girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (0)

58. Sayısı ne kadar çok da olsa bir gün insanın sevilmediğini anladığı an geldiğinde anlamsız olandır.

16 nisan 00:52

57. başlıktaki girdileri okuyunca hayatıma girenleri sorguladım yani öyle bi' sevgisizlik djdjf ya şaka maka benim hayatıma girenler "kalkmışken bi' kahve alıp getirsene" "hadi yeter süslendiğin" "abartma regl ağrısı işte tüm kadınlarda aynı" falan diyorlar hep...yok anacım nerdeee

18 mart 19:12

56. Sabahın köründe otel banyosundaki ölü böceği atması için uyandırdığımda en ufak homurdanmadan böcekle ilgilendiği andır jljk halam bile 'ben sizin böcek avcınız değilim' diyerek beni üzerime ağ atan bir örümcekle bir hafta aynı odada yaşatmıştı (gizlinot: 😒)

18 mart 18:15


55. kardeşimi kan tutuyor ve kan görmekten nefret eder süremez elini.regl olduğunda hayattan soğur.

elimi kestim ama bayağı bir kan aktı, normalde etkilenmem elimi peçeteye sardım aradan zaman geçtikten sonra bayıldım, annem tuttu neyse bir süre yerde yattım ben.kısa şort vardı bacaklarım kan olmuştu hep.ben yatarken kardeşim bacaklarımı sildi, ellerimi temizledi. sen bırak kalkacağım şimdi dedim bırakmadı ya.

15 mart 21:05

54. Canım eski sevgilim yıllık izninin her gününü benimle geçirmişti 2 yıl boyunca, cuma olup mesaisi bitsin diye can atar 9 saatlik otobüs yolculuğu bitip bana geldiğinde dünya yansa umrumda olmazdı. Zordu uzun bir ilişki ve birde uzak mesafe ilişkisi yaşıyosan.. Yine hasretlendim..

14 mart 23:59

53. vay anasını sayın seyirciler diyor ve öyle bir an bulunmadığını belirtmek istiyorum

(romantik açıdan )

14 mart 23:10 14 mart 23:10

52. Gece uykuya dalma aşamasındayken annem odama gelip bana bakmıştı. Bana seni seviyorum canım benimmm demişti. O an uykulu olduğum için sinir olmuştum jsjsjs sabah uyanınca hatırladım. Mutlu etti beni. nasıl söylediğini, o anki ses tonunu bile hatırlıyorum. Sabah hemen gidip öptüm tabii. Canım benim beh.

14 mart 18:35


51. Sen başka bir işle meşgulken tüm mimiklerini izleyen gözlerini üzerinde hissettiğin an.

14 mart 18:05

50. şuraya yazacak bir tek girdim bile yok yazıklar olsun beyler...

14 mart 17:15

49. Arkadaşımın okul yemeğinde çıkan muzu yemeyip akşam buluştuğumuzda “sen seviyorsun diye sana ayırdım” dediği o an...

14 mart 13:03