yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (203)
  • oylar (67)
  • medya (3)

  203. Bir dönem kullanmıştım, cildime cidden çok iyi geliyordu. Pürüzsüz bir görüntü sağlıyordu. Ben sert olmayan hareketlerle kullanıyordum. Hatta kardeşimin burnunda çok siyah nokta var, o da çok memnundu. Burnundaki pütürleri bayağı azaltmıştı. Kısaca yüzdeki ölü deriyi atmak için güzel bir ürün. 

  24 ocak 15:38

  202. Yaklaşık bir senedir kullanıyorum. İlk zamanlar eskiden siivlce sorunu yaşadığım yanak bölgemde kullanmıyordum. Sadece burun ve alında kullanıyordum. Son zamanlarda yanağımda da kullanmaya başladım. Herhangi bir olumsuz etkisini görmedim. Siyah noktaları gerçekten geçirdiğini düşünmüyorum fakat buhar sonrası güzel bir temizlik yapıyor ve ölü derileri soyuyor. Ayrıca ellerim çok kuruduğu zamanlarda ellerime de yapıyorum ve ölü deriyi çok iyi temizliyor ellerim yumuşacık oluyor hatta rengi açılıyor.

  1 aralık 2020 20:52

  201. Üç dört günde bir, banyodayken kullanıyorum . Verdiği temizlik hissi çok güzel, ölü derileri güzelce atıyor. Cildimde herhangi bir tahriş vs bir sorun yaratmadı.

  22 haziran 2020 03:52


  2

  200. Arkadaşlarım çok övdüğü için gratis indiriminden aldığım ama hiç memnun kalmadığım kesedir. Önce banyoda cildime hafif uygulamayı denedim, siyah noktalarım olduğu gibi kaldı cildimde ekstra bir pürüssüzlük de hissetmedim. Sonra biraz daha sert yapayım diyip banyoda cildime sertçe uyguladım, siyah noktalarım olduğu gibi duruyordu, cildim de bir pürüssüzlük de olmadı ama yanaklarım sonradan çok yandıve kızardı. Son olarak uyandığımda kuru cilde hafifçe yapmayı denedim. O zaman burnumda çok çok hafif bir pürüssüzlük hissi oldu ancak cildim tüm gün yandı kızardı. Nerede hata yapıyorum aydınlatın beni lütfen :(

  6 mayıs 2020 20:49

  199. 10 günde bir banyo yaparken yüzüme sürerim ve üstüne peeling yaparım. Siyah nokta sorunum oldukça azaldı cildimi tahriş de etmedi

  6 mayıs 2020 15:58

  5

  198. Yorumları görmeden aldığım ama yorumları görünce de şaşırdığım bir ürün oldu. Ben tam tersi övmeye gelmiştim. Asla banyo aşamasında kullanmadım kullanmam da. Bence her gün kullanılabilir bir şey de değil. Makyaj yaptığım günün ardından evet kullanıyorum ama banyo sırasında buharla açtığım suratımda değil yüzümü temizledikten sonra peeling olarak düşünüp yüz temizleme jeli ile kullanıyorum. Ürünü cilde daha fazla yedirdiğini düşünüyorum. Çünkü çok daha parlak ve aşırı yumuşak bir cilde sahip oluyorum. haftada üç defadan fazlası bile zararlı bana göre. Ürünlere karşı cildi tepki veren biri olarak cildimin çok daha iyi hale geldiğini söyleyebilirim. Bence ne sıklıkta ve nasıl kullanıldığı çok önemli. Çok sorunlu bir cildim yok ama yüzümde olan her şeyi yolma gibi bir hastalığım olduğundan izler mevcut. Bunları da iyileştirdiğini fark ettim. Öyle buharda tutayım haldır huldur keseleyim diye bir şey olamaz. Şaşırdım açıkçası.

  5 mayıs 2020 23:50

  3

  197. Sivilce lekelerimle sorunum malum. Bu yüzden çok övüldüğü dönemde alıp kullanmıştım. İlk kullandığım birkaç seferde çok iyiydi, çok yumuşak davranmama adeta okşamama rağmen burnumun üstündeki siyah noktalar bile gitmişti. 2-3 kullanımdan sonra yüzümdeki yağdan mı bilmiyorum artık o kadar peeling etkisi vermemeye başladı. Sadece normal kese gibi kullanıyor kullandıktan sonra suyla duruluyordum. Temizleme jeliyle falan kullansam belli farklı olurdu. Ya da belki kullanım ömrü bitmiştir. 

  28 nisan 2020 00:56


  196. Bendeki watsons da satılan keyfi harem ipek yüz kesesi. Yakın zamanda 5 tl gibi bir fiyata aldım. Tek olumsuz yanı küçük boy olduğundan sanırım 2 parmağım zor giriyor keseye, rahatça kullanamıyorum. Bir de biraz fazla bastırıldığında yüzü tahriş edecek gibi duruyor. Bir daha almam sanırım başka markalar denerim.

  3 mart 2020 00:17

  5

  195. Ben de çoğu süslünün kullandığı marka olan dermapeeli kullanıyorum. Oldukça memnunum. 2 yıla aşkındır devam ediyorum. İlk olarak asit ile bunu karşılaştırmak gereksiz. Asit peeelingler adı üstünde kimyasal yolla ölü hücre temizler bu ise fiziksel yolla. Olayı ayırmak lazım. Ben ikisini de kullanıyorum ama haftada 1 kez banyoda artık rutin haline getirdim. Vücut kesesine de bayılan biri olarak bunu da seviyorum. Ama burada dikkat edilecek nokta hatır hutur vücut kesesi kıvamında değil sanki krem nemlendici tarzında bir şey sürüyormuş gibi yapmalısınız. Yavaş yavaş dairesel hareketle. Eğer fazla yaparsanız banyo sonu yanma, sabah uyanınca sert tabaka veya çizilmiş görüntü ile karşılaşmanız muhtemel. Zaten ipek yüz kesesi diyoruz ama öyle ahım şahım yumuşacık bir şey değil. hafif sert ve ince bi yapıda. Ve son olarak Banyodan çıktığımda cildim yumuşacık parlak bi halde oluyor. O halini seviyorum. Nefes alıyor gibi.

  19 kasım 2019 00:16

  3

  194. dermapeel marka olanını vücut, sırt ve yüz kesesi olmak üzere 3lü set halinde aldığım, vücut ürünlerinde çok memnunken, yüz kesesini kullanamadığım kese.

  bu arada vücut ürünleri floş, ipek değil, sadece yüz kesesi ipek.

  neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama bastırmadan kullandığımda hiçbir işe yaramıyor gibi, bastırdığımda ise bir kaç gün süren kızarıklık ve bazen pullanmaya neden oluyorum.

  vücut ürünlerini ise vücudumun ihtiyacına göre gayet rahat kullanıyorum, hamamda yaptırdığım kese kadarını evde kendim yapabiliyorum.

  bu işten anlayan bir süslü tarif etse de öğrensek.

  edit: ben kendimce şöyle bir kullanım yöntemi buldum. vücut kesisi gibi yüzden ölü deri çıkarmaya çalışmak yerine, yüz temizleme jelimden biraz keseye döküp, çok bastırmadan yüz temizliğimi bu şekilde yapıyorum. yani lif gibi kullanıyorum. tabi bu uygulamayı her banyoda değil, 10-15 gün aralıkla yaıyorum. en azından kese çöp olmadı, sonuçlar fena değil.

  18 kasım 2019 23:47 26 nisan 2020 03:35