girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (1)

46. Dikişsiz çamaşırları oldukça kaliteli olan marka.

Bunun bir tık altı Penti verilen paranın yarısını bile hak etmiyor. Bir tık üstü dersek Beymen var. Yani kalitesine göre en karlı marka bana göre. Dokusuna göre değişmekle birlikte Victoria's secret'ta gördüğüm kadarıyla intimissimi külot izi göstermeme konusunda daha başarılı çünkü çoğunun kenarı bildiğimiz dikişliydi. Günlük normal külotları daha iyiydi sanki.

Yıllarca kullanmadım ayrıntılı bilgi veremem ama, sonuç olarak iz hiç göstermeyen, yokmuş gibi hissettiren, belden düşmeyen ve çok rahat olan dikişsiz külotları var. Öneririm süslüler.

Başka böyle güzel marka önerisi olan varsa mesaj kutuma beklerim:)

4 kasım 15:20

45. bunu keşfettiğimden beri son 4 yıldır başka marka sütyen bakmıyorum.

genellikle düz renkli ve sade şeyler giymeyi severim, iç çamaşırı zevkim de bu yönde. hem rahatlık hem konfor açısından günlük giydiğim sütyenlerde dantel olsun, desen olsun gibi şeyleri sevmem. ten rengi, beyaz, siyah iç çamaşırlarından günlük serimi bu markadan tamamladım. kumaşları gerçekten yumuşacık dokundukça dokunasım geliyor, lastikleri hemen bollaşmıyor rahatlıkla yıllarca kullanabilirsiniz tabi bu kullanım ve yıkama sıklığınıza bağlıdır ama daha buradan aldığım hiçbir sütyen atılacak duruma gelmedi öyle söyleyeyim.

ayrıca bazı modelleri küçük göğüsleri çok güzel bir şekilde dikleştiriyor ve dolgun gösteriyor. beni yıllardır tanıyan bir arkadaşımın v yaka bir tişörtün altına bu sütyeni giydiğim gün meme protezimi yaptırdın diye sormuşluğu var.

ben alt çamaşırlarını çok kaliteli bulmadım, aynı kalitede daha uygununu hm'den de bulabiliyorum ama sütyen için başka markaya bakmam artık.

24 ekim 13:09

44. Kaliteli değil. Dantelli bir sütyen aldım indirimde, bir senede lastikleri saldı.

3 ağustos 21:53 14 ağustos 12:17


43. Burdan yaklaşık 4 sene önce bir sütyen almıştım. O zaman çok para verdim diye çok üzülmüştüm. Hâlâ taş gibi. Hâlâ çok rahat. Hakkını vere vere kullanıyorum. Zaten benim memelerim ucuz sütyen sevmiyor. Ya victoria secret, ya intimissi ya marks and spencer.

3 ağustos 21:23

42. indirimde yakalrsanız gerçekten parasına değer ürünleri var. 5 yıl önce bir büstiyer almıştım, dümdüz siyah ve kalp yaka gibi, hani transparan bluzların içine, açık gömleklere vs giymek için. taş gibi çıktı. dokusu da güzel. klasik sütyenlerinden de aldım ben, gayet başarılı ve dayanıklı. indirimlerde gezmeyi sevdiğim mağazalardan.

3 ağustos 15:43

41. bende 4 tane sütyeni var.. içerik ve model açısından cidden çok başarılı... indirim dönemleri kollanmalı ve başka markaya gidilmemeli.. o derece güzel

3 ağustos 14:12

40. Kalıpları küçüktür. Diğer markalarda B cup olan ben C cupa zor sığdım. Şuanda bir kampanyası var ve LOVE ME FOREVER ELENA BALCONETTE BRA modeli şahane. Gerçekten rahat ve seksi.

3 ağustos 01:08


39. Hayatımda ilk kez kaymayan straplez sütyeni sayelerinde kullanıyorum. Benim için artık başka iç çamaşırı markası yoktur. Sonsuz saygı ve sevgilerimle intimissimi.adını söyleyemesemde seni seviyorum.

11 temmuz 12:49

38. dünyanın en rahat sütyenlerini satan marka.

10 temmuz 15:31

37. Tasarımları çok şık, rahat ve gerçekten kaliteli markadır. Biraz pahalı olduğu doğru ama verdiğiniz parayı kesinlikle hak ediyor.

19 mayıs 20:34