yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  12. favorim kendi marka değerini yükseltmek için "o kadar yoğunum, o kadar doluyum ki 5 sene boyunca randevu veremiyorum" ve " günde 10bin mesaj geliyor ayh nasıl cevaplayayım" modunda gezen, çeşitli konularda danışmanlık veren kişiler. evet evet inandık peki. bir de elle tutulur bir işi olmamasına rağmen "çalışıyorum, çok çalışıyorum" diye laptop+kahve görseli paylaşanlar. bundan bir süre önce gerçekten yoğun bir işteydim ve sabah 9'da çalışmaya başlayınca öğle molasına dek laptop başından kalkmadan çişimi tuttuğumu biliyorum, bırak post/story girmeyi. neyse işte, kim kime neyi yedirirse dünyası.

  dün 14:40

  11. Kendimi, İnsanlar bu enerjiyi(gizlinot: Hem fiziksel, hem ruhsal) nasıl bulabiliyor, sorun acaba bende mi diye sorgulatan hayatlardır.

  Sık gördüklerimden örnek vereyim. mutkaka günde en az bir kere sağlıklı yemek tabağı paylaşılır. Akıllı saatinden veya telefonundan yürüdüğü/koştuğu/yüzdüğü/bisiklete bindiği km ve yaktığı kalori miktarı paylaşılır. Okuduğu kitap ve kahve bardağının fotoğrafı paylaşılır. Laptop fotoğrafı 'Work Work work', 'so busy' tarzı stickerlarla paylaşılır(gizlinot: Çok meşgul olan insanın, story atmak için zaman harcaması gArip geliyor. ).  

  18 ekim 16:42 18 ekim 16:43

  10. Herkes pazar günleri dışarıda kahvaltıda.

  18 ekim 14:27


  9. bundan 3 sene önce hatırı sayılır takipçim vardı, hesabım herkese açıktı, bir gün ciddi ilişkim olunca hesabımı kapadım. keşke yine kapasaydım ama bir adam için değil. çünkü erkekler için değmiyor. velhasıl kapattığım için mutluyum. şuan 150 kişinin beni takip ettiği gizli bir hesabım var. her gün hikayeme bir şeyler koymuyorum, zaten öyle bir hayatım da yok. kendini sırf instagrama fotograf koymak için sosyallesmek durumunda hissetmek kadar berbat bir şey yok ve instagramda aktif olanların da çoğu öyle, yakında tuvalete girdikleri anları da çekecekler. ha bire link kaydır, bakın spor yaptım storysi, yeni kalktım storysi, kahve storysi, alışveriş storysi. gına geldi hepsinden. bir gün renkli bir hayatım olursa (gerçekten renkli instagram için renkli yapmak için kendimi zorlamama gerek kalmayacak) gerçekten herkese açık bir hesap daha açarım. ama şuanda öyle bir durumum yok. neden insanları -mış gibi yaparak kandırayım ki? zaten takipçim çokken-eski hesabımda- bile her gün story paylaşmazdım. açıkçası instagram için günde 5 vakit kıyafet değiştiremem, yurtdışında gezerken turist olarak stiletto giyemem ya da kendim kullanmadığım ürünleri linki kaydır diye paylasamam. bunu yapanlar da hayatlarını bosa harcıyorlar, izleyenler de... Hadi yapan para kazanıyor, siz izleyenler ne kazanıyorsunuz? Ne olur ciğeri 5 para etmeyen influencerların şurada dedikodusunu yapmayın, izlemeyin takip etmeyin ki yaptıklarının iş-meslek değil çok boş bir nane olduğunu anlasınlar.

  18 ekim 02:54

  8. kimse vitrine kötü şeyler koymak istemez. gel gör ki bazen vitrindekini içerde bulamıyoruz.

  18 ekim 02:09

  7. Cringe düzeyinde sahte. Bağımlılık yapacak kadar renkli. Depresyona sokacak kadar gerçekçi. Kanmayınız.

  18 ekim 02:02

  6. Muhabbet kuşum ve ben

  17 ekim 23:24


  5. Ay lav yuu beybiii girişli hikayeler

  Araba direksiyonları ve saçma şarkılarla çekilen arabesk videolar

  En mutlu en çalışan en aşık benim pozları

  Sürekli birşeylere şükredenler ve bir paragraf yazı yazanlar

  Asla peynir ekmek çay göremediğimiz ordu doyuruyor gibi hazırlanan abartı sofralar

  17 ekim 23:19

  4. Çok sevdiğim bir söz; İnsan en çok neyi gösteriyorsa onda o yoktur.

  İnstagram hayatlarının tek cümleyle özeti

  17 ekim 22:46

  3. Fotoğraf çekmek üzerine hayat kurmaktır bir anlamda. Açıkçası çok uzun bir süre instagram açmamıştım sırf bu yüzden. Bu durum beni o mecradan itmişti. Tabi ki herkes o amaçla girmiyor instagrama ama arka plan güzel olsun diye arabayla yol giden insanları anlayamıyorum. Bu site bir araç değil de daha çok amaç olmuş onlar için. Yani bir insan bugün instagrama fotoğraf koyacağım diyerek giyinip güne başlamamalı diye düşünüyorum. Az takipçili arkadaşlarımın fotoğraflarını çekerken bilr yoruluyorum, işkence gibi geliyor. Belli bir takipçinin üstü insanlar yüzlerce fotoğraf çekiniyorlar sadece bir gönderi için. İnstagram'a kafayı çok takmış insanla ben mümkün değil yaşayamam.

  17 ekim 20:16