yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (2)

  48. Artık iyice suyu çıkmaya başladı mı sanki.. gerçekten bu 'instablogger'lar yeni yeniyken daha iyiydi sanki. Hepsi gerçekten kendi kullandıkları ürünleri paylaşıyorlardı. Takipçileri arttırmak için kendilerini geliştiriyorlardı. Şimdi yeni instablogger olmak isteyenler bile ben farklı olayım insanlara güzel şeyler sunayım değil de sadece biraz takipçim artsın da hemen trendyoldan link veriyim markalar bana reklam versin paket göndersin diye uğraşıyorlar. Bana en varoşça gelen şeyde şu aldıkları channel dior vb markaların kutu açılımlarını yapmaları yada sadece bu markalardan eşyaları tek gönderi olarak paylaşmak. Her şeyi ama her şeyi evde aldığınız tuvalet kağıdına kadar linklemek değil bu ya. Çoğu instagramın kölesi olmuş hesapları gitse bir hiçler cidden. Ama ciddi paralar kazanıyorlar bir story başı aldıkları parayı duyunça şok oldum..

  11 haziran 00:36

  47. Kaba olacak ama bir sürü yamuk yumuk tip bu görevi üstlenmiş. İnstagramda makyaj yapıp bunu anlatmayan bir babam kaldı. normal kullanıcı sayısı, instablogger sayısından daha az gibi gözüküyor. Gına geldi gerçekten bozuk diksiyonuyla eğri büğrü çektiği eyeliner’ı anlatmak için çırpınanlardan. edit: imla

  11 haziran 00:11 11 haziran 10:35

  46. Bugün sadece birine 'şarkının adı ne ?' Diye sordum. Bu nasıl üslup ? Diye cevap alıp engel yedim. Sanki ana bacı küfür ettim de veya farklı bir bel altı şaka yaptım.

  Çok Snopluk başa bela.

  28 eylül 2019 21:49


  45. Aralarında gerçek deneyimlerini, zevklerini ve ufak tefek tüyolarını paylaşanlar var. Emek verenlerin hakkını yememek gerek.

  Mesela herkesin kullandığı ürünlerin yanı sıra kıyıda köşede kalmış ürünleri kullanıp yorumlayan, faydalı bakım tarifleri veren, gerçek kullanıcı deneyimi paylaşan bir instablog keşfettim. Linki burakıyorum belki sayfasını incelemek istersiniz.

  (link: https://instagram.com/kevsbeautyy?igshid=3iesbcjp7fav Kevsbeautyy)

  28 eylül 2019 19:06

  44. Ekranı kaydırta kaydırta milletin telefonlarını aşındırttınız ulan.

  Tanım: instacılar.

  9 ağustos 2019 19:27

  43. Instagram üzerinden daha interaktif bir blog yöneten kişilere denir. (gizlinot: Diye düşünmekteyim.)

  Beauty instablogger' lar keşfetimden eksik olmazken son iki gündür (bkz: denebunu) firması üzerine instablog açanları görmeye başladım.

  Yok profili nasıl değiştirirsek kutu çıkarcılar, yok bir sonra ki kutu hangi kutu çıkacak tahminleri alalımcılar, yok ben doğmamış yeğenimin adına neden kutu çıkartayım ki hakkımı yemeyinciler derken millete sıktıkları yalanları görünce daha da sinirlendim.

  Denebunu yazıp sonuna bilumum kelimeler ekleyip bir profil açıyorlar ve sistemi nasıl aldatırız, bedava kutuyu nasıl doğmamış yeğenimize bile alırız tartışması yapıyorlar ve 2k küsür insan bunu takip ediyor.

  Birisi çıkıp derse eğer bu yaptığın dolandırıcılık "ben sadece insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum bedava ürün almaları için. istemeyen takip etmesin vıdı vıdı vıdı..." hop engel.

  Demem o ki ota naneye blog açanlarla dolmuş ve olayın nanesi çıkarılıp cidden faydalı içerik üreteni mumla aratır kıvama gelmişlerdir.

  Yavaş yavaş tükenmelerini umut ediyorum.

  29 mayıs 2019 23:46

  42. Aslında severdim ben bu arkadaşları. Ama bugün ne göreyim. Beleş diye duşakabin reklamı yapan makyaj bloggerı gördü bu gözler. Asdasdasd....

  29 mart 2019 23:52


  41. bir instablogger’ın armani’nin si parfümünü sıkarkenki videosu beni dumura uğrattı. parfümü ekrana gösteriyor, kapağını açıp sıkıyor, kokluyor, ve bitti. 

  bayağı işe yaradı ya, sağ ol

  18 aralık 2018 16:10

  40. Yan sanayi blogger. Böyle bir bilgi aktarma şeklimi var? Ya sadece ürün fotoğrafı vardır (gizlinot: Konsept gercekten göze hitap etmez), ya da vaaoouuvv bayıldım harika mutlaka deneyin (gizlinot: Markayı etiketle her seyi etiketle ürün gelsin). Gerçekten sırf ürün gönderimi diye saçma sapan markaları deneyenler var. Karşılarına çıkıp senin cildinin hiç mi kıymeti yok demek istiyorum. Saçma sapan çekilişleri var el kremi verdikleri ona katılanlarda ne diyeyim allah akıl fikir versin bedava diye de bilmediğim şeyi yüzüme sürmem. Tanım: Bu ülkede vizyonsuzca yapılan iş.

  19 kasım 2018 15:29

  39. Az önce bi tanesi "sizin için fikir bulmaktan tükendim kızlar nolurdu şu fotoğraflarımı beğenseniz " diye bi post paylaşmış. Paylaştığı post kurumuş rimeli sıcak suyun içine koyacakmışız biraz daha kullanabilecekmişiz. İnanılmaz özgün bir fikir değil mi? Gerçekten bu nasıl muazzam ve yeni bi yöntem. Arkadaş bunu bulabilmek için bitmiş tükenmiş. Ne kadar zor bi iştir yüzyıllardır bütün forum sitelerinde sözlüklerde yazılan herkesin bin kere paylaştığı bi şeyi paylaşmak. Ya nolur bitin. Beleş ürün için açtığınızi biliyoruz o sayfalarınızı. Amacınız faydali olmak olsaydı zaten böyle paylaşımlar yapmazdınız..

  15 kasım 2018 21:51