yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (7)

  30. Yüzüne bir ton fondöten döküp bı ton serumu boca ediyorlar. Bazıları da göz altına bir ton pudra uyguluyor. Sonra makyaj ikonu oluyor çoğu anlamadım.

  18 eylül 2019 13:20

  29. Çok şükür azalarak bitmeye başladı. İlk entry’i ben yazmışım, başlığı da ben açmışım ve beğendiğimi yazmışım. Şimdi mi? Asla..

  17 eylül 2019 23:31

  28. olmaz olasıca. aydınlatıcıyı veya fondöteni surata damlatıp akıtıyorlar ya içim kalkıyor yeminle. makyaj bittikten sonra kirpik kırpıştırarak süzülme konusuna hiç girmiyorum.

  9 mayıs 2019 10:11 14 mayıs 2019 11:43


  27. abartılı diyebileceğimiz bir makyaj stili. ten makyajını geçtim, önceden instagram makyajı sınıfındaki göz makyajları abartı olmasına rağmen yine de çekici, hoş görünüyorlardı. şimdi tekrar aklıma geldi, biraz keşfette gezineyim dedim, gözlerimden oluk oluk kan akıyor. bu kadar kötü göz makyajı örnekleri daha önce hiç görmedim. yorumlarda da hep beğenilmiş makyajlar, şaşırdım.

  en azından 1 sene öncesine kadarki göz makyajlarında farlar güzelce karıştırılmış ve renk geçişleri de iyi yapılmış olurdu. şimdikilere bakıyorum, makyaj evrim geçirmiş resmen. cut crease makyajını iyice abartmışlar, çok kötü görünüyor gerçekten. 

  ilgili medya:
  1
  9 mayıs 2019 08:37

  26. Yarım şişe strobe cream veya onun tarzında parlak bir bazı yüzüne boca etme. Ardından yarım kilo cilt renginden koyu sarı fondoteni yüze boca etme. (Madem bu kadar fondoten sürücen neden parıltılı baz kullandın o kadar fondotenin altında nasıl parlasın o zavallı :p) Bu da yetmezmişcesine yüzün nerdeyse elmacık kemiklerin altı ve şakaklar hariç heryerine daha açık sarı concealer sürme. Üstüne yarım kilo pudra (ee sen parlamak için ışıltılı baz sürdün neden pudrayı tüm yüzüne dağıtıyon) . Dağıtılmamış koyu renk mat far, göz içlerine ışıl ışıl far. Mor veya kızıl tonları olur genelde.Takma kirpiği unutmuşum sorry (olmazsa olmazı hem de ) Kaşlarda kapkalın fakat başlangıç yerleri daha açık renkli ve concealer la desteklenmiş bir çizim. Krem kontur. Üstüne bronzer ve allık . Sonrasında geleceğimden daha parlak highlighter. Pudrayla konturu tekrar destlekleme. Gözüne ne renk yaptıysa , ondan daha koyu ruj. (gizlinot: soruyorum sadece neden?) Ve yetmezmiş gibi sabitleme spreyi. Bu makyajı nasıl sabitleyebilirsin bacım damlıyor işte .

  27 ocak 2019 18:17 27 ocak 2019 18:34

  25. (gbkz: birbirinin aynısı kadınlar) başlığının medya görsellerinde bir sürü örneği görülebilen makyaj çeşidi. kadınların fabrika üretimi gibi tektip görünmesini sağlar.

  10 temmuz 2018 03:32

  24. Izlemeyi en cok sevdigim makyajdir. Zaten gunluk olarak kullanabilecegim makyaj malzemesi sayisi sinirli oldugu icin o kizlarin boyle boool bool surmesini, ilk bastaki hallerinden bambaska bir hale donusmelerini buyuk bir zevkle izliyorum.

  8 nisan 2018 19:33


  23. Başıma bir iş gelmeyecekse yaygınlaştığından beri kendimi iyi hissettiren makyaj. Çünkü ilk defa bu kadar çeşit kızın yüzüne yakından çekimler ve her kusurun gözüktüğü kesin götüntüler gördüm ve kendinle barıştım. 

  Allam elmacık kemiklerindeki ayva tüyleri öyle görünen tek kıllı ben değilim,

  Bebek saçları zaten bu aralar meşhur ama yine de böyle şekilsiz duran bi tek ben değilim,

  Herkesin suratı minik minik kapalı kabartılı, akne, komedon,beyaz nokta, siyah nokta dolu.

  Allam beni standart yarattığın için çok teşekkürler.

  26 ocak 2018 15:30 26 ocak 2018 15:41

  22. Çok ama çok sevdiğim makyaj tarzı. Ayrıca makyajı yalnızca kusurları kapatma ve boyanmaktan, sanata yükseltir. Makyajda doğallık isteyenleri tiksindirir. Ben makyajın başlı başına bir sanat olduğunu düşünüyorum, doğallık benim için önemli değil sonuçta insan kendine yakışanı yapmalı. Ayrıca insanları tek tip yaptığını da düşünmüyorum. Herkeste farklı duruyor sonuçta. Herkes bu tarzı kendine uygun bir şekilde uyguluyor. Kimisi gözlerini kimisi dudaklarını öne çıkarıyor. Mesela nikkie de farklı huda da farklı durduğunu düşünüyorum. Ne kadar uğraşsam da yapamayışımı kullandığım ürünlerin dandikliğine ve yüz hatlarımın oradaki vloggerlardan daha farklı olmasına veriyorum. Eh tabi biraz acemilik de var. Kusursuz görünümü elde etmek için Kişinin kendi Cilt tipini ve yüz hatlarını, cilt altı tonunu vs. çok iyi bilmesi gerekiyor. Ayrıca her bir ürünün ne işe yaradığını, fırçaları falan filan da ezberlemek gerek.

  Makyaj aşıklısı olanlar için de gayet iyi bir uğraş. Ama aşıklısı değilseniz vezir olacam derken rezil olursunuz benden söylemesi.

  Tabi cildi çok yorduğunu eklemeden geçmek ayıp olurdu. Ama napıcaksınız her güzel şeyin bir bedeli var. O cilt zaten her türlü mahvoluyor; makyaj yapmasan stresten mahvoluyor. Baz kullanmak ve cilde bakım yapmak bunun can alıcı noktası zaten. Yoksa ohoo... nikkie nin cildi paspas gibi olurdu.

  Eh tabi insana ne kadar para harcattığını da unutmamak gerek. Sırf takma kirpiği, simi vs bile ne kadar siz görün.

  11 ocak 2017 01:45

  21. Bu konuda özellikle Türk vlogger'ların çektiği "instagram makyajı" videolarının yanlış/eksik içeriğinden konuşmak isterdim de sayfalarca yazmak zorunda kalırdım o yüzden anladınız siz beni.

  3 ocak 2017 17:41