yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (1)

  21. dudak dolgusu bıyık bölgesine taşmış

  22 eylül 17:10

  20. dudak dolgusu yaptırmış, selülitli dudakları var artık. Üzgünüm ama instagramında görebilirsiniz 

  12 nisan 2021 18:13

  19. Anoreksiya hikayem diye bir video paylaşmış anlam veremediğim şey ise anoreksiya ,bulimia gibi yeme bozuklukları hastalıklarını tüm youtube alemi geçirmiş gibi video çekmeye başladılar.

  11 aralık 2020 16:37


  18. bahsettiği kişinin isminin H ile başlaması, ismin uzun olması ve youtube kanalı olmaması özelliklerini birleştirdiğimde aklıma gelen kişi hazaleceyuceer fakat bilemiyorum irem akdemiribn arkadaşı hırsız mı yani?

  14 kasım 2020 22:40

  17. bu başlığı neden hiç dolmuyor diye düşündüğüm youtuber. gözüme batan o kadar çok şey var ki... ailesi ile arası düzeldi sanırım emin de değilim. şu an sevgilisi ile birlikte ev düzüyorlar. Ofis orası bilmem ne dediği eve bildiğiniz çeyiz gibi alışveriş yapıyorlar. 

  şimdi bundan sananeciler gelmesin hiç. arkadaşlar biz duyguyu danlayı da eleştiriyoruz çünkü hepsinin ortak noktası hayatlarını bize sergiliyorlar. Doğal olarak yorum yapma hakkımız da oluyor.

  gerçi İrem bazı videolarını yoruma kapatıyor keşke kapamasa hahaha. daha 20 yaşına bile gelmemişsin İrem davranışlarında ailen ne derse onu yap vb yorumlar İrem'i neden sinirlendiriyor ve yorumları gizliyor anlamıyorum. Daha 20 yaşında bile değilsiniz sevgilin de sen de. Şu an evcilik oynayan iki çocuk gibi gözüküyorsunuz. 

  herkes seçtiği hayatı yaşarmış, bence uzatmayın evleniverin okulu filan da kim takar. Genç anne modunda ilerlersin. Zaten yüzükler takılmış 5 euroluk olsa bile temsil ettiği şey belli assdfgk 

  Overdose cringe, daha fazla yazamıcam assdffgh.

  8 haziran 2020 14:53 8 haziran 2020 14:54

  16. Takip ettiğim biri değil burada görünce açıp baktım. Çok mu aramış o tipi ya. Evlerden ırak. Aile meselesi falan çok tatsız olmuş. Ah İrem yapma etme devede de boy var ama..

  16 nisan 2020 19:27

  15. ya bu kızın sevgilisi geçen yıla kadar irem'in yüzüne bakmıyordu. bunu da irem kendisi demişti, içinde en ukte kalan şeyin bu çocuk olduğunu söylemişti eski bir videosunda. sonra irem daha tanınır hale geldi ve ne olduysa bu çocukla sevgili oldular. fakat sevgilisinin tavrına bakarsak ortada çok büyük bir aşk yok, ilişkinin getirilerini daha çok seviyor havası veriyor.

  irem'de bu çocukla sevgili olduktan sonra çok saldı kendini. sadece dış görünüş anlamında söylemiyorum, youtube'u, okulu, kendini, sporu... her şeyi fazla saldı. bu yaşta aklına sadece sevgilisini takmış, onunla yaşamak ve evlenmek en büyük hedefi gibi. bu yazdığımı okursa bir gün, sinirlenecek ve "kesinlikle öyle değil" diyecek ama bi ayna karşısına geçip hayatını gözden geçirsin. çünkü öyle gözüküyor.

  bu arada son videosunda yorumları kapattı çünkü birisi şey yazmıştı, "annen ve ablanla kavga ettiğine değdi mi bu çocukla eve çıkmak"

  sonra herkes anneni ve ablanı neden instagramdan sildin diye sormaya başladı. tabi ki eleştiriler gelmeye başlayınca hemen kapattı yorumları. çok ilginç ya cidden ablasını ve annesini silmiş instagramdan. o da bu çocukla eve çıktığı döneme denk geliyor. acınası cidden acınası.

  bir de kızacaksınız belki ama size de sevgilisinin halini tavrını görünce, irem youtuber olmasaydı asla sevgili olmazdı hissini vermiyor mu? bence irem şuan ki konumunda olmasaydı yüzüne bakmazdı gibi hissediyorum.

  15 nisan 2020 17:04 15 nisan 2020 17:05


  14. takip ettiğim biri değil ama makyajlı-makyajsız hali arasındaki fark...

  ailesinin tepkisini çekmemek için eve çıkmadık gündüzleri gelcez xd diyor sanırım...

  çocuk ise konuşma tipiyle, kamerada girdiği triplerle tam bir egoist ergen. böyle bi çabası var mı bilmiyorum(instagramı var mı yok mu bakmadım) ama irem üstünden ünlü olmayı planladığı için beraber olduğu aşikar.

  çook büyük hatalar yapan bir küçüğüm, irem; keşke dışardan kendini görebilsen ama cidden daha çok toysun.

  15 nisan 2020 17:00 15 nisan 2020 21:07

  13. sevgilisi o kadar ego kokan biri ki, ve iremle konuşma tarzı, şekli o kadar belli ki ilişkinin sonu ... neyse bir şey demeyeceğim.

  15 nisan 2020 13:57

  12. son vlogunun yorumlarını kapatmış sevgilisiyle 20 yaş altında olup sokağa çıkma yasağına uymadıkları için gelen yorumlardan dolayı olduğunu tahmin ediyorum.Ofis olarak tutup sadece gündüzlerini geçirecekleri eve de 20 yaş altı olarak nasıl ulaşım sağlayacaklarını merak etmekteyim.Gittikleri marketin sitenin marketi olduğunu söylüyor ama o sitenin içinde o kadar büyük bir carrefoursa olduğuna inanmıyorum.istanbulda yaşamıyorum bilmiyor olabilirim.

  14 nisan 2020 22:05 14 nisan 2020 22:09

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar