yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (303)
  • medya (7)

  303. Takip ettiğimiz kişilerin hareketlerini görme özelliği bende daha yeni kalktı. Kaldırılması psikoloji açısından güzel bir değişim olabilir kimilerine göre ama benim canımı sıktı. Özellikle flört ya da hoşlandigım kişinin ne haltlar karistirdigini bilip de görememek çok saçma(gizlinot: Zaten instagram kullanma sebebim bu) Bence geri gelsin, madem kalkacaktı neden en başta bu özellik konuldu? En ise yarar ozellikti, buna varana kadar bir sürü aptalca özellik vardı kalkabilecek. Yakında bırakırım kullanmayı zaten iyice boku çıktı.

  9 ekim 21:40

  302. Takip ettiklerimizin beğendiği postları göremeyecekmişiz artık, üzüldüm. Ekşide birisi tanıdığı 50+ birinin 18 yaş altı kızları sürekli likeladığını bu özellik sayesinde gördüğünü yazmıştı, bu nedenle kalmasını isterdim. Birilerini takip ettiğim zaman twitter, ekşi, instagram fark etmeksizin beğendiklerine de bakıyorum. Geçenlerde güzel tweetler attığını düşündüğüm için birisini takibe almıştım, homofobik bir tweeti beğenerek anasayfama düşürdü, ben de takipten çıktım. O tweeti beğendiğini görmeseydim hala takip ediyor olacaktım belki de. Ekşi sözlük'te de bilgi dolu entryler yazan birisini, yaşça büyük kadınları aşağılayan bir girdiyi beğendiği için badi listemden çıkartmıştım. Kendi entrylerinde çok efendi, temiz biri gibi duruyordu oysa. Bu yüzden hangi sitede olursa olsun takip ettiklerimizin beğendiklerini görebilmek büyük şans diye düşünüyorum. Karşımızdaki kişi hakkında kısa sürede bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Sanırım buton çok az kişi tarafından kullanıldığı için kaldırıldı. Çoğu kişi takip ettiklerimin beğendikleri kısmını bilmiyormuş bile. Ben sıkı bir insta kullanıcısı değilim o yüzden benim için çok da sorun değil ama o buton sayesinde sevdiği kişinin nasıl tiplerden hoşlandığını öğrenen hatta aldatıldığını bile fark eden çok kişi vardır. Keşke kalsaymış.

  9 ekim 20:12

  301. bence kim neyi beğendi kısmının kalkması iyi olmuş. manyak gibi hoşlandığım bey kimi beğenmiş oradan bakıp kafayı yiyordum. şimdi istesem de bakamıyorum.

  8 ekim 21:58

  300. aktiviteleri görme kısmını kaldırmışlar. Yok canım olur mi öyle şey falan derken ınstagrama girip kontrol etmemle açı gerçekle yüzleştim. Ben beğenmedim ya. Umarım geri getirirler. 

  8 ekim 21:54

  299. stalker tayfanın can damarlarından biri olan kim neyi beğendi sayfasını tarihin tozlu sayfalarına gömmüş uygulamadır. ayrıca gece modu özelliği testini tamamlamış ve bazı hesaplara aktif etmiştir.

  yakında beğenileri kaldıracak olan uygulamadır aynı zamanda. ( bu sayede bloggerların yhhaaa instoş bu postumu size göstermiyooo :(( sızlanışlarından kurtaracak milleti )

  8 ekim 21:43

  298. ayıp olmasın diye takip ettiğim; sürekli birbirinin aynı selfie paylaşım yapanları, attığı her adımı, yediği her lokmayı, gerekli gereksiz hayatının her ayrıntısını paylaşanları, her fırsatta (gizlinot: en harika koçiskoya, en akıllı çocuğa en güzel eve o sahiptir) hayatının mükemmel olduğunu ispat çabası taşıyan hesapları, gün içinde defalarca kaydırmalı reklam hikayeleri atanları takipten çıkarıp gerçekten ilgimi çeken, merak ettiğim (gizlinot: az ve öz) hesapları takip ettiğimden beri çok keyifli ve daha az zamanımı alan verimli bir platform oldu benim için.

  29 eylül 17:41

  297. en çok zaman harcadığım sosyal medya instagram. keşfete sürekli mağazalardaki ürünleri çekip paylaşan hesapların fotoları düşüyordu. artık mağaza dolaşmama gerek bile kalmıyordu öyle söyleyeyim o kadar çok görüyordum. illaki bir şeyler beğenip kaydediyordum bir ara alırım diye. o kadar çok birikti ki ve o kadar çok karşıma çıkıyordu ki bütün hesapları engelledim. trendhunter tarzı hesaplar yani anladınız siz. yaklaşık 20 tane falan engelledim kafam rahatladı. ara sıra yine karşıma çıkıyor yine engelliyorum. instagram da en az trendyol vb siteler kadar harcatmada çok etkili. rahatım şu an.

  edit: aynı şekilde makyaj bloglarını da gördüğüm an engelliyorum. onların da çok etkisi oluyordu aldırmaya yönelik.

  28 eylül 19:37 28 eylül 19:40

  296. ailelerine, topluma "beni kalıplara sokmayın" diye ergenlik çığırtkanlığı yapan gençlerin kendilerini bilerek ve isteryerek hunharca etiketledikleri mecra.

  28 eylül 13:38

  295. Kullanmayı bıraktığımdan beri kendime daha çok vakit ayırabiliyorum.daha az alışveriş yapıyorum. Daha az internet kullanıyorum(gizlinot: İnternet paketim yetiyor artık )mutluyum, huzurluyum süslüler oh be dünya varmış.

  9 eylül 01:08

  294. O kadar çok zaman harcıyorum ki bu uygulamada eskiden sadece birkaç blog ve tanıdığım kişileri takip ederdim sonra ne oldu bilmiyorum ünlü kişileri blogları dedikodu&mizah sayfalarını falan takip etmeye başladım ve bi baktım resmen her gün saatlerimi telefon ekranına bakarak geçiriyorum. Hesabımı dondurmak istiyorum ama bu sefer de gündemden haberim olmaz yapmayım diyorum yani şu an derdini seveyimlik bir şey gibi duruyor ama hayat kalitemi azalttım kendi kendime çok üzgünüm sözlük.

  18 ağustos 23:16 18 ağustos 23:19