girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (6)

15. Of çok fena çok. Bir önceki entrye katılıyorum. Son fotoğrafına bakarsanız o fendi çanta İrem’in sanırsınız ama Hazal’ın. Hayır nasıl bir ortamları var acaba? Düşünsenize yemek yiyorsunuz arkadaşınız diyor ki “ kanka çantanı ver de bi foto çekilelim yeeeaaa” ıyyy içim ürperdi.

18 eylül 13:40

14. kendine ait olmayan marka çantalarla (bkz: ece targıt) (bkz: hazal ece yüceer) fotoğraf çekilmeyi adet haline getirdiğini düşündüğüm, sevimli mi itici mi çubuğunda itici ucuna yaklaştığım instagrammer.

18 eylül 02:32

13. Bu kıza ağzını aç daha güzel çıkıyosun fotoğraflarda kim dediyse onun abv ya. Hiç mi arkadaşı tok bu kızın fotoğraflardaki pozların çok komik bi kapa şu dişlek ağzını demiyor. Eskiden çalışırken biraz daha normal biri geliyodu çok güzel fotoğraflar çekiyordu ne zaman işi bıraktı parayı instagramdan parayı kazanmaya başladı o da bozdu. Gerçekten çok komik ve iticisin irem o ağzını kapatmadan. Demek özdemir’e benziyorsun kapa şu ağzını artık.

Edit:imla

ilgili medya:
1
14 eylül 10:46 14 eylül 12:13


12. boooş bomboş zengin züppenin teki bence. gereksiz. cidden sevmiyorum kendisini sanırım elvin levinlerle aynı şey bunlar benim için. positive vibes iiii çok mutluyum sevgilimle beraber, hadi gözünüze sokayım sokayım. sokmak istediğimden değil amaa, sizinle mutluluğumu paylaşıyorum falan filan. yani ne muhabbeti var ne bir şeyi o kadar boş ki. madem zenginsin bi kursa git be kızım.

30 mayıs 14:27

11. anlatılması güç bir iticiliği var. ukalalıkla karışık ergenlik gibi. simlayı takip etmeyi sevdiğim için son vlogunu izledim sürekli lafını kesmesi, aynı şeyi farklı cümlelerle ifade etmeye çalışması.. katlanamadım.

29 mayıs 19:59

10. Evlere şenlik bir 100. Çekilişi yapmış, nerede 1 liralık marka gönderisi var koymuş. Sende mi buldun yolunu premses? 

Hayır anlamıyorum güzel makyaj falan da yapmıyor napıyor onca makyaj malzemesini?

11 nisan 22:35

9. "biz ne kadar neyi gösteriyorsak onu izlediğinizi unutmayın" cümlelerinin sahibi. Kendisinin bir reality showu var galiba nxjcjc

25 mart 21:59


8. Hediye vermeyi cok seven youtuber/instagramer. Ozellikle flormar, avon ve türevi markalari (gizlinot: Adajdgka)

Tum Marka danismanlarinin en sevdiği en can arkadasi bir de sanirim.

25 mart 21:58

7. olay şu: Simla Canpolat kızkıza temalı bir video yüklemiş .Videoda Simla'ya misafir gelenlerden biri de irem akdemir. Insanlar herkesin elinde kamera olmasını eleştirmişler ve bu biçimde yorum yazmışlar .Ki bence gayet normal sonuc da o görüntülerden video oluşturup yüklüyorlar ama insanlara garip gelmesi de en az bunun kadar normal.Irem kızımız durur mu herkese yapıştırmış cevabı :) Ben de youtube hesabımdan görsellere ekleyeceğim yorumu yaptım , bana bile cevap vermiş.Itici gözüküyorsun niye böyle yapıyorsun ya ? Milletin videosunda herkese tek tek cevap yetiştirmeye niye çalışıyorsun? Bunu da buradan cevaplamanı isterim :)

ilgili medya:
3
25 mart 21:50

6. Ay he evet sen kalp biz biz kalp sen evet. Dışarıdan ne kadar itici göründüğünü bi fark etse keşke.

8 şubat 20:57