yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (295)
  • medya (4)

  295. görsel kişisel blog.

  insanların "sevgilim beni instagramında hiç paylaşmıyor" "beni herkesten saklıyor" "bir tane bile birlikte çekindiğimiz fotoğrafımız yok" "birlikte olduğumuz pp varken dün akşam hiçbir açıklama yapmadan değiştirip tek olduğu fotoğrafını koymuş, sizce bu ne demek" "komik video beğenmiş ama videodaki kız çok güzel. sizce kızı mı beğenmiştir videoyu mu" gibi şekillerde partnerini darlaması komik geliyor.

  hele hele ortak hesap saçmalığını romantizm adı altında kaktırmaya çalışmak trajikomik. trajik yönü %51.

  27 nisan 12:57

  294. sonunda hikayeye müzik ekleyebilme özelliği türkiye'ye açılmış. msnde durumumuzda şarkı paylaşırdık ya o günlere dönmüş gibi. nostaljik hisler içerisindeyim.

  16 nisan 14:00

  293. 2012'den beri kullanıcısı olduğum bir uygulamaydı, taa ki 2 gün önce saçma sapan hesapları kendi kafasına göre takip etmeye başlayana kadar. hiçbir third party app'e izin vermediğim halde kendi kendine sapıttı, şifre değiştirdim kullanıcı adı e mail adresi hepsini hiçbir işe yaramadı. third party uygulamaları kapatın diyip duruyorlar internette ama öyle bi uygulama kullanmıyorum. neyse bugün itibariyle kendisiyle yollarımız ayrıldı... kendine iyi baksın. yine de bu işin çözümünü bilen varsa yazabilir tabii...

  edit: çözdüm sorunu barıştık yine <3

  29 şubat 22:58 12 mart 02:04


  292. insanları asiri aptallastırdıgını düsündügüm için 2 hafta önce dondurdugum uygulama. herkes zeka seviyesi olarak, giyim kuşam olarak aynı geliyor bu uygulama seviyesinde. özellikle blog tarzı hesaplar insanları sürekli almaya teşvik ediyor. insanlar da bunu kompleks haline getirip alıyor çoğu zaman.

  tanım: kişilerin fotoğraf, hikaye paylaşımı yaptığı site.

  29 aralık 2019 10:17

  291. nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazma gereği duydum. gıdadedektifi gibi faydalı hesapların yanısıra bu işin ayarını kaçırıp,markaları cahilce suçlayan bir kaç hesap türemiş. mesela denetlecomtr. bu hesap pirinç markası paylaşıp yasemin kokulu pirinç vietnamdan gelmiş!!!!! bademin mensei abd!!! diye belli markalara çemkirmekten başka bir işe yaramayan,yasemin kokulu pirincin tabi ki vietnam ve benzeri ülkeden gelmesi gerektiğini bilmeyen,bademin ithal ediliyor oluşunu peyman ya da diğer markalara mal edileceği yerde bunun sorumlusunun hukumet olduğunu bilmeyen cahilin teki mesela. o yüzden bu tarz hesapları takip ederken bence seçici olmakta fayda var. sonra bu tipler geliyor papaya meksikadan geliyor (gizlinot: oysa papaya Kars'ta yetişmeliydi,iklim iklim yalandı) diye instagramda kaos yaratmaya çalışıyor falan. bir iş yapılıyorsa keşke biraz araştırılsa diyorum bazen.

  edit: bir süslüm mesaj attı bu hesap gıda dedektifine ait olabilir diye,eğer öyleyse eyy gıda dedektifi... ne biçim saçmalıyorsun kuzum sen? 

  30 kasım 2019 11:57 30 kasım 2019 13:37

  290. 5 yıldır instagram kullanicisiyim. Dün kaldırılan hareketler kısmını bu 5 yıl içinde toplasak 10 defa kullanmamisimdir. Bir şey farketmedi yani bende. Hatta kaldirildigini da burada okudum o derece dikkatimi çeken bir yer değildi.

  İyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum kendim kullanmadigim icin o kısmı yorumsuz ama kullanipta beni stalklayan varsa ne yapıyor ne ediyor diye çok iyi oldu o zaman kaldırılması.

  9 ekim 2019 21:57 9 ekim 2019 22:02

  289. Takip ettiğimiz kişilerin hareketlerini görme özelliği bende daha yeni kalktı. Kaldırılması psikoloji açısından güzel bir değişim olabilir kimilerine göre ama benim canımı sıktı. Özellikle flört ya da hoşlandigım kişinin ne haltlar karistirdigini bilip de görememek çok saçma(gizlinot: Zaten instagram kullanma sebebim bu) Bence geri gelsin, madem kalkacaktı neden en başta bu özellik konuldu? En ise yarar ozellikti, buna varana kadar bir sürü aptalca özellik vardı kalkabilecek. Yakında bırakırım kullanmayı zaten iyice boku çıktı.

  9 ekim 2019 21:40


  288. Takip ettiklerimizin beğendiği postları göremeyecekmişiz artık, üzüldüm. Ekşide birisi tanıdığı 50+ birinin 18 yaş altı kızları sürekli likeladığını bu özellik sayesinde gördüğünü yazmıştı, bu nedenle kalmasını isterdim. Birilerini takip ettiğim zaman twitter, ekşi, instagram fark etmeksizin beğendiklerine de bakıyorum. Geçenlerde güzel tweetler attığını düşündüğüm için birisini takibe almıştım, homofobik bir tweeti beğenerek anasayfama düşürdü, ben de takipten çıktım. O tweeti beğendiğini görmeseydim hala takip ediyor olacaktım belki de. Ekşi sözlük'te de bilgi dolu entryler yazan birisini, yaşça büyük kadınları aşağılayan bir girdiyi beğendiği için badi listemden çıkartmıştım. Kendi entrylerinde çok efendi, temiz biri gibi duruyordu oysa. Bu yüzden hangi sitede olursa olsun takip ettiklerimizin beğendiklerini görebilmek büyük şans diye düşünüyorum. Karşımızdaki kişi hakkında kısa sürede bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Sanırım buton çok az kişi tarafından kullanıldığı için kaldırıldı. Çoğu kişi takip ettiklerimin beğendikleri kısmını bilmiyormuş bile. Ben sıkı bir insta kullanıcısı değilim o yüzden benim için çok da sorun değil ama o buton sayesinde sevdiği kişinin nasıl tiplerden hoşlandığını öğrenen hatta aldatıldığını bile fark eden çok kişi vardır. Keşke kalsaymış.

  9 ekim 2019 20:12

  287. bence kim neyi beğendi kısmının kalkması iyi olmuş. manyak gibi hoşlandığım bey kimi beğenmiş oradan bakıp kafayı yiyordum. şimdi istesem de bakamıyorum.

  8 ekim 2019 21:58

  286. stalker tayfanın can damarlarından biri olan kim neyi beğendi sayfasını tarihin tozlu sayfalarına gömmüş uygulamadır. ayrıca gece modu özelliği testini tamamlamış ve bazı hesaplara aktif etmiştir.

  yakında beğenileri kaldıracak olan uygulamadır aynı zamanda. ( bu sayede bloggerların yhhaaa instoş bu postumu size göstermiyooo :(( sızlanışlarından kurtaracak milleti )

  8 ekim 2019 21:43