sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • medya (2)

  96. Şuraya bir na na na na bilmem ne fotosu bırakıyorum. :*

  18 mayıs 12:04

  95. Selfie. Ama bütün suratın telefon ekranını kaplayanından. Hikayeye sadece telefonu burnuna dayayıp selfie atan arkadaşlarım var(gizlinot: Bu da benim yüzüm ). Her gün aynı şeyi yapmaları o kadar manasız geliyor ki. Altına da sıkıldıysam demek ki, aşırı çalıştım bugün çok yorgunum gibi alakasız şeyler mutlaka yazılır. Sanırım instagram'dan ilginç gönderiler bekleyerek büyük salaklık yapıyorum.

  Good vibes only çılgınlığı. Bir arkadaşım da kaprisleriyle, grumpy cat sıfatsızlığıyla günü zehir ederdi hem kendine hem bize ama instagram hesabına bakınca aşırı pozitif, aşırı yaşıyorum ben bu hayatı tadında bir insan zannederdin. Benim keşfet sekmesinde bile görmeye dayanamadığım bütün bayık, birbirinin aynısı instabloggerları takip ediyor. Vallahi ben eğitilmezim.

  18 mayıs 12:01

  94. - közcüler, %99 kameraya nargile dumanı üflerken video paylaşılır, hatta bazıları çember şeklinde çıkardıkları dumanı da paylaşmaktadır

  - arkadan çalan şarkıya eşlik ederken story atan kız, bazen kankilerini de toplar ve toplu bir selfienin ardından bu story gelir

  - arkadan şarkı çalarken yolu çekenler, araba genelde lükstür ve hız ivmesi yüksektir

  - siyah arkaplanda beyaz renkle yazılmış atarlı sözler, storyde her daim mevcuttur

  - "mermiye zam gelse de ateş etmesek" tayfası, bu cümlenin ardından ateş emojisi gelir

  18 mayıs 00:35 18 mayıs 00:41

  93. Fotoğrafların altına yapılan vıcık vıcık yorumlar

  Yüzün yarısını saçla kapatıp anlamsız ve seksi olma çabasında çekilmiş boomeranglar

  Sürekli kıskanıldığını, en çok kendisinin haksızlığa uğrayıp çok iyi biri olduğunu ima eden yazılar içeren storyler

  Biyografiye x’in bebişkosu,  y’nin annişkosu, no erkek yazanlar (gizlinot: Evet var böyleleri)

  Sürekli evlendiğine dair fotoğraflar atıp açıklamalara kocam bunu yaptı, şunu yaptı yazanlar buna çocuk doğuranlar da dahil

  Rakı masasında, elinde çatal bıçak peynir kesiyormuş gibi yapan erkek pozu

  Kadınlar için yere bir şey düştü ona bakıyorum pozu

  17 mayıs 20:07

  92. Altına yazılan klişe yazılardan çok, birbirinin aynısı fotoğraflar/pozlar dikkatimi çekiyor benim.

  Çadırın içinden çekilen manzara, yolun ortasında/uçurumun ucunda tek kişi, bir elle şapkayı tutup arkadan fotoğraf çektirmek, özellikle mykonos'ta çekilen havuzla denizin bir arada göründüğü fotoğraflar benim aklıma ilk gelenler.

  Daha fazlası için instagram'daki (link: https://www.instagram.com/insta_repeat/?hl=tr İnsta repeat) sayfasını takip edebilirsiniz. Belki size de çok yaratıcı fotoğraflar için ilham(!) olur. (gizlinot: swh)

  28 nisan 18:54

  91. "yine mi güzeliz yine mi çiçek"

  Gerçekten korkunç çirkin laflar edeceğim, linç yiyeceğim ama bu caption benim için öyle bir instagram klişesi ki, gördüğüm anda aklıma sürekli rakı muhabbeti yapan, kötü saç boyalı, kötü kokan, vizyonsuz, her cuma ve cumartesi gecesi bir şeyler yapılması gerektiğine inanan, kalitesiz ve avam görünümlü, profilinde devamlı rakı kadehi tokuşturduğu fotoğrafları olan, zengin koca avcısı kızlar geliyor. Ve evet, bu söz onların favori caption'ı.

  28 nisan 12:26 28 nisan 12:27

  90. Uçağın gövdesini, kanadını çekip "x yolcusu kalmasınnn:))))" diye paylaşmak.

  Herhangi bir fotoğrafı paylaşıp altına "buda burda dursun" yazmak (gizlinot: Kaçmıyor bir yere) (gizlinot: Evet da birleşik)

  27 nisan 20:34

  89. Çocukluk fotoğrafını paylaşıp caption olarak "hızlı zamanlarım" yazmak. Bunu her yapan bir tek kendisinin yaptığını düşünüyormuş gibi hissediyorum.

  27 nisan 18:44

  88. bir gecede köfte dudişli olup, herkesin kendini olduğu gibi sevmesi gerektiğiyle ilgili nutuk çekmek. *Blogger tayfa*

  16 şubat 21:39

  87. Trendyol linki.

  Hatta dün gördüğüm ve aşırı sinir olduğum bir örnekle açiklayacağım. Ezgi fındık her zamanki bebeksiliğiyle giyinmiş kuşanmış evden çıkıyor ve günlük kıyafetini sergiliyor bugün bunu giydim diye . Kombine bakıyorum o pembe kazak o kadar olmamış ki o kombine , o kadar alakası yok ki içimden diyorum ki kesin “Trendyol reklamıdır” . Hop bi sonraki story ‘yukarı kaydırarak bayıldığım kazağa ulaşabilirsiniz kızlaaaar’ . Buraya kadar tamam okey trendyolla bir iş birliği yapmışsın beğenip giydiğin ürünü linkliyosun okey ama dışarı çıkarken o kazağı çıkarıp başka bişey giymen  ? O bayıldığın kazakla evinin balkonunda poz vermiş ve bize reklam yapıyor e sen niye giymiyosun? Kimi kandırıyosun? Ay bu işgüzarlığa o kadar uyuzum ki . Trendyoldan giymiyor olabilirsin tamam ama bazı ürünleri gayet şık gerçekten “beğenerek” bir kombin yapıp öyle link versen ne olur ? ne bu ? “Ben giymeye tenezzül etmiyorum ama siz linki kaydırıp alın hadi “ demek değildirde nedir ? Gerçekten klişeden öte rezalet bir durum . Fotoğraf ekleyeceğim .

  ilgili medya:
  2
  7 kasım 2018 12:52