama bayağı bir kan aktı, normalde etkilenmem elimi peçeteye sardım aradan zaman geçtikten sonra bayıldım, annem tuttu neyse bir süre yerde yattım ben.kısa şort vardı bacaklarım kan olmuştu hep.ben yatarken kardeşim bacaklarımı sildi, ellerimi temizledi. sen bırak kalkacağım şimdi dedim bırakmadı ya.

15 mart 21:05

59. Canım eski sevgilim yıllık izninin her gününü benimle geçirmişti 2 yıl boyunca, cuma olup mesaisi bitsin diye can atar 9 saatlik otobüs yolculuğu bitip bana geldiğinde dünya yansa umrumda olmazdı. Zordu uzun bir ilişki ve birde uzak mesafe ilişkisi yaşıyosan.. Yine hasretlendim..

14 mart 23:59

58. vay anasını sayın seyirciler diyor ve öyle bir an bulunmadığını belirtmek istiyorum

(romantik açıdan )

14 mart 23:10 14 mart 23:10


57. Gece uykuya dalma aşamasındayken annem odama gelip bana bakmıştı. Bana seni seviyorum canım benimmm demişti. O an uykulu olduğum için sinir olmuştum jsjsjs sabah uyanınca hatırladım. Mutlu etti beni. nasıl söylediğini, o anki ses tonunu bile hatırlıyorum. Sabah hemen gidip öptüm tabii. Canım benim beh.

14 mart 18:35

56. Sen başka bir işle meşgulken tüm mimiklerini izleyen gözlerini üzerinde hissettiğin an.

14 mart 18:05

55. şuraya yazacak bir tek girdim bile yok yazıklar olsun beyler...

14 mart 17:15

54. Arkadaşımın okul yemeğinde çıkan muzu yemeyip akşam buluştuğumuzda “sen seviyorsun diye sana ayırdım” dediği o an...

14 mart 13:03


53. Ev halkından birinin (gizlinot: Anne/baba/kardeş) durup dururken yanaktan öpmesi, sarılması. Ne, siz sevgili mi bekliyordunuz? (gizlinot: :D)

13 mart 23:42

52. en sevdiğim rengi her gün konuştuğum insanlara sorsanız bilmezler ama başka şehirlerde olduğumuzdan yılda en fazla 2 kere görüşebildiğimiz bitanecik anneannemin en sevdiğim rengin mor olduğunu unutmayıp bana mor renk patik ördüğünü gördüğüm an ,birde sen mor seviyosun diye böyle yaptım,beğendin mi diyor,beğenmez miyim güzelim benim

13 mart 21:17

51. ne zaman hasta olup uzansam canım muhabbet kuşum gelir yastığımda başımı bekler benimle birlikte uyuklar bana kimseyi yakınlaştırmaz aşkım der bol bol. sağ olsun.

13 mart 18:37