yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (2)

  1. Instagramda aksesuar,kozmetik,giyim her türlü konuda satıcı tavsiyeleridir.

  Ben makyaj kutusu arayışındaydım ve makyajjkutusu adlı instagramdan hesabını buldum.hemen whatsapp'tan iletişime geçtim ve her sorumu cevapladi sağolsun, herkese tavsiye edebileceğim bir hesap oldu bu.

  5 ağustos 2015 11:15

  2. Kendisinden hiç alışveriş yapma fırsatı bulamazsam da okuduğum bloglar ve youtube videoları sayesinde oldukça güvenilir olduğuna inandığım "dupdurushop" hesabına bakabilirsiniz.

  5 ağustos 2015 15:52 ed.5 ekim 2015 12:30

  3. Patibutik.

  elbise ayakkabı güneş gözlüğü falan satıyor.

  Sadece instagramdan satış yapmıyor kadıköy'de küçük şirin bir mağazası da var.

  yalnış bilmiyorsam satışlardan elde edilen paranın bir kısmı hayvan barınaklarına mama yardımında kullanılıyor (gizlinot: ;) )

  5 ağustos 2015 20:30

  4. Birazcık reklama giriyor gibi bununla alakalı bir tartışma vardı sanki :)

  Benim beğendiklerim:

  liliarkous yurtdışından kiyafet aksesuar getiriyor ve cok ama cok az kar payiyla çalışıyor.

  Wildfoxes yeni buldum mukemmel aksesuar yapıyorlar

  Dükküntezgahi vintage severler için diğerlerine kiyasla daha ucuz bir alternatif

  Tahtadolap da gene vintage

  Son olarak mavipandafabrikasi benim satış hesabım yeni açtım polaroid satıyorum şimdilik, gelişiyoruz.

  Eğer kendi hesabımı yazmam süslü etiği açısından hatalı bir davranışsa uyarabilirsiniz, onu kaldırırım :) (gizlinot: hatalıysam ara)

  Edit: imla

  Edöt: pati butikin cok uzun sureli takipcisiydim yaptığı iş gerçekten takdir edilesi bunu sonuna kadar kabul ediyorum fakat müşteriye bir davranışı var ki hayvan olsam da bana da düzgün davransa dersiniz. Hem kendim yaşadım hem de bir sürü olayina alenen şahit oldu herkes. Gene de karar sizin tabi.

  5 ağustos 2015 20:57 5 ağustos 2015 21:01

  5. eğer akrilik/şeffaf kutu istiyorsanız @minnideas hesabını önerebilirim. kendilerine 2 gün önce sipariş verdim ve bu sipariş süresince 2 tarafın da elinde olmayan sorunları çözdüler, çok yardımcı oldular ve her soruma sıkılmadan cevap verdiler. kutuyu ben tarif ettim, 3d modelleme yapıp fotoğrafını gönderdiler. isteğe göre renkli kulplar, lazerle isim yazma, üst tarafı aynalı yapma vb. gibi değişiklikler yapabiliyorlar. ürün elime ulaşınca sonucu da tekrar bu sayfadan görsellere ekleyeceğim.

  12 ağustos 2015 12:40

  6. bugün arkadaşımın doğum günü vasıtasıyla sipariş verdiğim lime crime venüs paletim orjinaliburda hesabından geldi.ben çok memnun kaldım 2-3 kere tedirginlikle yazdım ve her seferinde aynı samimiyetle cevap verdi.normalde asla alışveriş yapmayı düşünmezdim fakat arkadaşımın istediği palet venüs olunca sürpriz yapıp almak istedim.sorunsuzca 1 aydan kısa sürede geldi.iyice paketlenmişti,sürat kargoyla çalışmasınıda çok beğendim çünkü cumartesi olmasına rağmen getirdiler.pelliniofficial da 200 olan venüs burda 180 tl idi.

  12 eylül 2015 15:15

  7. "nemutlucosmetic" çoğu parfümümü aldığım bir hesap.son 1 yılda 10'u geçmiştir alışverişim. kesinlikle orjinal ürünleri. bu konuda artık hiç bir şüphem yok.

  12 eylül 2015 20:05

  8. Ben şu ana kadar sadece 2 ınstagram satıcısından alışveriş yaptım, ikisinden de çok memnun kaldım; ülkemizde satılmayan kıko, too faced ve Lush markasının ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için (link: https://ınstagram.çom/tuocosmetiço/ tuocosmetiço) (gizlinot: hesabın sahibi merve hanım çok anlayışlı biri, her soruma anında cevap vermişti ) ve akrilik organizerlar için (gizlinot: ben fırçalık ve 3 çekmeceli kutu almıştım.) (link: https://ınstagram.çom/vpleksihome/ Vpleksihome) bu hesaplara bakabilirsiniz. Umarım sizler de benim gibi memnun kalırsınız.

  Bu başlığın olumsuz olanı var mı peki? Alışveriş yaparken sorun yaşadığınız Instagram satıcılarını içeren? Ona göre dikkat ederiz biz de hem.

  Düzenleme: sevgili (yazar: casey23) 'un mesajıyla fark ettim ki tuocosmetiço isimli instagram hesabı şu an için kapalı görünüyor. Umarım tekrar gelirler..

  28 ekim 2015 18:59 15 kasım 2015 13:45

  9. sugarandbags: çantaları hem uygun fiyatlı hem de enfesler. hesap sahibi de oldukça anlayışlı ve sıcakkanlı. şahsen sipariş ettiğim çantanın ödemesini havale yoluyla yaparken bir yanlışlık yapmışım, banka vs kesmiş eksik bir miktar eline ulaştı. daha sonra bir ton aksilik oldu ama onlarca telefon görüşmesinden sonra o kadarı da benden olsun ablacığım diyerek gerçekten abla edasıyla yaklaştı. çantalara gelince oldukça kaliteli ve verilen parayı hakediyor. girin bakın

  18 şubat 2016 03:21

  10. Makyaj organizerı için vpleksihome u, kozmetik alışverişi için alalimguzelleselim i önerebilirim.

  18 şubat 2016 10:36